twitter facebook instagram

Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde 2015

Numurs: 
299

Hokeja turnīrā piedalīja 16 komandas ar 133 hokejistiem, starp kuriem bija arī divas meitenes. Bet lielākās sensācijas risinājās dabiskā ledus laukumā.

Kā allaž toni centās noteikt Rīgas komandas, kurās spēlēja dažādu hokeja skolu audzēkņi. Bet ne vienmēr tehnisko spēlētāju ripa lidoja tur, kur domāts, jo ledu Ērgļos tīra ar lāpstām, turklāt savu iespaidu atstāja brāzmainais putenis.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Ērgļu vidusskolas teicami iekārtotais 111 m garais ledus aplis vienā sacensībā vienoja šorttrekistus, hokejistus, daiļslidotājus un ne tikai...

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Lai arī putenī, bet ātri un pārskatāmi Viešūrkalnā risinājās snovbordistu sacensības paralēlajā slalomā. Dalībnieku skaitu gan atkušņi bija izšķīdinājuši mazāku nekā parasti. Bet visi stiprākie bija klāt.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Jaunatnes olimpiāde atdzīvināja Gaiziņa kaimiņu — kādreizējo Lido kalnu, kas nu ieguvis daudz atbilstošāku vietvārdu un kļuvis par Viešūrkalnu. Jaunuzceltās bāzes iekārtošana vēl turpinās, un milzu slaloms šoreiz bija sprinta distancē.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Biatlons ar gaisa šauteni, šaujot no balsta guļus... Radīts, lai paplašinātu šī specifiskā sporta veida pieejamību. Sporta skolotājam atliek tikai bērnam, kas prot slēpot, iemācīt šaušanas pamatprincipus, un var doties uz Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi, kura tieši jaunākajās vecuma grupās raisīja visspilgtākās emocijas.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Pērn atkušņa dēļ atcelto jubileju Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde šogad Ērgļos nosvinēja godam, piedaloties 1088 sportististiem no 38 pašvaldību 104 skolām.

Autori: 
Dainis Caune
Sindikāta saturs