twitter facebook instagram

Florbols

Atgriešanās TOP5

23.Dec.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
345

Latvijas florbola izlase no 1. līdz 9. decembrim Prāgā aizvadīja aizraujošu pasaules čempionātu, atkārtojot valstsvienības labāko sasniegumu un izcīnot 5. vietu. Ķirsīti uz tortes uzlika sensacionālā uzvara pār Čehiju un veiksmīgais turnīra noslēgums.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Bluķi, kas jāskalda

26.Nov.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
344

No 1. līdz 9. decembrim Prāgā risināsies pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. 12. reizi meistarsacīkstēs startēs Latvijas izlase.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Bulāna zelta soļi florbolā

20.Mai.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
338

Aprīļa viducī risinājās dramatiska Elvi florbola virslīgas zelta spēle. Papildlaikā čempiona titulu nosargāja Betsafe/Ulbroka florbolisti, ar 7:6 pieveicot Valmieras komandu un otro gadu pēc kārtas virs galvas paceļot Latvijas čempiona kausu. Uzreiz pēc mača par spēlētāja gaitu noslēgšanu paziņoja zelta vārtu autors Kārlis Bulāns, kurš, šķiet, aizvadīja spilgtāko atvadu spēli Latvijas florbola vēsturē.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

MILLENIUM FLORBOLISTS

09.Apr.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
335

Septiņpadsmitgadīgais valdemārpilnieks Jānis Ragovskis Valmierā aizvadītajā pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sensacionāli kļuva par Latvijas nacionālās izlases rezultatīvāko spēlētāju, palīdzot valstsvienībai kvalificēties Prāgā decembrī gaidāmajām 2018. gada planētas meistarsacīkstēm. Neskatoties uz savu vecumu un pozīciju laukumā, talantīgais komandas Talsi/Krauzers spēlētājs pamanījies kļūt par vienu no Latvijas izlases līderiem, iemantojot iesauku Radziņš.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Ar killera instinktu

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Latvijas čempionvienības Betsafe/Ulbroka līderis Kaspars Šķēls ir viens no spicākajiem vārtu guvējiem ELVI florbola virslīgā. Pērnajā pavasarī Šķēls atnesa Ulbrokai ilgi kārotās medaļas, taču patriotiskais uzbrucējs, kurš novembrī tika nosaukts par ELVI virslīgas čempionāta labāko uzbrucēju, nekad nav spēlējis pasaules čempionātos ne junioru, ne pieaugušo nacionālajā izlasē.

BIJA TĀDAS AIZDOMAS

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Sūrs darbs, skaisti bullīši

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Jurševskis šoruden kļuva par pirmo Latvijas florbolistu, kurš spēlē spēcīgajā Čehijas elites līgā. Apņēmīgais Pārgaujas florbola skolas audzēknis pastiprināja Brno Bulldogs komandas rindas, jau debijas mačā pamanoties iekļūt čempionāta pirmās kārtas labāko momentu video izlasē.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Islande no Stalbes

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Diez vai kāds prognozēja, ka 2016./17. gada Elvi virslīgas florbola čempionāta TOP4 iekļūs trīs komandas, kuras elites līgā nekad nav tikušas pie medaļām — Stalbes Pārgauja, Valmiera un Triobet/Ulbroka. Par lielāko pārsteigumu šajā kvartetā var uzskatīt Pārgaujas florbola komandu, kas ceturtdaļfinālā izslēdza titulēto Lekringu, pusfinālā krietni lika pasvīst Latvijas čempionvienībai Lielvārdei, novedot sēriju līdz pat septītajai spēlei, bet bronzas finālā dramatiskā cīņā ar 7:6 uzvarēja Valmieru.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Dievināt, apgūt un izbaudīt

19.Feb.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
323

Septiņpadsmitgadīgais Cēsu florbolists Pēteris Trekše decembrī apņēmīgi debitēja pasaules čempionātā Rīgā, viešot cerības, ka topošais elektrotehniķis nākotnē varētu kļūt par stabilu Latvijas izlases uzbrukuma vērtību.

Ikdienā Pēteris Trekše ir viens no rezultatīvākajiem Cēsu Lekringa uzbrucējiem, un sarunas sākumā bez viņa dzimtās pilsētas mēs iztikt nevaram.

— Vai tas maz ir iespējams — dzīvot Cēsīs un nespēlēt florbolu?

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
321

11. pasaules čempionāts florbolā vīriešiem tika atklāts 3. decembra vakarā Arēnā Rīga, sasniedzot turnīru atklāšanas spēļu apmeklētības rekordu. 8011 skatītāju klātienē vēroja, kā astoņkārtējie pasaules čempioni zviedri ar 7:2 pārspēja pasaules ranga piektās vietas īpašnieci Latviju.

Autori: 
Renārs Buivids

Pa īsāko ceļu aizsoļo Čehija

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Pasaules čempionāta otrajā dienā vienā no svarīgākajām B grupas spēlēm tikās Latvijas un Čehijas florbolisti, kuri bija pārāki ar 9:3, nodrošinot automātisko ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Līdz ar to čehi revanšējās par neveiksmi, kas tika piedzīvota 2012. gada pasaules čempionātā.

Autori: 
Renārs Buivids
Sindikāta saturs