twitter facebook instagram

Loku šaušana

Labāks par Eiropas rekordu.

11.Feb.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
228
20-NOTIKUMI-Loks.jpg

Ar jaunu Latvijas rekordu vingrinājumā 25 m Round (579), kas par diviem punktiem pārspēj Eiropas rekordu, Baltijas ziemas čempionātā Ventspils Olimpiskajā centrā kompaktloku klasē uzvarēja Jūlija Oļeksejenko (attēlā no kreisās finālcīņā pret lietuvieti Jeļenu Babiņinu). Šaušanā ar olimpisko loku sudraba medaļas izcīnīja Anete Kreicberga un Jānis Amatnieks, piekāpjoties Lietuvas pārstāvjiem. Komandu vērtējumā olimpiskā loka klasē gan uzvarēja Igaunija.

Nervi un pusmilimetrs

09.Aug.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
84
Ceriiba-LOKA SAUS. 018.jpg

Loka šaušana Latvijā vairs nav bezcerīgs sporta veids. Lai kvalificētos startam nākamajās olimpiskajās spēlēs, Zanei Bērziņai pasaules čempionātā Leipcigā pietrūka tikai divu punktu. Bet atlase turpinās un cerības nav zaudētas. Turklāt ne tikai viņai vien...

Dārgās bultas
Zane Bērziņa pasaules meistarsacīkstēs izcīnīja 43. vietu, vīriešu konkurencē Latvijas Loka šaušanas federācijas ģenerālsekretārs un treneris Eduards Lapsiņš finišēja ar 65. rezultātu.Kvalifikācijas sacensību robežu (128 labākie rezultāti) pārvarēja trīs sportisti - Bērziņa, Ieva Ciparsone un Lapsiņš.  Savukārt Ivo Lipste palika 129. vietā, 163. Arnis Podiņš, 135. Jeļena Malaša - Homiceviča 135. Komandu vērtējumā sievietes ierindojās 34. vietā, bet vīriešiem 43. vrezultāts.

Sindikāta saturs