Hokejs

Numurs:
242
Skarastins.JPG

Žurnāls Sports un Latvijas Olimpiskā komiteja izsaka visdziļāko līdzjūtību Kārļa Skrastiņa tuviniekiem, draugiem, kolēģiem un hokeja līdzjutējiem, traģiski zaudējot izcilo sportistu un olimpieti.

vismaz vietu ceturtdaļfinālā. Latvijas komanda grupu turnīra spēles aizvadīs
Manheimā, bet čempionāta izšķirošie mači par medaļām risināsies Ķelnē.

Aleksandra Klinšova trenētajai vienībai sešu komandu konkurencē jāieņem pirmā
vieta. Klinšovs uzskata, ka būs grūti, bet uzdevums ir izpildāms.Gatavojoties pasaules čempionātam, pagājušās nedēļas nogalē

Labāk vēlu kā nekad. Paradokss, bet hokeja dzimtenē
Kanādā vēl ne reizi nav noticis pasaules čempionāts. Nu šī netaisnība labota.
2. maijā Halifaksā un Kvebekā sāksies pasaules izcilāko komandu sacensības.

sezonas gardēdienu. Iespējams, ka šajā sērijā uzvarētāja noteikšanai būs
nepieciešamas visas piecas spēles. Ceturtais mačs - šosestdien Piņķos.
Par lielisku ievadu Ogres un Rīgas klubu savstarpējo

Misija izpildīta!

20.Dec.2007 - Portāla Administrators

Numurs:
103

Latvijas hokeja junioru (U-20) izlase dramatiskā sacīkstē izcīnījusi uzvaru pasaules čempionāta pirmajā dīvīzijā, iegūstot tiesības nākamgad spēlēt elites grupā. Pirmo vietu mūsējie nodrošināja turnīra pēdējā spēlē ar galvenajiem konkurentiem baltkrieviem, cīņas izskaņā izraujot uzvaru ar 3:1. Kā jau pirms turnīra tika prognozēts, pirmās vietas liktenis izšķīrās sacensību pēdējā spēlē, kurā tikās Latvijas un Baltkrievijas jaunie hokejisti. Ņemot vērā, ka iepriekšējos četros mačos baltkrievi nebija zaudējuši ne punkta, bet Latvijas izlase ar 2:3 piekāpās slovēņiem, laukuma saimniekiem bija vajadzīga vienīgi uzvara pamatlaikā.

Nervu cīņa
Izšķirošā cīņa pārvērtās par īstu hokejistu rakstura un nervu pārbaudi, jo spēles visas sešdesmit minūtes laukumā ritēja sīva cīņa par katru laukuma metru, kur katra kļūda varēja izrādīties liktenīga. Latvijas hokejistiem gan bija viens papildus trumpis - vairāk nekā deviņu tūkstošu līdzjutēju vētrains atbalsts. Var piekrist Baltkrievijas izlases galvenajam trenerim Andrejam Rasoļko, ka ar šādu atbalstu Latvijas komanda nemaz nevarēja neuzvarēt. Pēc spēles abu izlašu treneri bija vienisprātis, ka abas vienības spēku samēros bija līdzīgas, bet veiksme bija labvēlīga latviešiem.

Pie elites vārtiem klauvējot

06.Dec.2007 - Portāla Administrators

Numurs:
101

Pēc nepilnas nedēļas Arēnā Rīga sāksies pasaules U-20 hokeja čempionāts 1. divīzijā ar laukuma saimnieku līdzdalību. Latvijas izlases dalībniekiem mērķis skaidrs - mēģināt atgriezties pasaules elites komandu vidū.

Ne visi plāni realizējas
Mūsu junioru izlases galvenā trenera amatā debitē Andrejs Maticins. Pats savulaik būdams valstsvienības aizsardzības balsts, Andrejam, jau uzsākot jauno darbu, bija skaidrs, ka lielākās problēmas varētu sagādāt tieši šīs pozīcijas kvalitatību spēlētāju trūkums. Kad līdz čempionātam bija atlikusi pusotra nedēļa, vēl vienu robu aizsardzībā iesita no Amerika saņemtā vēstule. Grīnbejas Gamblers komandas vadība uz pasaules čempionātu nelaiž Krišu Grundmani. Maticinam un viņa asistentam Ērikam Miļunam radās jaunas tēmas pārdomām.

Artūrs Irbe bez hokeja

23.Aug.2007 - Portāla Administrators

Tituliem bagātākais Latvijas hokeja vārtsargs Artūrs Irbe šoruden vārtus nesargās. Taču tas nenozīmē, ka pienācis viņa rimtais laiks.

- Sporta cienītāji netic, ka Artūrs Irbe var iztikt bez hokeja un atlikušās vasaras dienas laiski aizvada jūras krastā.

- Pirmoreiz visu vasaru esmu pie jūras. Atpūšos, paskrienu, patrenējos, kad gribu. Daru to savam priekam. Vairs nav dzenuļa, ka to baigi vajag. Hokejs? Domāju par to. Biju pat aizbraucis uz federācijas kongresu.

- Gatavojies sevi realizēt kādā komandā?

Šveices lāsts

02.Mai.2007 - Portāla Administrators

Numurs:
70

Kristiāns Girvičs

Ar Šveices izlasi mūsu hokejisti pirmo reizi krustoja nūjas pirms 13 gadiem, kad abas komandas vēl spēlēja pasaules čempionāta B grupā. Šajā laikā abas komandas pasaules čempionātos aizvadīja septiņas spēles, bet mūsējie nespēja uzvarēt ne reizi, piedzīvojot piecus zaudējumus. Diemžēl nekas nemainījās arī šoreiz. Lai gan Latvijas izlase neizskatījās vājāka par pretiniekiem, veiksme atkal bija šveiciešu pusē - 1:2.

Pirmo periodu abas komandas veltīja izlūkošanai, reti apdraudot pretinieku vārtus, bet visi galvenie notikumi risinājās otrajā trešdaļā. Līdzīgu pretinieku cīņā parasti liela nozīme ir pirmajiem vārtiem, tāpēc Laura Dārziņa perioda vidū gūtie vārti viesa optimismu, ka mums beidzot izdosies tikt galā ar šveiciešu lāstu. Tomēr līdz otrajam pārtraukumam viss atgriezās vecajās sliedēs - šveiciešu uzbrucēji Sandijs Žanīns un Adrians Vihzers organizēja divus vārtu guvumus, un šveicieši jau izvirzījās vadībā.