twitter facebook instagram

Autokross

Ķertais vitamīns

14.Jūl.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
292

Viņi visi domā, ka esmu traks. Es pat pie ārsta biju, lai izņemtu uzziņu un parādītu to viņiem, ka neesmu,” sarunas noslēgumā nopietni joko kartinga treneris Revits Gauja Rubcovs, kurš atzīst, ka no kartinga neaizies, kamēr vien spēs paiet. Revits vienaldzīgu neatstāj. Tiem, kuriem viņš nav kā skabarga sēžamvietā, ir kolēģis un draugs. Pats treneris teic, ka neviens no viņa audzēkņiem tālu nav devies. Visi tepat vien ir. Man tuvumā. Azotē. Jocīgi, bet tā nu reiz ir sanācis,” viņš saka.

Numurs: 
278

 

Šāgada Eiropas autokrosa čempionāta posms Mūsas trasē pie Bauskas pēc grozījumiem kalendārā izrādījies seriāla pirmais mačs. Līdz ar to Latvijas sacīkstei, kas notiks 25. un 26. maijā, pievērsta īpaša uzmanība, jo speciālisti ķer un apspriež dalībnieku sastāvu un līderu tehnisko gatavību. Aptuveni simt sportistu kompānijā cīņām Eiropas ieskaitēs gatavojas arī septiņi Latvijas autobraucēji.

 

Autori: 
Viesturs Saukāns

Latviešu Sainss un citi

22.Okt.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
192/193
12-Autokross-ATSKATS-Open-Jerans.jpg

Ar dramatiskām cīņām Brenguļu autotrasē pie
Valmieras noslēdzies Latvijas autokrosa čempionāts. Par sezonas zelta medaļu
ieguvējiem kļuvuši Edgars Galvanovskis (1600,
Lielvārde), Ainārs Kenigsbergs (2000
Super
, Saldus/Būvfirma RRP), Raimonds Jerāns (Open, Salacgrīva) un Ģirts Mūrnieks (B600, Valmiera). Daži tituli tika noskaidroti īpaši aizraujoši - 1600 klasē Galvanovskis par čempionu
kļuva sezonas pēdējā apļa pēdējā līkumā, kad izstājās līdzšinējais kopvērtējuma

Sindikāta saturs