twitter facebook instagram

Reklāma

Žurnāla ''Sports'' un tā mājas lapas sporto.lv reklāmas piedāvājums!

Žurnāls ‘’Sports’’ iznāk reizi mēnesī - piektdienā. Tas ir orientēts uz lasītājiem, kuri ne tikai interesējas par sportu, bet kuriem ir arī raksturīgs aktīvs dzīvesveids. Žurnāls ‘’Sports’’ rāda sporta daudzveidību Latvijā un iespējas ar to nodarboties, pievēršot īpašu vērību jaunatnes sportam. Tas iepazīstina ar aktualitātēm, panākumiem, problēmām, līderiem, leģendām, sarežģīto ceļu līdz visaugstākajiem panākumiem, kā arī ar sporta skolotājiem un treneriem. Žurnāla ‘’Sports’’ tirāža ir 3500 eksemplāru, savukārt auditorija ir vairākkārt lielāka, jo vienu žurnālu izlasa vairākas personas.

No 2009. gada žurnāls ‘’Sports’’ tiek piegādāts:

•    980 Latvijas skolās un izglītības iestādēs;
•    331 Sporta federācijā, centrā, klubā un BJSS;
•    15   Ministrijās un rajonu padomēs;
•    114 Pilsētu domēs un novadu pašvaldībās.

Žurnālā ''Sports'' ir iespējams izvietot dažādas sporta un veselīga dzīvesveida veicinošas produktu, pakalpojumu un pasākumu reklāmas. Lai iegūtu sīkāku informāciju par reklāmas iespējām žurnālā, aicinām sazināties ar mums sūtot e-pastu uz birojs@sporto.lv vai zvanot – 29602443.

Žurnāla ''Sports'' elektroniskā versija un visi tajā publicētie raksti ir pieejami žurnāla mājas lapā sporto.lv, kuras mēneša unikālo apmeklētāju skaits vidēji ir 7000.

Aicinām Jūs pievienot savu sporta organizāciju (piemēram, reģistrēts, liels fitnesa klubs) vai komandu (piemēram, nereģistrēta, maza draugu kompānija, kas divas reizes nedēļā spēlē futbolu) mūsu informatīvajai platformai, kurā varēsiet pastāstīt par savu komandu un tās biedriem, pievienot foto un video galerijas, kā arī pievienot ziņas un notikumus, par kuriem sporto.lv mājas lapā uzzinās visa Latvija. Šis pakalpojums ir pieejams sadarbībā ar portālu kursporto.lv un ir bez maksas! Klikšķiniet uz sarkanā kursporto.lv sporta organizāciju pievienošanās banera mājas lapas labajā malējā sadaļā un uzziniet vairāk.

Piedāvājam arī izvietot reklāmas banerus mājas lapas labajā malējā sadaļā zem sarkanā kursporto.lv sporta organizāciju pievienošanās banera.

Banera veids

Izvietošanas ilgums

 Cena

Sānu augšējais baneris

Gads

Mēnesis

Nedēļa

720

240

70

Sānu vidējas baneris

Gads

Mēnesis

Nedēļa

600

200

60

Sānu apakšējais baneris

Gads

Mēnesis

Nedēļa

480

160

50

 

SVARĪGI!

  • Reklāmas cenas ir norādītas eiro un bez 21% PVN.
  • Reklāmas baneriem ir jābūt HTML formātā.
  • Reklāmas banera maksimālais platums ir 220 pix.
  • Publicējam sporta un veselīga dzīvesveida veicinošas produktu vai pakalpojumu/pasākumu reklāmas.

 

SAZINIETIES AR MUMS!

Sūtiet e-pastu uz birojs@sporto.lv vai zvaniet – 29602443.