twitter facebook instagram

Ielu vingrotāji

Numurs: 
331

Pirmo pasaules čempionātu pie Brīvības pieminekļa Eiropas sporta nedēļas ietvaros sarīkoja ielu vingrotāji. Turklāt tas bija pirmais, kurā tika kronēti pasaules čempioni divās jaunās disciplīnās — spēka un izturības vingrojumos.

Autori: 
Dainis Caune

Made in Latvia

21.Sep.2015 - Ieva Runge

Numurs: 
306

Viens no pēdējās piecgades kulta sporta veidiem Latvijā ir ielu vingrošana. Un par to varam būt pateicīgi Mārim Šlēziņam, kas šo sporta veidu uz saviem pleciem ir iznesis ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Šlēziņš ir Pasaules Ielu vingrošanas federācijas dibinātājs un prezidents.

Māris Šlēziņš ir arī visnotaļ pazīstams orators. Viņš uzstājies visā Latvijā ar saviem iedvesmojošajiem stāstiem, dzīves atziņām un pārdomām, aicinot bērnus mācīties no viņa kļūdām un būt stipriem un uzņēmīgiem.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Sports triumfē talantu šovā

11.Nov.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
222
4-ielu_vingrotaji-IESPEEJA-Renars_Koris_325.jpg

Ar Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības komandas uzvaru beidzies LNT veidotais Latvijas Zelta talantu šovs. Fināla sešu dalībnieku pulkā sportistus pārstāvēja arī BMX fletlenda meistars Dāvis Dudelis, taču pēc skatītāju balsojuma, sīvā cīņā apsteidzot dziedātāju Amandu Bašmakovu, pirmo vietu un 5000 eiro lielo naudas prēmiju izpelnījās Māra Šlēziņa un Kaspara Zlidņa vadītie ielu vingrotāji. Par izcīnīto prēmiju pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas taps sporta laukums.

Sindikāta saturs