twitter facebook instagram

Galda hokejs

Hokejists bez slidām

16.Dec.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
285

Lai gan Latvijas hokeja izlase aizvadīto pasaules čempionātu iesāka tik bēdīgi, ka nupat jau šķita — nākamgad varēsim atslābt, vērojot citu valstu spēkošanos —, tomēr puikas gluži kā vecajos labajos laikos saņēmās un faniem dāvāja dažus patiesus prieka mirkļus. Bet nepilnu mēnesi vēlāk — 9. jūnijā — Norvēģijas pilsētā Stavangerā Latvija ieguva pasaules čempiona titulu hokejā. Kā tas iespējams? Gluži vienkārši — šogad neviens visā pasaulē nespēja pārspēt mūsu galda hokejistu Ati Sīli.

Mazās nūjas lielais pavēlnieks

13.Dec.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
102
Galdahokejs-Silis_2007marts.jpg

Latvijas galda hokejisti pilnībā izmantojuši savu sienu priekšrocības, Pasaules kausa posmā - Rīgas kausa izcīņā - izcīnot divas no trijām godalgotajām vietām. Atis Sīlis kļuva par uzvarētāju, bet Raivis Pukinskis izcīnīja trešo vietu, pārspējot Pasaules tūres pašreizējo līderi Arti Caicu. Sacensībās startēja astoņu valstu 122 sportisti.

Pasaules tūrē šosezon no jūlija līdz nākamā gada maijam iekļauti padsmit turnīri, taču tikai seši, ieskaitot Rīgas kausu, izpelnījušies īpašu statusu - Lielā sešnieka posmi. Galda hokeja meistari jau sacentušies Oslo (Norvēģija), Helsinkos (Somija) un Rīgā, bet priekšā vēl Gēteborga (Zviedrija), Maskava (Krievija) un Plzene (Čehija). „Rīgas kausa izcīņas turnīrā biju izlikts ar piekto numuru, tādēļ par mērķi izvirzīju vismaz šādas vietas izcīnīšanu," sarunā ar Sportu uzsvēra 18 gadus vecais uzvarētājs Atis Sīlis. „Izvērtējot sāncenšus, apzinājos, ka rangā augstāk esošie pretinieki ir pārāki meistarībā un zaudējums viņiem nebūtu jāuztver kā liela neveiksme. Lai izvairītos no spēcīgiem pretiniekiem izslēgšanas turnīra pirmajās spēlēs, bija svarīgi aizvadīt spēles grupu turnīrā. Tas arī izdevās, salīdzinoši viegli nokļūstot līdz pat pusfinālam.

Sindikāta saturs