twitter facebook instagram

Kērlings

Numurs: 
347

Latvijas sieviešu kērlinga izlase Ivetas Stašas-Šaršūnes vadībā pagājušā gada novembrī Tallinā izcīnīja nozīmīgāko valsts panākumu sporta veida vēsturē — piekto vietu Eiropas čempionātā, saņemot arī ceļazīmi uz pasaules čempionātu Dānijā. Tiesības uz braucienu gan nācās aizstāvēt Latvijas čempionātā, kurā februāra pirmajās dienās komanda izcīnīja zelta medaļas. Līdz ar to 16.—24. martā Silkeborgā tieši šis Latvijas kvartets cīnīsies ar citām 12 pasaules elites izlasēm.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
345

Igaunijas galvaspilsētas Tallinas sporta kompleksa Tondiraba Jaahall ledus izrādījās veiksmīgs Latvijas sieviešu kērlinga izlasei. Valstsvienības kapteines Ivetas Stašas-Šaršūnes vadībā latvietes izcīnīja vēsturiski augstāko sasniegumu Eiropas čempionātos piekto vietu! Tādā veidā pārspēta 2013.

Autori: 
Renārs Buivids

Divas no septiņām

20.Nov.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
332

Septiņas sieviešu kērlinga izlases no 5. līdz 10. decembrim Čehijas alus brūvēšanas galvaspilsētā Pilzenē cīnīsies par divām ceļazīmēm uz 2018. gada Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Latvijas valstsvienība — Iveta Staša-Šaršūne, Ieva Krusta, Santa Blumberga, Evelīna Barone, Zanda Bikše — mērosies spēkiem ar Čehijas, Dānijas, Ķīnas, Somijas, Vācijas un Itālijas pārstāvēm, pretendējot uz Latvijas kērlinga debiju olimpiskajās spēlēs.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
323

Desmit gadus Latvijas vīriešu kērlingā valdīja Ritvara Gulbja vadītie Rīgas roņi, izcīnot valsts čempionu titulus un pārstāvot mūsu valsti oficiālajos starptautiskajos turnīros. Janvāra beigās Rīgā Kērlinga hallē tika ierakstīta jauna lappuse pašmāju kērlinga vēsturē, jo karali Ritvaru tronī nomainīja jelgavnieks Kārlis Smilga un viņa komanda. Tieši Jelgavas kvartets bija čempionu godā pirms zelta medaļu ikgadējos ražas svētkus desmit gadu garumā īstenoja rīdzinieki.

Autori: 
Renārs Buivids

Latvijas Kērlinga asociācija

29.Nov.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
320

PREZIDENTE IEVA PALMA

Numurs: 
312

2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs vīriešu izlases septīto reizi, bet sieviešu valstsvienības sesto reizi cīnīsies par čempionu tituliem. Pirmo reizi kērlingā tiks izspēlēts arī trešais medaļu komplekts, uz kuru pretendēs astoņu valstu jauktie dueti. Dienvidkoreja kā spēļu saimniece jau garantējusi dalību, bet 42 valstu pārstāvji aprīlī Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionātā sāks cīņu par olimpiskajiem kvalifikācijas punktiem. Dalībnieku pulkā būs arī Latvijas jaunie čempioni Ieva Rudzīte un Artis Zentelis.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
311

Desmito reizi pēc kārtas un vienpadsmito reizi kopumā par Latvijas kērlinga čempioniem kļuvusi Ritvara Gulbja vadītā komanda. Kērlinga meistari nespiedz aiz sajūsmas, jo šis ir tikai pirmais pārvarētais šķērslis olimpiskā sapņa īstenošanai. Rīgas roņu kapteinis Gulbis ir gatavs veltīt visus spēkus, resursus un laiku, lai 2018. gadā startētu Phjončhanā. Iespēja ir tikai viena. Lai to izmantotu, nākamais solis sekmīgi jāsper novembrī Eiropas čempionātā Skotijā.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
300

Latvijas kērlinga čempioni tika kronēti marta vidū Rīgā, Kērlinga hallē, bet Latvijas III ziemas olimpiādes zelta medaļu komplektus izcīnīja citi kērlinga meistari. Tukuma Ledus hallē notikušajā turnīrā triumfēja Kārļa Smilgas vadītie Jelgavas pārstāvji, kļūstot par divkārtējiem pašmāju olimpiādes čempioniem, un Latvijas kērlingā eksotiskā Carnikavas novada dāmas ar kapteini Ilutu Lindi avangardā.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
299

Latvijas kērlinga čempionāts notika 13. reizi, bet vīriešu komandai Rīgas roņi izdevās izcīnīt desmito (!) zelta medaļu komplektu. Lai arī topošajiem čempioniem, kuri šoreiz startēja ar nosaukumu A41/Gulbis, ne pamatturnīrā, ne finālčetrinieka cīņās neizdevās iztikt bez zaudējumiem, skipa Ritvara Gulbja vadītais kvartets kārtējo reizi triumfēja. Sieviešu konkurencē par valsts čempionēm kļuva Evitas Regžas vadītais Nicoll/Regža kvartets.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
296

Latvijas kērlinga izlase gan sievietēm, gan vīriešiem no 22. līdz 29. novembrim Šveices pilsētā Šamperī startēs Eiropas čempionāta A grupā, iesaistoties ilgajā cīņā par ceļazīmēm uz 2018. gada olimpiskajām spēlēm Pjončhanā (Dienvidkoreja). Sieviešu izlase līdz ar dalību šā gada pasaules čempionātā jau garantējusi vismaz startu olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, turpretim vīriešiem vēl priekšā cīņa par šādu ceļazīmi.

Autori: 
Renārs Buivids
Sindikāta saturs