twitter facebook instagram

Latvijas sportisti I Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs

12.Jan.2012 - Ieva Runge

Numurs: 
250
Latvijas sportisti I Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs

Gunita GAILE

Biatlons

Cēsis

Dzimusi:  1994. gada 13. februārī

Mācās:  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12. klasē

Treneri:  Ilze Cekule, Valdis Bērziņš

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešučempione,piedalījusies Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē Liberecā

Hobiji:  peldēšana, laivošana

 

Jānis SLAVĒNS

Biatlons

Vecpiebalgas novads

Dzimis:  1995. gada 29. martā

Mācās:  Muonio (Somija) Slēpošanas koledžas 1. kursā

Trenere:  Aija Praulīte

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu čempions

Hobiji:  futbols, florbols, volejbols

 

Linards ZĒMELIS

Biatlons

Alūksne

Dzimis:  1995. gada 26. oktobrī

Mācās:  Alūksnes vidusskolas 9. klasē

Treneris:  Sergejs Sverčkovs

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu čempions

Hobijs:  makšķerēšana

 

Elvis KAMŠS

Bobslejs

Gulbenes novads, Ozolkalns

Dzimis:  1993. gada 25. maijā

Mācās:  Gulbenes 2. vidusskolas 12. klasē

Treneris:  Olafs Kļaviņš

Lielākie sasniegumi:  uzvaras vietējās sacensībās vieglatlētikā

Hobijs:  aktīvs dzīvesveids, vieglatlētika

 

Oskars ĶIBERMANIS

Bobslejs

Burtnieku novads, Rencēni

Dzimis:  1993. gada 4. aprīlī

Mācās:  Murjāņu sporta ģimnāzijas 12. klasē

Treneris: Sandis Prūsis

Lielākie sasniegumi:  Latvijas junioru čempions desmitcīņā, piedalījies Eiropas Jaunatnes olimpiādē Tamperē

Hobiji:  medības, sportings

 

Zane EGLĪTE

Distanču slēpošana

Priekuļu novads, Liepa

Dzimusi:  1994. gada 7. augustā

Mācās:  Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klasē

Treneres:  Ilze Cekule, Inese Šķēle

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu čempione,piedalījusies Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē Liberecā

Hobiji:  snovošana, fotografēšana

 

Arnis PĒTERSONS

Distanču slēpošana

Amatas novads

Dzimis:  1994. gada 29. martā

Mācās:  Cēsu profesionālās vidusskolas 2. kursā

Treneres:  Inese Šķēle, Ilze Cekule

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu čempions,piedalījies Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē Liberecā

Hobijs:  riteņbraukšana

 

Augusts Valdis VASIĻONOKS

Hokejs

Rīga

Dzimis:  1996. gada 27. janvārī

Mācās:  privātskolas PATNIS 9. klasē

Treneri:  Guntis Bāliņs, Ģirts Ūdris

Lielākie sasniegumi:  Latvijas U-16 izlasē Red Bull turnīrā uzvarējis Kanādas un Čehijas izlases, Zalcburgas (Austrija) Red Bull hokeja skolas komandā spēlē Čehijas U-18 ekstralīgā

Hobiji:  aktīva atpūta, mūzika, kino

 

 

Agnese ĀBOLTIŅA

Kalnu slēpošana

Ķekavas novads, Rāmava

Dzimusi:  1996. gada 7. februārī

Mācās:  Rīgas Angļu ģimnāzijas 9. klasē

Trenere:  Vita Ciesniece

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu čempione,95,28 FIS punkti slalomā

Hobiji:  klavierspēle, mūzika

 

Miks Edgars ZVEJNIEKS

Kalnu slēpošana

Rīga

Dzimis:  1995. gada 8. martā

Mācās:  Mārupes vidusskolas 10. klasē

Treneri:  Jana Zvejniece, Peters Prodingers

Lielākie sasniegumi:  pasaules junioru čempionātā 46. vieta slalomā, kadetu (U-17) vērtējumā 2. vieta, Latvijas jauniešu čempions, godalgotu vietu ieguvējs Latvijas pieaugušo un junioru čempionātos, 57,15 FIS punkti slalomā

Hobiji:  golfs, skrituļslaloms

 

Ulla ZIRNE

Kamaniņu sports

Sigulda

Dzimusi:  1995. gada6.augustā

Mācās:  Siguldas Valsts ģimnāzijas 10. klasē

Treneris:  Kaspars Dumpis

Lielākie sasniegumi:  2. vieta Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jaunietēm

Hobijs:  aktīvā atpūta

 

Riks Kristens ROZĪTIS

Kamaniņu sports

Sigulda

Dzimis:  1994. gada 4. jūlijā

Mācās:  Murjāņu sporta ģimnāzijas 11. klasē

Treneri:  Aivars Kalniņš, Kaspars Dumpis, Jānis Ozoliņš

Lielākie sasniegumi:  uzvara Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jauniešiem

Hobiji:  riteņbraukšana, futbols

 

Rihars LOZBERS

Kamaniņu sports

Sigulda

Dzimis:  1994. gada 3. novembrī

Mācās:  Siguldas Valsts ģimnāzijas 10. klasē

Treneris:  Kaspars Dumpis

Lielākie sasniegumi:  Latvijas jauniešu vicečempions

Hobiji:  futbols, basketbols, pludmales volejbols

 

Kristens PUTINS

Kamaniņu sports

Ropaži

Dzimis:  1995. gada 11. janvārī

Mācās:  Murjāņu sporta ģimnāzijas 10. klasē

Treneris:  Aivars Kalniņš

Lielākie sasniegumi:  divniekos4. vieta Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jauniešiem, Latvijas jauniešu čempions

Hobiji:  motorolleri,volejbols, galda teniss, futbols

 

Imants MARCINKĒVIČS

Kamaniņu sports

Naukšēni

Dzimis:  1994. gada 20. februārī

Mācās:  Murjāņu sporta ģimnāzijas 10. klasē

Treneris:  Aivars Kalniņš

Lielākie sasniegumi:  divniekos4. vieta Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jauniešiem, Latvijas jauniešu čempions

Hobiji:  florbols, futbols, basketbols, hokejs, vieglatlētika

 

Dāvis DREIMANIS

Skeletons

Sigulda

Dzimis:  1995. gada 20. augustā

Mācās:  Siguldas Valsts ģimnāzijas 10. klasē

Treneris:  Mārtiņš Bite

Lielākie sasniegumi:  kalnu slēpošanā Latvijas jauniešu čempions

Hobijs:  skeletons