twitter facebook instagram

Dažādi

Ar uzvaru, bez medaļām

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Lai gan Argentīna savā nosaukumā paslēpto sudrabu mums nedāvināja un Latvija četrām pirmajās divās Jaunatnes olimpiskajās spēlēs izcīnītajām bronzas medaļām Boenosairesā nekādu cēlmetālu pievienot nevarēja, mūsējo sniegums gandrīz visās disciplīnās bija krietni virs vidējā.

Autori: 
Dainis Caune

Domājiet atšķirīgi!

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Eiropas Sporta nedēļas forumā Finansējums sportā jeb cik maksā sports?spožākā menedžmenta zvaigzne starp visiem runasvīriem bija sporta mārketinga eksperts Tjerī Borā, kurš stāstīja par komunikācijas lomu cīņā par finanšu resursiem. Pēc uzstāšanās forumā Borā sniedza interviju žurnālam Sports.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Cik maksā sports?

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Eiropas Sporta nedēļas gaitā notikušajā forumā Finansējums sportā jeb cik maksā sports? eksperti vērsa uzmanību — finansējuma apjoms ir viens no Latvijas sporta nozares aktuālākajiem un sāpīgākajiem jautājumiem. Būtiskākie secinājumi: lai uzlabotu situāciju visos sporta līmeņos, ir nepieciešama politiskā griba un laikmetīga, uz inovācijām balstīta pieeja digitālajā komunikācijā.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
343

Aivaram Krūzem izdodas pārsteigt. 1972. gadā viņš kopā ar airēšanas slalomu gatavojās debitēt Minhenes olimpiskajās spēlēs, pirms 30 gadiem Krūze bija starp tiem 25 drosminiekiem, kas publiski parakstījās zem aicinājuma atjaunot Latvijas Olimpisko komiteju. Tagad viņš skrien jau vairāk nekā 1690 dienas pēc kārtas un apņēmies savu 90.

Autori: 
Dainis Caune

Memorands par sportu

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Sports un aktīvs dzīvesveids uzlabo sabiedrības veselību un paaugstina dzīves kvalitāti.

Latvijas sportistu un komandu gūtās uzvaras saliedē sabiedrību, veicina patriotismu, motivē bērnus nodarboties ar sportu.

Fizisko aktivitāšu trūkuma dēļ strauji pasliktinās skolas vecuma jauniešu veselība, stāja, daudziem veidojas liekais svars un zūd motivācija nodarbībām, turpretim sports ir efektīvs līdzeklis minēto problēmu novēršanai un nelabvēlīgu atkarību profilaksei jauniešu sociālā riska grupās.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
342

Lai sniegtu iespēju pilnveidoties sievietēm, kuras ieņem augstāka vai vidēja līmeņa vadītājas amatu sporta organizācijā, un iedrošinātu speciālistes virzīties karjerā uz visaugstākajiem mērķiem, Elektrum olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) rīkotais sporta menedžmenta un līderības forums sporta organizāciju vadītājām Līdere sportā 2018.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Avots, plecs, liesma…

29.Sep.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
342

Avots, kurā smelties izturību, plecs, pie kura gūt atbalstu, liesma, kas sasilda tas ir Uļas fonds jeb oficiāli Latvijas Olimpiešu sociālais fonds, kas vasaras beigās īstenoja vēl nebijušu projektu.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
342

Aktīvas, pozitīvas un pavisam noteikti sportiskas! das ir jaunās mammas. Lai rūpētos par veselīgu dzīvesveidu ģimenē, topošajām un jaunajām mammām jāsastopas ar lielu informācijas daudzumu, tādēļ 19.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
342

Rīgas Centra sporta kvartālā 23. septembrī ar pasaules čempionātu ielu vingrošanā atklāja Eiropas Sporta nedēļu, kas Latvijā risinās jau ceturto gadu. Patīkami, ka spēka trīscīņas kategorijā sudrabu izcīnīja Nils Miezis no Mālpils.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
342

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā Olimpiskā diena 2018, kas ievadīja Eiropas Sporta nedēļu, 21. septembrī 650 norises vietās visā Latvijā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku rekordskaitu — vismaz 145 000 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.

Sindikāta saturs