twitter facebook instagram

Autorallijs

Numurs: 
296

Oktobrī dramatiski noslēdzies Latvijas autorallija čempionāts — pēdējais posms rallijs Latvija 2014” kopvērtējumā ieviesa negaidītus pavērsienus godalgu dalīšanā. Taču pavisam maz atlicis līdz 2015. gada sezonas sākumam. Būs izmaiņas, taču ne revolucionāras.

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
286

Februāra pirmajās dienās Liepājas un Kuldīgas apkārtnē tiks aizvadīts viens no lielākajiem motoru sporta pasākumiem Latvijā — otro reizi pēc kārtas notiks Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja 2014. Uz starta stāsies augstākā līmeņa tehnika un vairāki īpaši svarīgi rallija braucēji.

Autori: 
Viesturs Saukāns

Pēkšņie rallija čempioni

09.Sep.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
282

Latvijas autorallija čempionātā vēl atlicis viens posms — rallijs Latvija 2013 septembra beigās. Tomēr nesen aizvadītā priekšpēdējā sacīkste Liepājas pusē rallijs Kurzeme 2013 sarūpēja pārsteigumu: sacīkstes rezultāti ļāva uzzināt absolūti visus klašu čempionus un kausa ieguvējus.

Tas gan nenozīmē, ka pēdējais posms, kas septembrī notiks Cēsu un Jūrmalas apkārtnē, būs mazāk aizraujošs, jo visās klasēs jānoskaidro pārējie medaļnieki. Taču Liepājas rallija pārsteigums īsti nebija gaidīts.

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
278

 

Piekto gadu rallijs Talsi tiek pozicionēts kā Čempionu rallijs, kurā par ceļojošo Čempionu kausu spēkojas vairāku valstu labākie N4 klases braucēji. Šis gads var izrādīties unikāls, jo daži spilgti braucēji, nebūdami čempioni, spēj braukt ātrāk par šā titula īpašniekiem. Vēl bez četru valstu N4 uzvarētājiem interesi izraisa Haralda Šlēgelmilha debija rallijā, kā arī nesenās igauņu WRC zvaigznes Ota Tanāka atgriešanās rallija ceļos.

 

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
275

Februāra pirmajās dienās aizvadīts viens no lielākajiem notikumiem Latvijas autosporta vēsturē — Kurzemi pierūcināja Eiropas rallija čempionāta otrā posma dalībnieki. Lai arī mūsu organizatori šādā līmenī debitēja, pasākuma laikā un pirmajās dienās pēc tā atsauksmes bija pat aizdomīgi lieliskas. Rallijs Liepāja—Ventspils ir izdevies!

 

SPORTISKĀ SADAĻA

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
274

Februāra pirmajās dienās Kurzemē risināsies tik grandiozs notikums, ka, visticamāk, gada beigās to novērtēs kā spilgtāko autosporta pasākumu Latvijā — Eiropas rallija čempionāta posms Liepāja—Ventspils. No kurienes tāds pēkšņi?

Žurnāls pilnā apmērā www.sporto.lv būs lasāms no 31.janvāra.

No 18.janvāra žurnāls Sports atgriežas pārdošanā! Jautājiet žurnālu preses tirdzniecības vietās!

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
270/271

Pēdējos mēnešos Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA) norisinās politiskas un ekonomiskas svārstības, kas tiešā veidā saistītas arī ar Latvijas autosporta plāniem. FIA līdzšinējos Eiropas rallija un Eiropas rallijkrosa čempionātus nodevusi privātkompāniju rīcībā, tādējādi atstājot ar garu degunu federācijas komisijas, kuras uzrauga attiecīgos sporta veidus.

Autori: 
Viesturs Saukāns

Čempiona karpa par 30 tūkstošiem

19.Okt.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
245
8-Arvis Arums-LIIDERIS-2.jpg

„Sēdēt dīvānā, grauzt čipšus un piedalīties rallijā nevar,” par savu dzīvesveidu un tā izmaksām bez aplinkiem stāsta Latvijas rallijsprinta čempions Arvis Arums.

ATNĀCU, IERAUDZĪJU UN...

Viss mūžs lāsta noņemšanai

02.Sep.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
218
9-Neiksans-CHEMPIONS-Andis4.jpg

Iepriekšējā nedēļas nogalē notikušais Kurzemes
rallijs sarūpēja pirmos šā gada Latvijas čempionus autorallijā: posmu pirms
sezonas beigām par labāko ekipāžu N4 klasē kļuvusi Anda Neikšāna un Pētera
Dzirkala vienība. Grūti noticēt, ka Neikšāns, kurš gandrīz visu mūžu bijis
Latvijas autosporta līderu pulkā, tikai tagad guvis pirmo čempiona titulu.
Lāsts beidzot noņemts.

 

 

Sindikāta saturs