twitter facebook instagram

Dažādi

Īstie vārdi īstajā brīdī

20.Mai.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
338

Tā varētu teikt arī par visu LSPA profesores Agitas Ābeles grāmatu Sporta psiholoģija: teorija un prakse, jo tā rakstīta, lai palīdzētu ikvienam sportistam, trenerim vai komandai kļūt īpašai un izcilai.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
338

ElektrumOlimpiskajā centrā Rīgā 22. aprīlī, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, jau 29. reizi norisinājās Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) rīkotie mazākumtautību sporta svētki Vienoti sportā, kuros piedalījās 22 Latvijas nacionālo kultūras biedrību bērni un jaunieši.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Stirnu buks

09.Apr.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
335

Stirnu buksjubilejas sezonu atklās Pasaku mežā Tērvetē!

Tikai skaitītas dienas palikušas līdz mirklim, kad 14. aprīlī ainaviskais taku skriešanas seriāls Stirnu buks ieskandinās sacensību 5. sezonu ar pasakainu skrējienu virkniLatvijas valsts mežu Tērvetes dabas parkā! Vai tu jau esi pieteicis savu blici, komandu vai skolu čempionātam?

 

STIRNU BUKSGRIB GĀZT REKORDUS

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
335

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādātais projekts, lai reformētu sporta speciālistu (treneru) sertifikācijas kārtību, paredz, ka turpmāk par treneriem strādāt nedrīkstēs lielākā daļa C kategorijas trenera sertifikātu ieguvušie sporta speciālisti — viņiem vienīgais risinājums būs doties studēt uz Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kas ir vienīgā augstskola, kura atbilst izmaiņu projektā paredzētajai iegūstamajai izglītībai.

Numurs: 
335

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2018. gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīti olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

Numurs: 
335

Ulla Ērkšķe(Ventspils 4. vidusskolas 4.a klase), jauno žurnālistu konkursa uzvarētāja

Numurs: 
335

Pērn pirmo reizi ragaviņu braukšana, lielā skolu stafete un ziemas orientēšanās, šogad papildus vēl kērlings, distanču slēpošanas kross un 3x3 hokejs — tā attīstās Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, kas nemainīgi notiek Ērgļos un Viešūra kalnā pie Gaiziņa un kuram nu jauns rekords — 1418 dalībnieki no 146 skolām.

Numurs: 
334

Latvijas Gada balvas sportā 2017 svinīgajā noslēguma ceremonijā kinoteātrī Splendid Palace gada labākā sportista balvas saņēma Latvijas basketbola valstsvienības līderis, Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis un tenisa pasauli pārsteigusī Aļona Ostapenko. Savukārt līdzjutēju balsojumā populārākā sportista balvu izpelnījās pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass.

Dzīvei pēc sporta

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Cilvēka dzīvi var mērīt posmos. Ir bērnība, skolas laiks, augstskolas gadi, darba dzīve un, vēlams, cienīgas vecumdienas. Tomēr šādā mūža konstrukcijā nereti grūti ierakstīt sportistus, kuriem ir iespēja izdzīvot mūžu mūžā. Bet pēc sporta karjeras nākas atgriezties parastajā dzīvē, un tas visbiežāk nav vienkārši. Ko darīt, kā nopelnīt, kur likties? Šie un citi jautājumi nereti kā sniegs uz galvas uzkrīt ne vienam vien sportistam, kad viņš pēdējo reizi nokāpj no pjedestāla.

Autori: 
Anastasija Tetarenko

Apjozt Koreju

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Kamēr sporta sabiedrība vēl mēģina tikt galā ar 2014. gada ziemas olimpisko spēļu Sočos atstāto mantojumu, turpinot atmaskot blēdīgus sportistus un uzskaitīt negodīgi nopelnītas medaļas, Dienvidkorejā ar katru dienu garāks kļūst XXIII ziemas olimpisko spēļu uguns stafetes ceļš. Līdz 9. februārim lāpa pa Korejas pussalas dienvidiem pieveiks 2018 kilometrus, lielās olimpiskās uguns iedegšanas mistēriju atklāšanas ceremonijā tradicionāli saglabājot noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Sindikāta saturs