twitter facebook instagram

Bokss

Aivars Liepiņš (1932.—2016.)

24.Okt.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
319

Kad no talantīga pedagoga, trenera, pieckārtēja Latvijas čempiona smagajā svara kategorijā boksā Aivara Liepiņa atvadījās ģimene, draugi un boksa biedri, acu priekšā parādījās viņa dzīve. Tas bija amatieru bokss un darbs, pelnot iztiku saviem mīļajiem. Ar Aivaru esam krāvuši vagonus, cirtuši mežus un dedzinājuši zarus, lai nopelnītu. Aivars darba nevairījās.

Autori: 
Dainis Caune

Prezidents gleznas rāmī

29.Mai.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
314

Nila Žuravļova nonākšana Latvijas Boksa federācijas prezidenta krēslā ir visnotaļ loģiska. Kopš 10 gadu vecuma trenējies boksā. Sākumā pie viena no pēdējā ceturtdaļgadsimta labākajiem treneriem Andreja Dolgova, vēlāk — pie ne mazāk lieliska bokseru audzinātāja Pētera Petrova. Ringā aizvadījis vairāk nekā 100 cīņas. Pēc tam kļuvis par tiesību zinātņu doktoru, zvērinātu advokātu.

Autori: 
Arturs VAIDERS, ParSportu.lv
Numurs: 
301

„Uz kuru pusi?” Latvijas vecie bokseri var jautāt viens otram un saņemt līdzīgas atbildes: „Pārtraukt! Izbeigt! Apstāties!” Lai gan vairākumā atbilde skanētu: „Uz priekšu!” Jaiemācās no sitieniem aizsargāt galvu, un uz priekšu. Kā boksa noteikumi aizsargā veselību, var vērtēt tikai vecumā. Artūra Eglīša slavas laikos varēja vēlēties stingrākus noteikumus, jo galvenā aizsardzība bija uz boksa tiesneša godaprāta un sirdsapziņas.

BOKSS

12.Jūl.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
280

Tradicionāli spēcīgi bija Rīgas, Daugavpils un Olaines jaunie bokseri. Ļoti sekmīgi cīnījās jūrmalnieki. Bez zelta nepalika arī Jelgava. Toties parasti stiprie liepājnieki šoreiz augstāk par trešo vietu uz pjedestāla nespēja kāpt. Tikpat spēja Ķekava, kas ir jauns punkts Latvijas boksa kartē.

REZULTĀTI

Autori: 
Dainis Caune

Edžus no Zvaigžņu ielas

10.Mai.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
278

 

Dienvidu tilts un televīzijas tornis Zaķusalā, olimpiskais centrs Ventspils, viesnīcasLatvija un Rīdzene, Kongresu nams, Gaiļezera slimnīcas Onkoloģijas centrs, Zemkopības ministrijas ēka un Kongresu nams... Šo visu un vēl citu unikālu celtņu būvniecību vadījis Eduards Raubiško, kas laikabiedriem pazīstams arī kā lielisks bokseris.

 

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
262/263

Latvijas olimpiādes boksa ringā savā starpā tikās vairāki titulēti Latvijas bokseri, kuriem šī bija iespēja revanšēties par zaudējuma rūgtumu nesenajā Latvijas čempionātā.

Autori: 
Raimonds Gekišs

Zaudēt, lai uzvarētu

22.Sep.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
243
6-Gutmans-CERIIBA-Dmitrijs.jpg

Pirms desmit mēnešiem autoavārijā gāja bojā tobrīd mūsu boksa lielākā olimpiskā cerība Eduards Gutmans. Nākamnedēļ pasaules čempionātā Baku, kur katrā svara kategorijā tiks izcīnītas astoņas ceļazīmes uz Londonas spēlēm, kopā ar vēl trim Latvijas pārstāvjiem ringā kāps viņa brālis Dmitrijs.

Gutmanu ģimenē Dmitrijs ir vecākais dēls, bet aizpērn, pasaules junioru (U-19) čempionātā izcīnot piekto vietu svara kategorijā līdz 60 kg, sportā no abiem brāļiem par līderi kļuva jaunākais — Eduards.

AR BRĀLI TĒVA PĒDĀS

Mazo cinīšu dūres

11.Jūl.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
238
16-LJO Bokss Fotobokss.jpg

Jūrmalas boksa ringā uzplaiksnīja jauni vārdi, kas nākotnē varētu likt runāt par sevi. Kaut arī turpināja dominēt Rīgas komanda, izcīnot 16 medaļas, tomēr zelts tika arī Jelgavas, Daugavpils un Jūrmalas bokseriem.

Desmit un viena iespēja...

13.Jan.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
226
6-Boksaprezid-RUNAA PREZIDENTS 420.jpg

Pērn Latvijas boksam palika deviņdesmit, gandrīz astoņus gadus šī sporta veida sabiedrību vada Māris Liepiņš. Pēc neatkarības atgūšanas boksam bija vēl četri prezidenti — gan iekšlietu ministrs, gan dažs uzņēmējs, kam pārmesta saistība ar krimināliem grupējumiem...

Bokss ar visu radu saimi

09.Dec.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
224
13-Bokss-CERIIBAS--DSC_9749.jpg

Hanzas vidusskolas sporta zāles ringā par tradicionālo starptautisko klasiskā boksa sacensību Riga Open balvām junioriem un pieaugušajiem cīnījās arī zviedri, norvēģi, somi un izraēlieši. Mūsējos pārstāvēja gan bokseri no A līdz Z, gan universāļi, kas sekmīgi cīnījušies arī boksam radniecīgos sporta veidos — džiudžitsā, kikboksā, taiboksā un pat džudo. Iepazīstinām ar diviem jauniem Riga Open uzvarētājiem, kas uz panākumiem boksā iet pa dažādiem ceļiem.

Sindikāta saturs