twitter facebook instagram

Dažādi

Numurs: 
334

Latvijas Gada balvas sportā 2017 svinīgajā noslēguma ceremonijā kinoteātrī Splendid Palace gada labākā sportista balvas saņēma Latvijas basketbola valstsvienības līderis, Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis un tenisa pasauli pārsteigusī Aļona Ostapenko. Savukārt līdzjutēju balsojumā populārākā sportista balvu izpelnījās pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass.

Dzīvei pēc sporta

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Cilvēka dzīvi var mērīt posmos. Ir bērnība, skolas laiks, augstskolas gadi, darba dzīve un, vēlams, cienīgas vecumdienas. Tomēr šādā mūža konstrukcijā nereti grūti ierakstīt sportistus, kuriem ir iespēja izdzīvot mūžu mūžā. Bet pēc sporta karjeras nākas atgriezties parastajā dzīvē, un tas visbiežāk nav vienkārši. Ko darīt, kā nopelnīt, kur likties? Šie un citi jautājumi nereti kā sniegs uz galvas uzkrīt ne vienam vien sportistam, kad viņš pēdējo reizi nokāpj no pjedestāla.

Autori: 
Anastasija Tetarenko

Apjozt Koreju

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Kamēr sporta sabiedrība vēl mēģina tikt galā ar 2014. gada ziemas olimpisko spēļu Sočos atstāto mantojumu, turpinot atmaskot blēdīgus sportistus un uzskaitīt negodīgi nopelnītas medaļas, Dienvidkorejā ar katru dienu garāks kļūst XXIII ziemas olimpisko spēļu uguns stafetes ceļš. Līdz 9. februārim lāpa pa Korejas pussalas dienvidiem pieveiks 2018 kilometrus, lielās olimpiskās uguns iedegšanas mistēriju atklāšanas ceremonijā tradicionāli saglabājot noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim.

Autori: 
Anastasija Tetarenko

Laimīgie 700

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Kā likt pasaulei mainīt viedokli par Korejas pussalu, mēģinot pēc iespējas attālināties no priekšstata par divām konfliktējošajām Korejām abpus 38. ziemeļu paralēles? Kā nodrošināt to, ka, domājot par Korejas pussalu, pirmā asociācija nav kodolieroči un uzstājīgi atgādinājumi par iespēju tos pielietot? Olimpiskās spēles varētu būt viens no risinājumiem, un Phjončhana šādu iespēju piedāvā.

DIVAS KOREJAS

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
334

 

ĀTRSLIDOŠANA

 

Haralds SILOVS

Ātrsslidotājs

Dzimis: 1986. gada 7. aprīlī Rīgā

Augums, svars:178 cm, 78 kg

Izglītība:Ventspils augstskola

Pirmā trenere:Lāsma Kauniste

Treneris:Edvīns Silovs

Rezultāti (2014. – 2018.)

2018. g. EČ 7. vieta 1500 m, 10. vieta 1000 m, 11. vieta distancē ar kopēju startu

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
334

Olimpiskā piedzīvojuma sākums — tā tika nodēvēta Latvijas olimpiskās komandas prezentācija Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Šajā piedzīvojumā uz Phjončhanu dodas 35 sportisti (viens no viņiem rezervists) deviņos sporta veidos, un visi viņi apņēmušies cīnīties par augstākajām vietām savās sporta karjerās.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
334

Latvija piedalījusies desmit ziemas olimpiskajās spēlēs, sākot ar pašām pirmajām — 1924. gadā Šamonī. Phjončhanā uz starta stāsimies vienpadsmito reizi, astoto — pēc neatkarības atgūšanas. Pirms 26 gadiem Albērvilā bijām zaļi jaunatnācēji, uz Dienvidkoreju Latvija dodas kā valsts, kuras atlēti kāpuši uz goda pjedestāla trijās iepriekšējās spēlēs pēc kārtas. Augusi ne tikai olimpiešu meistarība, mainījusies arī olimpiskā kustība, aktualizējot ārkārtīgi kritiskas problēmas.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
333

Par godu Eduarda Veidenbauma 150. jubilejai igaunis Marguss Konnula veica skrējienu no mūsu dzejnieka studiju vietas Tartu, kas tolaik bija pazīstama kā Tērbata, līdz viņa mājām Kalāčos. Apmēram 170 kilometri 34 stundās, ne uz mirkli neaizverot acis. Tā nebija vien igauņa iegriba, jo savulaik arī Veidenbaums kājām aizgājis no Kalāčiem līdz Tartu.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms

Sporta tradīciju Šerifs

25.Dec.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
333

Vakarā futbola spēle, nākamajā dienā —  divi hokeja mači...  Ne jau televizorā skatoties, bet pašam spēlējot laukumā. Tomēr vēl lielāku cieņu Normunds Šērs guvis, vadot citus spēlētājus daudz plašākā laukumā — viņš ir Engures novada sporta darba organizators, deputāts. Bet ikdienā lielisks galdnieks, kas arī tiešajā darbā saistīts ar hokeju, jo aicināts mēbelēt komandu ģērbtuves.

PIESKARTIES STENLIJA KAUSAM

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
333

Bērnībā mamma lika daudz sportot, veda uz dažādām nodarbībām peldēšanā, mākslas vingrošanā, dejošanā. Man vienmēr paticis sportot un piedalīties dažādās aktivitātēs. Droši vien tāpēc, mācoties 5. klasē, sāku nopietni trenēties volejbolā. Tas ir ietekmējis arī augstskolas izvēli,” tā par savu ceļu uz profesiju stāsta Rīgas Austrumu vidusskolas sporta skolotāja Irina Tihomirova.

Autori: 
Santa Roze
Sindikāta saturs