twitter facebook instagram

REZULTĀTI

31.Jūl.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
328
REZULTĀTI

AIRĒŠANAS SLALOMS

Jaunietes

K-1. 1. Marta Zandere (Rīga) 138, 2. Kristīne Strazdīte (Valmiera) 147,81, 3. Daila Grāvīte (Baldones nov.) 158,94, 4. Annija Kristīne Glezere (Liepāja) 179,53, 5. Elīza Šēfere (Nīcas nov.), 6. Elīna Leščišina (Rīga)

Jaunieši

K-1.1. Krišs Meļņikonis (Beverīnas nov.) 107,04, 2. Ivo Kurvins (Liepāja) 122,84, 3. Edgars Grāvītis (Baldones nov.) 126,79, 4. Lauris Gints Ciguzis (Valmiera) 131,51, 5. Stefans Romanoss (Rīga) 134,73, 6. Guntars Mieriņš (Baldones nov.)

C-1.1. Emīls Putniņš (Kocēnu nov.) 115,85, 2. Gļebs Voroņko (Rīga) 122,14, 3. Stefans Romanoss (Rīga) 152,52, 4. Krišs Meļņikonis (Beverīnas nov.) 155,32, 5. Mārcis Bogdanovičs (Valmiera) 217,89, 6. Bruno Vēbers (Liepāja)

 

BADMINTONS

Jaunietes

1. Una Berga, 2. Liāna Lenceviča, 3. Diāna Stognija, Diāna Baltiņa

Jaunieši

1. Ardis Daniels Bedrītis, 2. Artūrs Ķelpe, 3. Patriks Krūze

Jauktie pāri

1. Ardis Daniels Bedrītis/Liāna Lenceviča, 2. Mairis Loiko/Una Berga, 3. Artūrs Ķelpe/Danuta Sēne

 

BOKSS

Līdz 52 kg.1. Ņikita Ptičkins (Jelgava), 2. Artūrs Ivanovs (Ozolnieku nov.), 3. Deniss Suško (Daugavpils), 3. Ņikita Bodrovs (Rīga)

Līdz 56 kg. 1. Andris Kleins (Jūrmala), 2. Aleksandrs Zalmans (Rīga), 3. Roberts Aušmanis (Rīga), 3. Jurijs Boikovs (Liepāja)

Līdz 60 kg. 1. Sergejs Hodjušins (Rīga), 2. Francis Rozentāls (Rīga), 3. Aleksejs Semjonovs (Daugavpils), 3. Eriks Mantula (Jelgava)

Līdz 64 kg.1. Mārcis Grundulis (Ķekavas nov.), 2. Iļja Šmakovs (Daugavpils), 3. Ņikita Čerkovskis (Olaine), 3. Emils Plīsis (Daugavpils nov.)

Līdz 69 kg. 1. Daniils Tenčs (Ozolnieku nov.), 2. Aleksandrs Kravčuks (Rīga), 3. Edvīns Kotels (Daugavpils nov.), 3. Romāns Gorbačovs (Rīga)

Līdz 75 kg. 1. Edgars Korženevskis (Daugavpils), 2. Emils Špiss (Iecavas nov.), 3. Kirils Vasiļjevs (Daugavpils), 3. Daniels Vasiļjevs (Daugavpils nov.)

Līdz 81 kg. 1. Edmunds Lindermanis (Jelgava), 2. Andrejs Nikolajevs (Rīga), 3. Edgars Šnore (Rīga), 3. Iļja Murzakovs (Daugavpils)

Līdz 91 kg. 1. Iļja Ivanovs (Rīga), 2.Valerijs Ivanovs (Daugavpils nov.), 3. Dinārs Dreimanis (Liepāja), 3. Arturs Razasčonoks (Daugavpils)

Virs 91 kg. 1. Milāns Volkovs (Rīga), 2. Eriks Balodis (Jelgava), 3. Maksims Seļakovs (Rīga), 3. Konstantīns Pavlovs (Daugavpils)

 

BRĪVĀ CĪŅA

Jaunieši

Līdz 46 kg. 1. Aleksandrs Morozovs (Daugavpils), 2. Ričards Pobjarzins (Daugavpils), 3. Arturs Gončaronoks (Krāslavas nov.)

Līdz 54 kg. 1. Gaidars Mamedovs (Daugavpils), 2. Krišjānis Ķikurs (Bauskas nov.), 3. Dmitrijs Milnikovs (Jelgavas nov.)

Līdz 58 kg.1. Arturs Zvirbulis (Daugavpils), 2. Dāvis Rimševičs (Bauskas nov.), 3. Niklāvs Stikovs (Rīga), 3. Daniels Bendiks (Rīga)

Līdz 63 kg.1. Gļebs Daņilovs (Rīga), 2. Ņikita Loginovs (Daugavpils), 3. Andrejs Maslabojevs (Bauskas nov.), 3. Miks Jencītis (Gulbene nov.)

Līdz 69 kg.1. Artēmijs Judins (Jelgava nov.), 2. Kristiāns Aleksejevs (Bauskas nov.), 3. Rihards Lagons (Daugavpils), 3. Sergejs Satrevičs (Daugavpils nov.)

Līdz 76 kg. 1. Marks Vasiļjevs (Daugavpils), 2. Armands Ziediņš (Liepāja), 3. Andrejs Sakūns (Daugavpils), 3. Daniils Poļakovs (Rīga)

Līdz 85 kg.1. Artjoms Sumakovs (Rīga), 2. Oļegs Romanovskis (Daugavpils), 3. Pāvels Borodins (Krāslavas nov.)

Līdz 100 kg. 1. Oļegs Gorkins (Daugavpils), 2. Maksims Prokofjevs (Jelgavas nov.)

Jaunietes

Līdz 46 kg.1. Jekaterina Jermaļonoka (Daugavpils), 2. Arina Kuharjonoka (Daugavpils)

Līdz 52 kg.1. Diāna Malavko (Jelgavas nov.), 2. Elīza Marija Jevstigņejeva (Ādažu nov.), 3. Anželika Jakuboviča (Krāslavas nov.)

Līdz 56 kg. 1. Viktorija Alberte (Liepāja), 2. Milana Soboļeva (Daugavpils), 3. Monika Kuzņecova (Liepāja)

Līdz 65 kg.1. Ramina Mamedova (Daugavpils), 2. Alīna Aleksandra Antipova (Gulbenes nov.), 3. Arina Haritonova (Rīga), 3. Elīna Ziediņa (Liepāja)

Līdz 70 kg.1. Elma Zeidlere (Liepāja), 2. Lolita Oboļeviča (Daugavpils), 3. Raivita Timofejeva (Gulbenes nov.)

 

GRIEĶU-ROMIEŠU CĪŅA

Līdz 46 kg. 1. Jakovs Jakovļevs (Daugavpils), 2. Ruslans Protašovs (Ādažu nov.)

Līdz 50 kg. 1. Arturs Seskens (Daugavpils), 2. Harijs Sandis Janusausks (Liepāja), 3. Daņila Kuprenkovs (Rīga)

Līdz 58 kg. 1. Artūrs Laugalis (Liepāja), 2. Edgars Ozols (Saldus nov.), 3. Dāvids Rinkevičs (Daugavpils), 3. Tomass Žukovs (Rēzekne)

Līdz 63 kg.1. Aleksejs Cels (Daugavpils), 2. Kristiāns Piskorskis (Ādažu nov.), 3. Dmitrijs Kuzņecovs (Liepāja), 3. Maksims Puzirevskis (Rīga)

Līdz 69 kg. 1. Daniels Demčenko (Rīga), 2. Alens Mariss Sprūds (Liepāja), 3. Iļja Osipovs (Rīga), 3. Vladislavs Mihailovs (Daugavpils)

Līdz 85 kg.1. Regnārs Kirejevs (Rēzekne), 2. Artūrs Ozoliņš (Rīga), 3. Vadims Golobovs (Daugavpils), 3. Kārlis Stelps (Liepāja).

Līdz 100 kg.1. Jānis Stepanovs (Balvu nov.), 2. Mareks Krauklis (Liepāja), 3. Jānis Tiltiņš (Rīga)

 

DŽUDO

Līdz 50 kg.1. Andrejs Rižovs (Ādažu nov.), 2. Jānis Edgars Štrauss (Ādažu nov.), 3. Vladimirs Ščerbakovs (Jelgava), 3. Antons Kuzminovs (Jelgava)

Līdz 55 kg.1. Maksims Duinovs (Liepāja), 2. Jānis Bistrovs (Jelgava), 3. Kristaps Bricis (Rīga), 3. Aleksandrs Čerņišovs (Rīga)

Līdz 60 kg.1. Kristaps Gulītis (Rīga), 2. Roberts Dreimanis (Liepāja), 3. Aigars Bundzens (Alūksnes nov.), 3. Edgars Čakšs (Jelgava)

Līdz 66 kg.1. Aleksandrs Skuja (Alūksnes nov.), 2. Ralfs Kārlis Manfelds (Rīga), Ņikita Sidorovs (Liepāja), 3. Juris Vaivods (Riebiņu nov.)

Līdz 73 kg.1. Artjoms Melikovs (Ogres nov.), 2. Ņikita Skorbenko (Jelgava), 3. Arturs Vladimirs Višņauskis (Ventspils), 3. Vjačeslavs Meļņičenko (Liepāja)

Līdz 81 kg.1. Daniels Kulišs (Liepāja), 2. Aleksandrs Špika (Rīga), 3. Kristens Tīrmanis (Ventspils), 3. Edgars Jurgenbergs (Rīga)

Līdz 90 kg.1. Aleksandrs Burdžibaljans (Rīga), 2. Aleksis Deviķis-Cīrulis (Jelgava), 3. Mikus Sīpols (Rīga)

Virs 90 kg. 1. Kristaps Pēkšens (Siguldas nov.), 2. Rodions Barinovs (Rīga)

 

FLORBOLS

Jaunietes.1. Kocēnu nov., 2. Ķekavas nov., 3. Salaspils nov.

Jaunieši.1. Talsu nov., 2. Lielvārdes nov., 3. Ķekavas nov.

 

FUTBOLS

Jaunietes.1. Rēzeknes nov., 2. Rīga, 3. Siguldas nov.

Jaunieši.1. Daugavpils, 2. Ventspils, 3. Rīga

 

GALDA TENISS

Jaunieši

Vienspēles.1. Andrejs Čemirtans (Rīga), 2. Eduards Spāģis (Liepāja), 3. Aleksejs Kuzņecovs (Rīga)

Komandas.1. Liepāja, 2. Rīga, 3. Kuldīgas nov.

Jaunietes

Vienspēles.1. Liāna Zeltiņa (Rēzeknes nov.), 2. Diāna Afanasjeva (Preiļu nov.), 3. Darina Piskunova (Preiļu nov.)

Komandas.1. Preiļu nov., 2. Liepāja, 3. Jēkabpils

 

HANDBOLS

Jaunieši

1. Tērvetes nov., 2. Vaiņodes nov., 3. Ludzas nov.

Jaunietes

1. Ludzas nov., 2. Salaspils nov., 3. Jēkabpils

 

KARATĒ

Jaunietes

Kata. 1. Daniela Tkačenko (Rīga), 2. Jeļizaveta Kiseļova (Ķekavas nov.), 3. Aleksandra Mihailova (Ķekavas nov.)

Kumite. Līdz 54 kg. 1. Aleksandra Mihailova (Ķekavas nov.), 2. Alita Popova (Rīga), 3. Anastasija Bekaite (Dobeles nov.). Virs 54 kg. 1. Jeļizaveta Kiseļova (Ķekavas nov.), 2. Anastasija Ivančaka (Salaspils nov.), 3. Robina Zvirgzdiņa (Rīga), 3. Anastasija Jurgeleviča (Jūrmala)

Jaunieši

Kata. 1. Eduards Doroņins (Salaspils nov.), 2. Marats Morozovs (Salaspils nov.), 3. Patriks Pazāns (Kocēnu nov.), 3. Kirils Vītoliņš (Rīga)

Kumite. Līdz 57 kg. 1. Leons Gaiduks (Rīga), 2. Niks Dagnis Dieriņš (Madonas nov.), 3. Deniss Akopovs (Stopiņu nov.), 3. Artūrs Stepanovs (Carnikavas nov.). Līdz 63 kg. 1. Dmitrijs Fedčenko (Rīga), 2. Armands Grosbergs (Daugavpils), 3. Eduards Doroņins (Salaspils nov.), 3. Renārs Kampe (Ķekavas nov.). Līdz 70 kg. 1. Dāvis Palieks (Madonas nov.), 2. Artjoms Golovkins (Rīga), 3. Daniils Suharevs (Rīga), 3. Raimonds Mileika (Salaspils nov.). Virs 70 kg. 1. Kristiāns Platais (Jelgava), 2. Boriss Patika (Rīga), 3. Raitis Ožols (Salaspils nov.), 3. Tomijs Bisenieks (Tukuma nov.)

 

LOKA ŠAUŠANA

Jaunieši

1. Dāvis Blāze (Ventspils), 2. Gļebs Kononovs (Rīga), 3. Arturs Bublauskis (Durbes nov.), 4. Nikolajs Siņņikovs (Mārupes nov.), 5. Stepans Morozovs (Ventspils), 6. Matīss Ģelzis (Ventspils)

Jaunietes

1. Vendija Skeltona (Jūrmala), 2. Jekaterina Soņeca (Ventspils), 3. Kintija Laima Trinkūna (Durbes nov.), 4. Jūlija Gurinoviča (Ventspils), 5. Nadežda Percova (Ķekavas nov.), 6. Elza Līna Andersone (Pārgaujas nov.)

Jauktās komandas

1. Dāvis Blāze, Jekaterina Soņeca (Ventspils), 2. Jūlija Gurinoviča. Stepans Morozovs (Ventspils), 3. Arturs Bublauskis, Kintija Laima Trinkūna (Durbes nov.)

 

PAUKOŠANA

Jaunieši

Florete.1. Jegors Aleksejenko (Rīga), 2. Vladislavs Petuhovs (Rīga), 3. Rūdlofs Dapkūns (Rīga)

Špaga.1. Dmitrijs Ņikuļins (Rīga), 2. Vladislavs Dobkevičs (Daugavpils), 3. Ļevs Baziļčuks (Daugavpils)

Zobens.1. Eldars Abidovs (Jūrmala), 2. Genrihs Kuzmičevs (Jūrmala), 3. Nikolajs Guzanovs (Jūrmala)

Jaunietes

Florete.1. Jekaterina Solodkina (Rīga), 2. Juta Mālniece (Rīga), 3. Emīlija Maslobojeva (Rīga), 3. Karīna Elizabete Ramane-Bendika (Rīga)

Špaga.1. Marta Dobkeviča (Daugavpils). 2. Nellija Mihejeva (Daugavpils), 3. Julianna Bižāne (Daugavpils)

Zobens.1. Viktorija Kitaicika (Jūrmala), 2. Anna Mikuleviča (Jūrmala), 3. Arīna Trukšane (Jūrmala)

 

PELDĒŠANA

Jaunietes

50 m brīvais stils. 1. Ieva Maļuka (Rīga) 27,00, 2. Meja Anete Kalniete (Jelgava) 27,83, 3. Karolīna Pankratova (Rīga) 28,27, 4. Luīze Kalniņa (Jelgava) 28,79, 5. Sofija Barone (Jūrmala) 28,82, 6. Marija Ļifanova (Liepāja) 29,44

100 m brass. 1. Arina Sisojeva (Rīga) 1:12,48, 2. Marija Goberga (Rīga) 1:13,76, 3. Elīza Lagzdiņa (Jelgava) 1:19,61, 4. Elza Bojāre (Jēkabpils) 1:22,28, 5. Valērija Kiriša 1:26,41, 6. Flavija Aurēlija Babija (Jūrmala) 1:29,10

200 m brīvais stils. 1. Ieva Maļuka (Rīga) 2:10,49, 2. Zelma Mālmane (Valmiera) 2:18,08, 3. Renāte Artamonova (Jelgava) 2:19,13, 4. Anna Avanesova (Ventspils) 2:19,43, 5. Daniela Klišāne (Rīga) 2:21,29, 6. Kate Šķipare (Jēkabpils nov.) 2:24,33

100 m uz muguras.1. Poļina Kurmeļeva (Rīga) 1:06,98, 2. Sofija Barone (Jūrmala) 1:09,36, 3. Keita Bļodniece (Rīga) 1:10,11, 4. Mareta Kalnišķe (Jelgava) 1:11,95, 5. Luīze Kalniņa (Jelgava) 1:12,38, 6. Sabīne Šnipke (Liepāja) 1:12,38

200 m kompleksā peldēšana. 1. Marija Goberga (Rīga) 2:24,83, 2. Arina Sisojeva (Rīga) 2.29,32, 3. Sabīne Marija Laipniece (Mārupes nov.) 2:31,55, 4. Zelma Mālmane (Valmiera) 2:42,05, 5. Laine Rumpe (Jelgava) 2:43,63, 6. Elza Bojāre (Jēkabpils nov.) 2:48,72

4x50 brīvais stils. 1. Marija Goberga, Karolīna Pankratova, Samanta Ozola, Ieva Maļuka (Rīga) 4:06,51, 2. Meja Anete Kalniete, Mareta Kalnišķe, Luīze Kalniņa, Renāte Artamonova (Jelgava) 4:09,28, 3. Sofija Barone, Elizabete Santa Ozola, Jekaterina Fiļipova, Valērija Brankova (Jūrmala) 4:30,26

100 m brīvais stils. 1. Ieva Maļuka (Rīga) 58,65, 2. Marija Goberga (Rīga) 9,86, 3. Meja Anete Kalniete (Jelgava) 1:00,65, 4. Zelma Mālmane (Valmiera) 1:04,73, 5. Elza Bojāre (Jēkabpils nov.) 1:05,48, 6. Elizabete Santa Ozola (Jūrmala) 1:08,33

200 m uz muguras. 1. Poļina Kurmeļeva (Rīga) 2:25,33, 2. Monta Slaide (Rīga) 2:30,42, 3. Mareta Kalnišķe (Jelgava) 2:35,27

100 m tauriņstils.1. Ieva Maļuka (Rīga) 1:05,25, 2. Katrīna Kozlova (Rīga) 1:07,43, 3. Sabīne Marija Laipniece (Mārupes nov.) 1:08,54, 4. Renāte Artamonova (Jelgava) 1:12,10, 5. Kate Šķipare (Jēkabpils nov.) 1:15,99, 6. Flavija Aurēlija Babija (Jūrmala) 1:20,75

200 m brass.1. Arina Sisojeva (Rīga) 2:44,13, 2. Elīza Lagzdiņa (Jelgava) 2:47,27, 3. Darja Širjajeva (Rīga) 2:49,73, 4. Elza Bojāre (Jēkabpils) 3:02,49, 5. Valērija Kiriša (Ventspils) 3:06,74, 6. Anna Kate Zbitkovska (Ādažu nov.) 3:13,31

400 m brīvais stils.1. Marija Goberga (Rīga) 4:43,60, 2. Zelma Mālmane (Valmiera) 4:55,89, 3. Daniela Klišāne (Rīga) 4:55,98, 4. Anna Avanesova (Ventspils) 4:58,64, 5. Kate Šķipare (Jēkabpils) 5:07,01, 6. Laine Rumpe (Jelgava) 5:18,63

4x100 m jauktais stils. 1. Poļina Kurmeļeva, Arina Sisojeva, Katrīna Kozlova, Ieva Maļuka (Rīga) 4:30,67, 2. Mareta Kalnišķe, Elīza Lagzdiņa, Renāte Artamonova, Meja Anete Kalniete (Jelgava) 4:42,48, 3. Sofija Barone, Flavija Aurēlija Babija, Jekaterina Fiļipova, Valērija Brankova (Jūrmala) 5:05,63

Jaunieši

50 m brīvais stils. 1. Rolands Tarhanovs (Ventspils) 23,79, 2. Tomass Jegorovs (Rīga) 24,00, 3. Maksims Panihins (Rīga) 24,29, 4. Vadims Trojanovs (Jūrmala), 5. Arvīds Viļčaks (Jelgava) 24,94, 6. Toms Beķeris (Jelgava) 25,30

100 m brass. 1. Didzis Rudavs (Jelgava) 1:03,51, 2. Kristers Gromovs (Jelgava) 1:06,82, 3. Rihards Kahanovičs (Rīga) 1:07,37, 4. Marko Priednieks (Rīga) 1:08,36, 5. Georgs Gruškevičs (Liepāja) 1:09,97, 6. Markuss Svensons (Valmiera) 1:10,06

200 m brīvais stils.1. Artūrs Markovs (Rīga) 1:56,97, 2. Dāgs Breģis (Valmiera) 1:57,45, 3. Jēkabs Audzevičs (Jelgava) 2:00,72, 4. Maksims Panihins (Rīga) 2:04,85, 5. Roberts Freimanis (Jelgava) 2:05,41, 6. Daniils Kalašņikovs (Liepāja) 2:05,47

100 m uz muguras. 1. Tomass Jegorovs (Rīga) 58,71, 2. Maksims Daņiļevskis (Liepāja) 1:00,24, 3. Daniels Koļesņikovs (Rīga) 1:02,99, 4. Maksims Ņikitins (Jelgava) 1:03,12, 5. Pēteris Ričards Ozols (Ķekavas nov.) 1:05,23, 6. Gļebs Jemeļjanovs (Liepāja) 1:05.76

200 m kompleksā peldēšana. 1. Artūrs Markovs (Rīga) 2:11,18, 2. Dāgs Breģis (Valmiera) 2:12,99, 3. Alens Ēriks Jaunbērziņš (Rīga) 2:13,42, 4. Vadims Trojanovs (Jūrmala) 2:16,12, 5. Georgs Gruškevičs (Liepāja) 2:21,41, 6. Sergejs Židkovs (Jelgava) 2:23,68

4x50 brīvais stils. 1. Tomass Jegorovs, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Artūrs Markovs, Maksims Panihins (Rīga) 3:36,19, 2. Arvīds Vilčaks, Sergejs Židkovs, Didzis Rudavs, Toms Beķeris (Jelgava) 3:40,14, 3. Rolands Tarhanovs, Viktors Gurjanovs, Andrejs Talereckis, Dmitrijs Firsovs (Ventspils) 3:45,61

100 m brīvais stils. 1. Artūrs Markovs (Rīga) 52,68, 2. Maksims Panihins (Rīga) 53,47, 3. Rolands Tarhanovs (Ventspils) 53,72, 4. Sergejs Židkovs (Jelgava) 55,10, 5. Arvīds Vilčaks (Jelgava) 55,14, 6. Viktors Gurjanovs (Ventspils) 57,25

200 m uz muguras.1. Dāgs Breģis (Valmiera) 2:11,42, 2. Maksims Daņiļevskis (Liepāja) 2:12,20, 3. Toms Veinbergs (Rīga) 2:13,74, 4. Daniels Koļesņikovs (Rīga) 2:14,89, 5. Danieliuss Skutulis (Liepāja) 2:20,42, 6. Maksims Ņikitins (Jelgava) 2:21,38

100 m tauriņstils.1. Alens Ēriks Jaunbērziņš (Rīga) 59,53, 2. Daniils Kalašņikovs (Liepāja) 1:02,04, 3. Vadims Trojanovs (Jūrmala) 1:02,15, 4. Iļja Daņilovs (Rēzekne) 1:02,15, 5. Helmuts Siliņš (Jelgava) 1:02,85, 6. Markuss Svensons (Valmiera) 1:03,33

200 m brass.1. Didzis Rudavs (Jelgava) 2:25,28, 2. Marko Priednieks (Rīga) 2:26,85, 3. Rihards Kahanovičs (Rīga) 2:30,00, 4. Georgs Gruškevičs (Liepāja) 2:32,61, 5. Daniels Semeņuks (Valmiera) 2:36,39, 6. Edgars Vasiļjevs (Valmiera) 2:38,11

400 m brīvais stils.1. Dāgs Breģis (Valmiera) 4:09,21, 2. Artūrs Markovs (Rīga) 4:09,80, 3. Jēkabs Audzevičs (Jelgava) 4:18,96, 4. Vadims Trojanovs (Jūrmala) 4:27,06, 5. Roberts Freimanis (Jelgava) 4:30,06, 6. Andrejs Gavriļuks (Rīga) 4:31,86

4x100 m jauktais stils.1. Tomass Jegorovs, Rihards Kahanovičs, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Maksims Panihins (Rīga) 3:57,08, 2. Maksims Ņikitins, Didzis Rudavs, Helmuts Siliņš, Arvīds Vilčaks (Jelgava) 4:03,08, 3. Marks Golbergs, Daniels Semeņuks, Markuss Svensons, Dāgs Breģis (Valmiera) 4:11,09

Jauktās stafetes

4x100 m brīvais stils.1. Maksims Panihins, Tomass Jegorovs, Karolīna Pankratova, Ieva Maļuka (Rīga) 3:48,49, 2. Arvīds Vilčaks, Renāte Artamonova, Meja Anete Kalniete, Toms Beķeris (Jelgava) 3:51,28, 3. Rolands Tarhanovs, Andrejs Talereckis, Anna Avanesova, Valērija Kiriša (Ventspils) 4:01,81

4x100 m jauktais stils.1. Tomass Jegorovs, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Arina Sisojeva, Ieva Maļuka (Rīga) 4:08,29, 2. Maksims Ņikitins, Elīza Lagzdiņa, Kristers Gromovs, Luīze Kalniņa (Jelgava) 4:27,24, 3. Sofija Barone, Vadims Trojanovs, Vladlens Fedosiks, Valērija Brankova (Jūrmala) 4:33,05

 

ORIENTĒŠANĀS

Jaunietes

Vidējā distance.1. Agnija Caune (Smiltenes nov.) 28:34, 2. Anna Emīlija Suta (Valmiera) 30:19, 3. Signe Sirmā (Jelgavas nov.) 32:29, 4. Elza Ķuze (Saldus nov.) 34:35, 5. Laura Elīza Lapiņa (Rīga) 34:42, 6. Kristīne Brunere (Siguldas nov.) 34:45. Stafete. 1. Elīna Skopāne, Zanda Stabiņa, Agnija Caune (Smiltenes nov.) 1.25:11, 2. Elvita Alksne, Vilma Alberinga, Aija Denija Trēziņa (Burtnieku nov.) 1.27:08, 3. Elīza Ozola, Kristīne Berķe, Laura Elīza Lapiņa (Rīga) 1.28:30

Jaunieši

Vidējā distance. 1. Rihards Krūmiņš (Jelgavas nov.) 27:17, 2. Fricis Jēkabs Spektors (Rīga) 33:08, 3. Pauls Alberings (Burtnieku nov.) 33:11, 4. Niks Pļaviņš (Madonas nov.) 33:38, 5. Renārs Kokarevičs (Gulbenes nov.) 34:15, 6. Kristaps Bruners (Siguldas nov.) 34:49. Stafete. 1. Gustavs Dravants, Kārlis Neimanis, Rihards Knēts (Cēsu nov.) 1.42:05, 2. Emīls Stiprais, Arvis Zeibots, Niks Pļaviņš (Madonas nov.) 1.42:43, 3. Dāvis Šolmanis, Rihards Gailis, Fricis Jēkabs Spektors (Rīga) 1.43:52, 4. Matīss Leitlands, Rūdolfs Matīss Vimba, Māris Heinols (Valmiera) 1.44:14, 5. Madis Ciglis, Nils Ciglis, Kristaps Bruners (Siguldas nov.) 1.46:29, 6. Ralfs Jānis Eižvertiņš, Artūrs Freimanis, Rihards Krūmiņš (Jelgavas nov.) 1.50:08

 

REGBIJS 7

Jaunietes.1. Jūrmala, 2. Garkalnes nov., 3. Rīga

Jaunieši.1. Rīga, 2. Garkalnes nov., 3. Jelgavas nov.

 

SVARCELŠANA

Jaunietes

1. Daniela Ivanova (Dobeles nov.) 155 (70+85), 2. Linda Sprūža (Ludzas nov.) 150 (65+85), 3. Lidija Sokolova (Daugavpils) 110 (50+60)

Jaunieši

Līdz 50 kg.1. Vlads Prokofjevs (Ludzas nov.) 135 (60+75), 2. Dāniels Abramenko (Daugavpils) 117 (50+67), 3. Lauris Ruško (Ludzas nov.) 95 (45+50). Līdz 56 kg. 1. Edvīns Lazarevičs (Daugavpils) 168 (74+94), 2. Maksims Petrovs (Ludzas nov.) 157 (72+85), 3. Dāvis Maks (Balvu nov.) 106 (55+58). Līdz 62 kg. 1. Ņikita Vasiļjevs (Daugavpils) 184 (86+98), 2. Andžejs Austis (Daugavpils) 149 (64+85), 3. Edgars Kāpiņš (Ventspils) 148 (64+84). Līdz 69 kg. 1. Artjoms Griščenko (Dobeles nov.) 250 (115+135), 2. Maksims Koļesņikovs (Daugavpils) 191 (86+105), 3. Iļja Sokolovs (Daugavpils) 180 (79+101). Līdz 77 kg. 1. Ivans Timoščenko (Daugavpils) 205 (95+110), 2. Jevgēņijs Haustovs (Ventspils) 196 (88+108), 3. Voldemārs Hrapāns (Daugavpils) 189 (84+105). Līdz 85 kg. 1. Armands Mežinskis (Dobeles nov.) 297 (137+160), 2. Ralfs Boldāns (Balvu nov.) 213 (100+113), 3. Gunārs Krievāns (Ludzas nov.) 205 (100+105). Virs 85 kg. 1. Maksims Divakovs (Daugavpils) 240 (110+130), 2. Ilgmārs Rimicāns (Daugavpils) 204 (88+116), 3. Ričards Vidavs (Ventspils) 103 (47+56)

 

ŠAUŠANA

Jaunietes

MP 30+30. 1. Selīna Kovaļevska (Dobeles nov.), 2. Laura Vdobčenko (Dobeles nov.), 3. Santa Grimailova (Daugavpils), 4. Māra Ģirne (Dobeles nov.), 5. Jekaterina Jakimova (Rīga), 6. Aleksandra Vasiļjeva (Daugavpils)

PŠ-40.1. Dženeta Evardsone (Dobeles nov.), 2. Nikola Cinovska (Aizputes nov.), 3. Anastasija Sediha (Viļakas nov.), 4. Helēna Rozenberga (Aizputes nov.), 5. Nika Dregiša (Krāslavas nov.), 6. Elva Cinovska (Aizputes nov.)

PP-40.1. Aleksandra Vasiļjeva (Daugavpils), 2. Ingrīda Mendriķe (Daugavpils), 3. Jekaterina Jakimova (Rīga), 4. Selīna Kovaļevska (Dobeles nov.), 5. Rūta Laila Spriņģe (Tukuma nov.), 6. Laura Vdobčenko (Dobeles nov.)

Jaunieši

PP-60.1. Ernests Erbs (Dobeles nov.), 2. Rihards Zorge (Dobeles nov.), 3. Danila Jesarevs (Rīga), 4. Artjoms Soboļevs (Rīga), 5. Mārcis Gulbis (Tukuma nov.), 6. Krišjānis Baraks (Tukuma nov.)

PŠ-60.1. Ivo Pētersons (Aizputes nov.), 2. Modris Mareks Langenfelds (Dobeles nov.), 3. Andžejs Gūtmanis (Aizputes nov.), 4. Mareks Mjadjuta (Krāslavas nov.), 5. Kristers Kolužs (Tukuma nov.), 6. Reinis Ratnieks (Aizputes nov.)

MŠ-60.1. Modris Mareks Langenfelds (Dobeles nov.), 2. Andžejs Gūtmanis (Aizputes nov.), 3. Toms Endziņš (Dobeles nov.), 4. Mareks Mjadjuta (Krāslavas nov.), 5. Aigars Keziks (Krāslavas nov.), 6. Reinis Ratnieks (Aizputes nov.)

MP-60.1. Ernests Erbs (Dobeles nov.), 2. Rihards Zorge (Dobeles nov.), 3. Mārcis Gulbis (Tukuma nov.), 4. Krišjānis Baraks (Tukuma nov.), 5. Rolands Romanovskis (Tukuma nov.), 6. Deniss Koževnikovs (Daugavpils)

 

TAEKVONDO

Jaunietes

Līdz 44 kg.1. Anastasija Koroļova (Daugavpils). Līdz 55 kg. 1. Aleksandra Vasjutina (Liepāja). Līdz 63 kg. 1. Valerija Šlihtova (Ventspils)

Jaunieši

Līdz 48 kg.1. Danils Galkins (Ventspils). Līdz 55 kg. 1. Aleksandrs Minkevičs (Daugavpils), 2. Tihons Rjabovs (Rīga), 3. Andrejs Zaharenkovs (Rīga). Līdz 63 kg. 1. Kirils Ivanovs (Daugavpils), 2. Ņikita Pivinskis (Ventspils), 3. Markuss Vasiļjevs (Rīga). Līdz 73 kg. Iļja Čemis (Daugavpils), 2. Daniels Likovs (Ventspils), 3. Daniels Ugarinko (Daugavpils). Virs 73 kg. 1. Edgars Tumiņš (Ventspils), 2. Gļebs Pozņaks (Daugavpils), 3. Edgars Janušauskis (Garkalnes nov.)

 

TENISS

Jaunietes

Vienspēles.1. Patrīcija Špaka (Liepāja), 2. Elza Tomase (Liepāja), 3. Kristiāna Zahare (Rīga). Dubultspēles. 1. Margarita Ignatjeva, Kristiāna Linda Zahare (Rīga), 2. Patrīcija Špaka, Elza Tomase (Liepāja), 3. Elizabete Kļavinska, Agrita Gavronska (Mārupes nov.)

Jaunieši

Vienspēles.1. Mārtiņš Rocēns (Ādažu nov.), 2. Renārs Grodskis (Liepāja), 3. Valerijs Vorobjovs (Liepāja). Dubultspēles. 1. Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs (Liepāja), 2. Renards Skutels, Māris Locs (Daugavpils), 3. Artūrs Mihejevs, Kārlis Stenders (Mārupes nov.)

 

TRIATLONS

375 m + 10 km + 2,5 km

Jaunietes. 1. Daniela Leitāne 33:49,35, 2. Aļika Škarstāne 36:59,75, 3. Linda Siliņa 37:53,30

Jaunieši.1. Savelijs Suharževskis 29:22,80, 2. Artjoms Gajevskis 30:31,50, 3. Edgars Dāvids Aseris 31:54,30, 4. Mārcis Pinups 32:34,30, 5. Jēkabs Audzēvičs 32:45,45, 6. Matvejs Suharževskis 33:13,90

 

IZCĪNĪTĀS MEDAĻAS

 

Pašvaldība - Z - S - B - Kopā

Rīga - 76 - 47 - 66 - 189

Daugavpils - 27 - 20 - 23 - 70

Liepāja - 18 - 25 - 19 - 62

Jelgava - 11 - 21 - 15 - 47

Jūrmala - 11 - 14 - 17 - 42

Dobeles novads - 11 - 6 - 3 - 20

Ķekavas novads - 8 - 6 - 6 - 20

Ventspils - 7 - 8 - 11 - 26

Ludzas novads - 5 - 4 - 4 - 13

Ogres novads - 4 - 4 - 6 - 14

Limbažu novads - 4 - 3 - 3 - 10

Valmiera - 3 - 8 - 2 - 13

Ādažu novads - 3 - 4 - 0 - 7

Jelgavas novads - 3 - 1 - 4 - 8

Smiltenes novads - 3 - 0 - 3 - 6

Salaspils novads - 2 - 6 - 6 - 14

Siguldas novads - 2 - 4 - 2 - 8

Kuldīgas novads - 2 - 2 - 2 - 6

Preiļu novads - 2 - 2 - 2 - 6

Burtnieku novads - 2 - 1 - 2 - 5

Balvu novads - 2 - 1 - 1 - 4

Rēzekne - 2 - 1 - 1 - 4

Ilūkstes novads - 2 - 1 - 0 - 3

Krāslavas novads - 2 - 0 - 4 - 6

Cēsu novads - 2 - 0 - 1 - 3

Kocēnu novads - 2 - 0 - 1 - 3

Rēzeknes novads - 2 - 0 - 0 - 2

Aizputes novads - 1 - 4 - 3 - 8

Salacgrīvas novads - 1 - 4 - 1 - 6

Jēkabpils - 1 - 3 - 5 - 9

Garkalnes novads - 1 - 3 - 3 - 7

Gulbenes novads - 1 - 2 - 3 - 6

Madonas novads - 1 - 2 - 1 - 4

Aizkraukles novads - 1 - 1 - 1 - 3

Babītes novads - 1 - 1 - 1 - 3

Ozolnieku novads - 1 - 1 - 0 - 2

Alūksnes novads - 1 - 0 - 2 - 3

Valkas novads - 1 - 0 - 1 - 2

Beverīnas novads - 1 - 0 - 0 - 1

Talsu novads - 1 - 0 - 0 - 1

Tērvetes novads - 1 - 0 - 0 - 1

Bauskas novads - 0 - 3 - 3 - 6

Tukuma novads - 0 - 3 - 3 - 6

Daugavpils novads - 0 - 2 - 5 - 7

Olaines novads - 0 - 2 - 2 - 4

Saldus novads - 0 - 2 - 1 - 3

Lielvārdes novads - 0 - 2 - 0 - 2

Neretas novads - 0 - 2 - 0 - 2

Ventspils novads - 0 - 1 - 1 - 2

Apes novads - 0 - 1 - 0 - 1

Grobiņas novads - 0 - 1 - 0 - 1

Iecavas novads - 0 - 1 - 0 - 1

Vaiņodes novads - 0 - 1 - 0 - 1

Vecumnieku novads - 0 - 1 - 0 - 1

Baldones novads - 0 - 0 - 5 - 5

Mārupes novads - 0 - 0 - 4 - 4

Carnikavas novads - 0 - 0 - 3 - 3

Durbes novads - 0 - 0 - 3 - 3

Stopiņu novads - 0 - 0 - 2 - 2

Brocēnu novads - 0 - 0 - 1 - 1

Engures novads - 0 - 0 - 1 - 1

Riebiņu novads - 0 - 0 - 1 - 1

Vārkavas novads - 0 - 0 - 1 - 1

Viļakas novads - 0 - 0 - 1 - 1

Saskaņā ar sporta veidu sacensību nolikumiem medaļu tabulā nav iekļauti:

BMXjaunietēm (1 medaļukomplekts);

 

džudo jauniešiem, svara kategorijā virs 90 kg (1 medaļukomplekts);

taekvondo jaunietēm, svara kategorijās līdz 44 kg, līdz 55 kg, līdz 63 kg (3 medaļukomplekti).

Z — zelts

S — sudrabs

B — bronza

Autori: 
Dainis Caune