twitter facebook instagram

Ārmrestlings

Numurs: 
254/255

Normunds Tomsons ir daudzkārtējs pasaules un Eiropas čempions roku cīņās jeb ārmrestlingā. Sarakstījis unikālus bakalaura un maģistra darbus par roku cīņām, viņš ikdienā apmāca policistus, strādā par treneri un pilda Latvijas Ārmrestlinga federācijas šefa pienākumus. Savulaik Tomsons pamanījies startēt arī Pasaules kausa izcīņas posmā kamaniņās un trenējies kopā ar virslīgas futbola komandu. Redzi to sarkano hantelīti?

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Zelta meitene ar krampi

15.Apr.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
208
6-Armrestlings-PERSONIIBA-IPER.jpg

Žanna
Čingule ir piedzīvojusi noslaucīšanu no galda, salauzusi pretiniecei
roku, bijusi pasaules čempione... Tagad viņa bez kautrēšanās turpina vākt
godalgotas vietas ārmrestlingā, arī pērn atvezdama medaļas no pasaules un
Eiropas čempionātiem
.

 

 

- Kā
meitenei var ienākt prātā nodarboties ar roku divcīņu?

Visspēcīgākās rokas Latvijā

02.Aug.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
83
armrestlings-tomsons-RBfoto-IMG_1373.jpg

Normunds Tomsons ir devinķārtējs Latvijas čempions ārmrestlingā, un šovasar ar sudraba medaļu atgriezās no Eiropas čempionāta Zviedrijā. "Kas tad tas par sportu!" - vīpsnā nezinātāji. "Latvijā ir simtiem stipru veču, kas viņu nolauztu. Vai tāpēc, ka viņš trenējas, ir labāks par citiem?"

Baidīšana ar meža cirtējiem
Normunds Tomsons, nolikdams uz galda svaigi spiestu apelsīnu sulu, attrauc, ka tas jau sen dzirdēts "Citi saka - jebkurš Latgales mežacirtējs nolauztu mani... Esmu lauzies daudzās Latvijas pilsētās, un kaut kā sašļūk tie lielībnieki, kad viņus uzvar." Normundu sastopu Juglas sporta centrā Atlētika, kur viņš strādā par treneri. Sportisks puisis, kuram katrs muskulītis savā vietā. Brīnos, ka nav viņam ne milzīgu plecu, ne uzpumpētu bicepsu. „Pilnīgi garām, ja kāds domā, ka jātrenē tikai pleci un rokas," skaidro Normunds.

Sindikāta saturs