twitter facebook instagram

Bendijs

Latvijas bendija izturības pārbaude

29.Jan.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
158

Latvijas bendija izlase izcīnījusi ceturto vietu pasaules čempionātā B grupā, kas risinājās Zviedrijas pilsētā Vesterosā. Tas nozīmē, ka pasaules rangā mūsu komanda ir 10. pozīcijā. Pasaules čempionu godā pēc četru gadu pārtraukuma tika Zviedrijas izlase.

Latvijas bendija trešā sezona

15.Jan.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
156
14-Bendijs-AKTUAALI-bandy.jpg

Svētdien Zviedrijas pilsētā Vasterasā sākas pasaules
čempionāts bendijā, kur trešo reizi piedalīsies arī Latvijas izlase. Pirmās
cīņu sāks pasaules labākās sešas izlases, kas spēlē A grupā, bet Latvijas
hokejisti kopā ar citām sešām B grupas vienībām laukumā dosies nākamtrešdien.
Mūsu komandas pretinieki B
grupā būs ASV, Kanādas, Igaunijas, Nīderlandes, Mongolijas un Ungārijas
sportisti. Komandas aizvadīs viena riņķa turnīru. Jau pirmajā dienā Latvijas
komanda spēlēs ar Nīderlandes un Kanādas izlasēm, bet nākamajā dienā mūsējiem

Bendija izlase savā vietā

07.Feb.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
110
bendijs1.jpg

Latvijas bendija izlase izcīnījusi trešo vietu pasaules čempionāta B grupā, kas notika Maskavā. Tas nozīmē, ka rangā Latvija ir devītajā vietā. Par pasaules čempioniem elites grupā trešo reizi pēc kārtas kļuva Krievijas sportisti.

Latvijas izlase čempionātu sāka ar pārliecinošu uzvaru pār Ungāriju (10:2), tad sīvā cīņā pārspēja Mongolijas (3:2) un Nīderlandes (6:5) komandas. Mačā ar galveno favorītu ASV izlase mūsu hokejistiem diemžēl neizdevās rādīt lielu pretestību - 1:11. Pēc tam sekoja vēl viena neveiksme mačā ar Kanādu (1:7), bet grupas turnīrs tika pabeigts ar neizšķirtu 1:1 pret Igauniju (pēcspēles soda metienu sērijā ar 3:1 pārāki bija igauņi, taču tas viņiem nedeva papildu punktus). Līdz ar to Latvijas izlase palika trešajā vietā, iegūstot iespēju spēlē par otro vietu vēlreiz krustot nūjas ar kanādiešiem. Šoreiz izvērtās sīva spēkošanās, kas beidzās ar neizšķirtu 1:1. Uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešama pēcspēles soda metienu sērija, kurā meistarīgākas bija kļavas lapas - 0:2. Salīdzinot ar pagājušo gadu, Latvijas izlase noslīdējusi par vienu vietu zemāk, taču pērn Sibīrijas pilsētā Kemerovā nespēlēja kanādieši. B grupas uzvarētāji amerikāņi pārspēlē par vietu elites grupā ar 4:6 zaudēja Baltkrievijas izlasei.

Latvijas bendija otrais eksāmens

28.Jan.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
108
Bendijs-AKTUAALI.jpg

Šosvētdien Maskavā sāksies pasaules čempionāts bendijā jeb vienkārši - hokejā ar bumbiņu. Otro reizi meistarsacīkstēs piedalīsies arī Latvijas izlase, kas pērn, debitējot B grupā, svinēja četras uzvaras,  izcīnot otro vietu. Arī šogad Latvijas bendisti mērķē vismaz uz pirmo trijnieku, bet iespēju piedalīties pārspēlē par vietu elites grupā gan iegūs tikai B grupas uzvarētāji.

Pirms gada pasaules čempionāts arī risinājās Krievijā, tikai tālajā Sibīrijas pilsētā Kemerovā, kur Latvijas bendisti izjuta īstas ugunskristības, spēlējot vairāk nekā 20 grādu salā. Lai arī pirms tam mūsu hokejisti uz īstā laukuma bija aizvadījuši tikai pāris spēļu, debijas čempionātā Latvijas izlase apspēlēja pieredzējušus pasaules meistarsacīkšu dalībniekus - Ungāriju, Nīderlandi, Igauniju un Mongoliju. Turklāt visas četras uzvaras tika gūtas ar vismaz piecu vārtu pārsvaru. Nepārspēta palika tikai ASV izlase, kurai tika zaudēts trīs reizes - grupas turnīrā un abās finālspēlēs. Amerikāņu pārākums neradīja šaubas, jo visos mačos viņi uzvarēja ar vismaz četru vārtu pārsvaru. Par vietu elites grupā Latvijas sportistiem vēl pāragri domāt, jo pērn pārspēlē ar elites grupas vājāko komandu Baltkrieviju mūsu pāridarītāji amerikāņi piedzīvoja bezierunu sagrāvi ar 1:9.

Sindikāta saturs