twitter facebook instagram

Rezultāti pārējos sporta veidos

26.Jūl.2015 - Ieva Runge

Numurs: 
303/304
Rezultāti pārējos sporta veidos

BOKSS

Līdz 49 kg. 1. Andris Kleins (Jūrmala), 2. Nils Žuravļovs (Rīga), 3. Dāvis Kušnirs (Jūrmala), 3. Roberts Aušmanis (Rīga). Līdz 52 kg. 1. Sergejs Hodjušins (Rīga), 2. Ņikita Čerkovskis (Olaine), 3. Aivens Boikovs (Rīga), 3. Maksims Zaharovs (Jūrmala). Līdz 56 kg. 1. Ņikita Androščuks (Liepāja), 2. Maksims Tulubjevs (Rīga), 3. Antons Novikovs (Rīga), 3. Iļja Korčagins (Olaine). Līdz 60 kg. 1. Edgars Koržeņevskis (Daugavpils), 2. Oļegs Petrovskis (Rīga), 3. Vjačeslavs Lečko (Rīga), 3. Vadims Gerega (Olaine). Līdz 64 kg. 1. Ritvars Šuļga (Daugavpils), 2. Kirils Vasiļjevs (Daugavpils), 3. Anhels Boriss Batavins (Rīga), 3. Igors Volčenko (Olaine). Līdz 69 kg. 1. Jegors Georgs Artjomovs (Olaine), 2. Eldars Trapučka (Liepāja), 3. Ņikita Atrahimovičs (Daugavpils), 3. Aleksejs Aboltiņš (Rīga). Līdz 75 kg. 1. Artjoms Havevičs (Jelgava), 2. Aleksandrs Kravčuks (Jūrmala), 3. Edmunds Lindermanis (Jelgava), 3. Normunds Burkevičs (Rīga). Līdz 81 kg. 1. Emils Ahadovs (Rīga), 2. Deniss Paramonovs (Daugavpils), 3. Valerijs Ivanovs (Daugavpils nov.), 3. Raimonds Nakraševičs (Rīga). Līdz 91 kg. 1. Eduards Volkovs (Rīga), 2. Artūrs Kalnačs (Rīga), 3. Ēriks Balodis (Jelgava), 3. Ņikita Muratovs (Daugavpils). Virs 91 kg. 1. Evanders Servuts (Daugavpils), 2. Aleksandrs Lipovka (Daugavpils), 3. Kristians Grudniks (Ķekava), 3. Kristaps Mendels (Rīga).

 

DŽUDO

Līdz 50 kg. 1.Kirils Fetisovs (Liepāja), 2. Uldis Nartišs (Carnikavas novads), 3. Raimonds Taube, (Ādažu nov.), 3. Daņila Rogovs (Liepāja).Līdz 55 kg. 1. Artūrs Daniels Rižijs (Rīga), 2. Maksims Melikovs (Orges nov.), 3. Ričards Krūklis (Ķekavas nov.), 3, Emīls Saksons (Jelgava). Līdz 60 kg. 1. Kirils Loganovskis (Liepāja), 2. Mareks Markāns (Carnikavas nov.), 3. Dmitrijs Ļitjašovs (Liepāja), 3. Maksims Jelinskis (Jelgava). Līdz 66 kg. 1. Artjoms Galaktionovs (Liepāja), 2. Renārs Hans (Siguldas novads), 3. Normunds Oskars Zakulis (Rīga), 3. Aleksandrs Lapšins (Jelgava). Līdz 73 kg. 1. Ņikita Truhačevs (Ķekavas nov.), 2. Vadims Cvetkovs (Jelgava), 3. Aleksejs Zarudņevs (Rīga), 3. Vladislavs Čupovs (Liepāja). Līdz 81 kg. 1. Ernests Kūlis (Rīga), 2. Artūrs Ērglis (Carnikavas nov.) 3. Daniils Smikovskis (Rīga), 3. Vitālijs Lukaševičs (Ventspils). Līdz 90 kg. 1. Emīls Gerkens (Rīga), 2. Ņikita Ternovskis (Liepāja), 3. Dāniels Ginzburgs (Daugavpils). Virs 90 kg. 1. Dairis Golubevs (Alūksnes nov.).

 

GALDA TENISS

Jaunietes

Vienspēles.1. Diāna Afanasjeva (Preiļu nov.), 2. Terēza Druviņa (Iecavas nov.), 3. Beāte Jašuka (Iecavas nov.), 4. Luīze Miezīte (Rucavas nov.), 5. Samanta Maurina (Rīga), 6. Valērija Naumova (Jēkabpils).

Komandām. 1. Iecavas nov., 2. Preiļu nov., 3. Rīga.

Jaunieši

Vienspēles. 1. Valērijs Farbtuhs (Rīga), 2. Eduards Spāģis (Liepāja), 3. Rolands Miks Jansons (Rīga), 4. Markuss Ozols (Liepāja), 5. Markuss Sīlis (Kuldīgas nov.), 6. Kārlis Gebauers (Kuldīgas nov.).

Komandām. 1. Rīga, 2. Liepāja, 3. Kuldīgas nov.

 

HANDBOLS

Jaunietes

1. Jēkabpils (Simona Ārmane, Unigunde Cirša, Jūlija Damenauska, Kristīne Iļjasova, Madara Jugāne, Gita Kaulakane, Krista Krūmiņa, Ieva Lapsa, Agnija Malceniece, Kristiāna Skudra), 2. Ludzas nov. (Sabīna Dadaļeva, Linda Gutakovska, Alīna Ivanovska, Laura Līvmane, Linda Mičule, Ilona Ņikitina, Anastasija Pavlovska, Laura Rutkovska, Anastasija Smoļnakova, Agita Vasiļjeva, Lāsma Zagorska), 3. Dobeles nov. (Gita Cīrule, Asnate Egle, Lūcija Garda, Kintija Diāna Kokina, Una Helēna Lauce, Dženeta Liepiņa, Anete Podniece, Dinija Purviņa, Sanda Veide, Sintija Beate Veide.).

Jaunieši

1. Auces nov. (Oskars Aleksandrovičs, Erlends Bergmanis, Gvido Bulvāns, Intars Jomants, Ingus Kristiāns Jonuška, Egīls Jonušs, Edgars Krieviņš, Artis Križjus, Emīls Kurzemnieks, Roberts Ozols, Endijs Račko, Agris Urbelis), 2. Ludzas nov. (Aivis Čerņihovičs, Dmitrijs Ceskāns, Vadims Dukšts, Raivis Gorbunovs, Elvijs Kušners, Guntars Lipskis, Kristaps Logins, Edvīns Matvejenko, Armands Matvejevs, Artūrs Meikšāns, Jānis Noviks, Anrijs Rubins, Artūrs Skovna, Mārtiņš Stepuļonoks-Stukanovs, Armands Usāns), 3. Tērvetes nov. (Kims Berezovojs, Ivo Čižauskis, Emīls Granauskis, Ričards Mucinieks, Edvīns Ozoliņš, Kristers Ozols, Gustavs Podnieks, Antons Šuleiko, Jansons Uldis, Kristiāns Vilciņš, Jānis Zvejnieks), 4. Inčukalna nov., 5. Stopiņu nov., 6. Dobeles nov.

 

JĀTNIEKU SPORTS

Konkūrs. 1. Sabīne Siliņa, Kalgari (Ropažu nov.) 70,50, 2. Karolina Koročkina, Caandria (Jūrmala) 55,75, 3. Mārtiņš Pilders, Picaso (Kuldīgas nov.) 54,70, 4. Monta Pareiza, Kaffe (Saldus nov.) 40,0, 5. Sidnija Freimane, Amadeo (Talsu nov.) 38,35, 6. Valters Celms, Karero (Rīga) 36,20.

Iejāde. 1. Ilva Lazdiņa, Dimants (Rīga) 68,39, 2. Sabīne Saļma, Lering (Carnikavas nov.) 67,67, 3. Everita Daubure, Lady Sun (Rīga) 67,50, 4. Katrīna Anna Krūklīte, Columbs (Kocēnu nov.) 67,22, 5. Kristīne Čerņecka, Doctor Wayne (Rīga) 67,17, 6. Anastasija Titova, Lando (Rīga) 66,78.

 

LOKA ŠAUŠANA

Jaunietes

1. Benita Strēle (Rīga), 2. Evita Bugāja (Baldones nov.), 3. Jūlija Gurinoviča (Ventspils).

Jaunieši

1. Kārlis Akots Gribulis (Rīga), 2. Artjoms Sidļeckis (Ventspils), 3. Dmitrijs Stepanovs (Ventspils), 4. Daniils Utkins (Ventspils), 5. Haralds Bensons (Ķekavas nov.), 6. Dāvis Blāze (Ventspils).

 

MĀKSLAS VINGROŠANA

Lente. 1. Jekaterina Sidorova (Rīga) 13,700, 2. Marija Pleskačova (Babītes nov.) 13,633, 3. Veronika Gruzdeva (Ogres nov.) 13,167, 4. Jekaterina Djomina (Liepāja) 13,017, 5. Jekaterina Fedjuņina (Olaines nov.) 13,000, 6. Angelīna Šerstņova (Liepāja) 11,850.

Aplis. 1. Jekaterina Sidorova (Rīga) 14,917, 2. Anastasija Čornaja (Rīga) 14,883, 3. Veronika Gruzdeva (Ogres nov.) 14,750, 4. Marija Pleskačova (Babītes nov.) 14,200, 5. Jekaterina Fedjuņina (Olaines nov.) 14,067, 6. Jekaterina Fedjuņina (Olaines nov.) 14,067.

Bumba. 1. Jekaterina Sidorova (Rīga) 14,450, 2. Jekaterina Djomina (Liepāja) 14,000, 3. Marija Pleskačova (Babītes nov.) 13,817, 4. Anastasija Čornaja (Rīga) 13,600, 5. Veronika Gruzdeva (Liepāja) 12,500.

Vālītes. 1. Jekaterina Sidorova (Rīga) 15,083, 2. Veronika Gruzdeva (Ogres nov.) 13,850, 3. Jekaterina Fedjuņina (Olaines nov.) 13,750, 4. Marija Pleskačova (Babītes nov.) 13,300, 5. Renāte Kurbatova (Jelgava) 13,017, 6. Jekaterina Djomina (Liepāja) 12,683.

Daudzcīņa. 1. Jekaterina Sidorova (Rīga) 55,267, 2. Veronika Gruzdeva (Ogres nov.) 53,833, 3. Marija Pleskačova (Babītes nov.) 53,233, 4. Jekaterina Fedjuņina (Olaines nov.) 53,033, 5. Anastasija Čornaja (Rīga) 52,200, 6. Ērika Bogdanova (Rīga) 51,333.

 

PAUKOŠANA

Jaunietes

Florete. 1. Daniela Ivanova (Rīga), 2. Diāna Jegorova (Daugavpils), 3. Eva Vaikule (Rīga), 3. Iveta Vanaga (Rīga). Špaga. 1. Diāna Jegorova (Daugavpils), 2. Jana Vilcāne (Daugavpils), 3. Alla Jacenko (Daugavpils), 3. Varvara Kurbatova (Daugavpils).

Jaunieši

Florete. 1. Georgijs Gadzimuradovs (Rīga), 2. Iļja Dembo (Rīga), 3. Andrejs Ignatenko (Rīga), 4. Olafs Saukāns (Rīga). Špaga. 1. Egīls Vasaraudzis (Daugavpils), 2. Ernests Cimbarevičs (Daugavpils), 3. Aleksejs Ivaninoks (Daugavpils), 5. Daniels Zlenko (Daugavpils), 6. Edgars Gusevs (Daugavpils). Zobens. 1. Eldars Abidovs (Jūrmala), 2. Ernests Cimbarevičs (Daugavpils), 3. Pāvels Valentanavičs (Daugavpils), 3. Egīls Vasaraudzis (Daugavpils).

 

ŠAUŠANA

Jaunietes

MP 30+30. 1. Agate Rašmane (Dobeles nov.) 575 (286+289), 2. Laura Vdobčenko (Dobeles nov.) 540 (268+272), 3. Selīna Kovaļevska (Dobeles nov.) 495 (252+243).

PŠ 40. 1. Sindija Čīma (Aizputes nov.) 199,3, 2. Annija Nadīna Širvanova (Tukuma nov.) 199,0, 3. Dženeta Evardsone (Dobeles nov.) 179,5.

MŠ 3x20. 1. Rebeka Unterberga (Aizputes nov.) 567 (187+193+187), 2. Helēna Rozenberga (Aizputes nov.) 562 (190+194+178), 3. Annija Nadīna Širvaniva (Tukuma nov.) 559 (180+193+186).

PP 40. 1. Agate Rašmane (Dobeles nov.) 191,5, 2. Laura Vdobčenko (Dobeles nov.) 190,9, 3. Anna Vojevodska (Daugavpils) 171,3.

Jaunieši.

MP 60. 1. Krišjānis Baraks (Tukuma nov.) 507, 2. Rihards Zorge (Dobeles nov.) 506, 2. Ernests Erbs (Dobeles nov.).

PŠ 60. 1. Mareks Langenfelds (Dobeles nov.) 195,4, 2. Helvijs Sloka (Dobeles nov.) 194,6, 3. Andžejs Gūtmanis (Aizputes nov.) 170,7, 4. Rihards Dubiniauskas (Tukuma nov.) 147,7, 5. Ralfs Zaņģis (Tukuma nov.) 131,1, 6. Rihards Misjuns (Krāslavas nov.) 112,8.

MŠ 60.1. Kristaps Brāķeris (Rīga) 605,5, 2. Kristians Vuļs (Rīga) 605,4, 3. Helvijs Sloka (Dobeles nov.) 604,6, 4. Anžejs Gūtmanis (Aizputes nov.) 603,0, 5. Rihards Plociņš (Krāslavas nov.) 602,7, 6. Kārlis Rozenbergs (Aizputes nov.) 601,4.

PP 60. 1. Ernests Erbs (Dobeles nov.) 192,6, 2. Vitālijs Verhovičs (Daugavpils) 187,2, 3. Aleksejs Jefimovs (Daugavpils) 168,2, 4. Rihards Zorge (Dobeles nov.) 146,5, 5. Artjoms Latišenko (Daugavpils) 127,5, 6. Krišjānis Baraks (Tukuma nov.) 109,2.

 

TAEKVONDO

Jaunieši

Līdz 55 kg. 1 Dāvids Bērziņš (Mārupe), 2. Ernests Paladijs (Daugavpils), 3. Daniels Likovs (Ventspils). Līdz 59 kg. 1. Kirils Ivanovs (Daugavpils). Līdz 63 kg. 1. Maksims Habarovs (Daugavpils). Līdz 68 kg. 1. Deniss Kulibiks (Rīga), 2. Ēriks Larionovs (Ventspils), 3. Iļja Čemis (Daugavpils). Līdz 78 kg. 1. Nikita Zdazinskis (Rīga), 2. Jēkabs Medvedevs (Daugavpils), 3. Edgars Gedroics (Daugavpils).

 

VINGROŠANA

Jaunietes

Atbalsta lēciens. 1. Elīna Vihrova (Rīga) 13,35, 2. Marija Ribalčenko (Ventspils) 13,325, 3. Nikola Melne (Rīga) 12,825, 4. Jekaterina Ņekrasova (Jūrmala) 12,5, 5. Zane Petrova (Liepāja) 12,325, 6. Sofija Kasjanova (Jūrmala) 12,05.

Līdztekas. 1. Elīna Vihrova (Rīga) 10,35, 2. Zane Petrova (Liepāja) 10,15, 3. Nikola Melne (Rīga) 9,65, 4. Linda Tugarinova (Rīga) 9,45, 5. Marija Ribaļčenko (Ventspils) 7,65, 6. Viktorija Graudiņa (Ventspils) 6,6.

Baļķis. 1. Elīna Vihrova (Rīga) 12,4, 2. Zane Petrova (Liepāja) 11,65, 3. Veronika Abramova (Rīga) 11,4, 4. Sofija Kasjanova 10,3, 5. Kristiāna Ušacka (Rīga) 9,5, 6. Jekaterina Ņekrasova (Jūrmala) 9,05.

Brīvās kustības. 1. Elīna Vihrova (Rīga) 13,2, 2. Marija Ribalčenko (Ventspils) 12,45, 3. Anželika Antonova (Liepāja) 11,7, 4. Marija Golubeva (Rīga) 11,5, 5. Zane Petrova (Liepāja) 11,25, 6. Karīna Titova (Liepāja) 11,1.

Daudzcīņa. 1. Elīna Vihrova (Rīga) 50,41, 2. Marija Ribaļčenko (Ventspils) 45,51, 3. Zane Petrova (Liepāja) 44,58, 4. Linda Tugarinova (Rīga) 41,6, 5. Nikola Melne (Rīga) 42,18, 6. Sofija Kasjanova (41,66).

Jaunieši

Brīvās kustības. 1. Ņikita Šavels (Rīga) 12,96, 2. Rihards Trams (Ventspils) 12,66, 3. Aleksandrs Ļitvinovs (Olaines nov.) 12,53.

Zirgs. 1. Rihards Trams (Ventspils) 13,4, 2. Lorents Vilkrists (Ventspils) 11,033, 3. Ņikita Šavels (Rīga) 10,566.

Apļi. 1. Rihards Trams (Ventspils) 12,7, 2. Valērijs Dobrins (Rīga) 11.33, 3. Ņikita Šavels (Rīga) 10,566.

Atbalsta lēciens. 1. Rihards Trams (Ventspils) 12,799, 2. Ņikita Šavels (Rīga) 12,25, 3. Aleksandrs Ļitvinovs (Olaines nov.) 12,216.

Līdztekas. 1. Rihards Trams (Ventspils) 13,066, 2. Aleksandrs Ļitvinovs (Olaines nov.) 12,33, 3. Lorents Vilkrists (Ventspils) 12,06.

Stienis. 1. Ņikita Šavels (Rīga) 11,866, 2. Rihards Trams (Ventspils) 11,7, 3. Aleksandrs Ļitvinovs (Olaines nov.) 10,633.

Daudzcīņa. 1. Rihards Trams (Ventspils) 75,16, 2. Ņikita Šavels (Rīga) 72,296, 3. Lorents Vilkrists (Ventspils) 66,693, 4. Aleksandrs Ļitvinovs (Olaines nov.) 66,395, 5. Valērijs Dobrins (Rīga) 65,765, 6. Aleksejs Lukoņins (Rīga) 64,062.

 

IZCĪNĪTĀS MEDAĻAS

Vieta - Pašvaldība - Zelts - Sudrabs - Bronza - Kopā

1. Rīga 72 - 44 - 51 - 167

2. Daugavpils 29 - 31 - 28 - 88

3. Jūrmala 15 - 16 - 15 - 46

4. Liepāja 12 - 21 - 16 - 49

5. Jelgava 9 - 11 - 22 - 42

6. Ventspils9- 10- 10- 29

7. Limbažu novads7- 5- 1- 13

8. Valmiera6- 6- 8- 20

9. Dobeles novads6- 5- 6- 17

10. Balvu novads6- 3- 2- 11

11. Ogres novads4- 4- 6- 14

12. Siguldas novads4- 4- 3- 11

13. Daugavpils novads4- 1- 3- 8

14. Aizputes novads  - 4- 1- 1- 6

15. Tukuma novads3- 4- 3- 10

16. Rēzekne3- 3- 3- 9

17. Ķekavas novads3- 2- 5- 10

18. Jēkabpils3- 1- 2- 6

19. Babītes novads 2- 4- 3- 9

20. Bauskas novads2- 2- 4- 8

21. Cēsu novads2- 1- 1- 4

22. Preiļu novads2- 1- 0- 3

23. Smiltenes novads2- 0- 2- 4

24. Talsu novads2- 0- 1- 3

24. Mārupes novads2- 0- 1- 3

26. Kuldīgas novads1- 5- 7- 13

27. Ventspils novads1- 4- 2- 7

28. Olaines novads1- 3- 7- 11

29. Saldus novads1- 2- 3- 6

30. Krāslavas novads1- 1- 2- 4

31. Iecavas novads1- 1- 1- 3

32. Vecumnieku novads1- 1- 0- 2

32. Jaunjelgavas novads1- 1- 0- 2

34. Lielvārdes novads1- 0- 2- 3

35. Burtnieku novads1- 0- 0- 1

35. Rojas novads1- 0- 0- 1

35. Ropažu novads1 - 0- 0- 1

35. Alūksnes novads1- 0- 0- 1

35. Auces novads1- 0- 0- 1

40. Ludzas novads0- 4- 3- 7

41. Kokneses novads0- 4- 1- 5

41. Carnikavas novads0- 4- 1- 5

43. Madonas novads0- 4- 0- 4

44. Aizkraukles novads0- 2- 0- 2

44. Engures novads0- 2- 0- 2

Autori: 
Dainis Caune