twitter facebook instagram

Daudzcīņa

Numurs: 
306

Ar iegūto izglītību daudzcīņnieks Andris Eikens, visticamāk, varētu būt kādas sporta skolas direktors vai arī pieprasīts lektors, kurš citiem atklātu inovatīvus trenēšanas noslēpumus, kas gūti viņpus okeāna. Tomēr tā vietā 28 gadus vecais treneris Andris mitinās Murjāņu sporta ģimnāzijas dienesta viesnīcā un ik rītu dodas uz skolas sporta zāli, kur cenšas izaudzināt jaunus daudzcīņas spīdekļus.

KOFERIS NO ASV

Numurs: 
272/273

Mūsu labākā daudzcīņniece Laura Ikauniece ziemas sākumā Tokijā septiņu stundu laikā veica pilnu septiņcīņas programmu, kas parasti risinās divas dienas, turklāt ar rīta un vakara sesijām. Laikā, kad sezona jau beigusies, sportiste savāca nepilnus 5400 punktus.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Numurs: 
270/271

Vēl nesen pamatskolas sporta skolotājs, treneris uz nepilnu slodzi, tagad jau tikai treneris Andis Austrups. Nesen no Šveices saņēmis priecīgu ziņu — Eiropas Vieglatlētikas asociācija par panākumiem sportā viņam piešķīrusi Eiropas Vieglatlētikas treneru balvu 2012. Andis ir daudzcīņnieces Lauras Ikaunieces treneris, viņa audzēkne šogad izcīnīja bronzas medaļu Eiropas meistarsacīkstēs un ieguva 9. vietu olimpiskajās spēlēs, atkārtojot Latvijas rekordu.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms

Stingrākās šķautnes

27.Jūl.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
180/181
4-EYOF-Ikauniece- 241.jpg

Pirms starta Tamperē pasaules jauniešu vicečempione daudzcīņā Laura
Ikauniece cēlmetālu atsevišķās disciplīnās nesolīja (jaunatnes olimpiādes
programmā septiņcīņas nav), tomēr apņēmās pacīnīties ar Eiropas labākajām
augstlēcējām un tāllēcējām. Jau sacensību pirmajā dienā augstlēcēju kvalifikācijas
sacensībās Laura parādīja sava rakstura stingrākās šķautnes. Stiprā lietū viņa
trešajā mēģinājumā spēja pārvarēt 174 cm, lai iekļūtu pamatsacensībās.

 

Sindikāta saturs