twitter facebook instagram

Motokross

Numurs: 
328

Vēl pērn Roberts Justs pasaules čempionātā motokrosā MX2 aktīvi cīnījās par vietu labāko desmitniekā. Pērn arī viņam 23 gadu vecumā aktīvo sportu nācās pamest. Tagad viņš trenē jaunos braucējus un neizslēdz iespēju, ka tomēr kādu dienu atgriezīsies trasē.

Fodža

28.Jan.2015 - Ieva Runge

Numurs: 
298

Labrīt, Latvija, labrīt, Cēsis! Esmu priecīgs jums paziņot, ka karuselis divu dienu garumā sākas,” ar šādu ievadrunu, mainot tikai norises vietas, motokrosa komentētājs Ēriks Fogelis jeb Fodža sacensību apmeklētājus sveic jau teju trīsdesmit gadus.

Skarbais Bārbalis

16.Jūn.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
291

Es biju viens no tiem fanātiķiem, kas jaunībā meitenes vietā varēja motocikla sēdekli skūpstīt,” tā par sevi saka motokrosa treneris Andris Bārbalis, kurš sava sporta veida aprindās iemantojis gan cieņu, gan nosodījumu. Savu karjeru Bārbalis sācis Tukumā, startējot motokrosā, vēlāk viņš iztiku pelnījis septiņdesmitajos gados populārajā motobolā. Pēc profesionālās karjeras sportā Andris Bārbalis kļuvis par vienu no pirmajiem motosporta treneriem Latvijā.

Motokrosa vasara

20.Mai.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
290

Reti kurš atceras laikus, kad ļaudis no malu malām un zemju zemēm pārblīvētos autobusos brauca uz kārtējo motokrosu. Paši sportisti, atceroties tos laikus, smej, jo līdz sacensību norises vietai nereti tika nogādāti kravas mašīnuatklātajās kulbās. Vispirms kulbā sadzina motociklus, tiem blakus sasēdināja sportistus un tā arī brauca. Laika liecībās ir lasāmas šādas rindas: 1957. gada 21. jūlijāpirmo reizi Latvijā tika sarīkotas starptautiskas sacensības.

Just do it — brāļi Justi

10.Mai.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
278

 

Jau trešo sezonu MX pasaules motokrosa čempionātā trases vago brāļi Augusts (21) un Roberts (20) Justi, pārstāvot pirmo un vienīgo Latvijas motokrosa komandu Elkšņi Honda Racing Team planētas meistarsacīkstēs. Latvijas Monster Energy Superkausa sezonas atklāšanas posma pjedestāls Valmierā 1. maijā zīmīgi ieskicēja Latvijas motokrosa eliti — Matīss Karro, Augusts un Roberts Justi. Šoreiz stāsts par abiem brāļiem un viņu līkločiem ceļā uz virsotnēm.

 

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Atgriešanās pie starta bomja

08.Mar.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
276

 

Kopš Latvijas motokrosisti arvien plašāk apgūst pasauli, treniņu un sacensību laiks viņiem sākas siltākās zemēs, vēl pirms pašu mājās pavasaris deldē sniega krājumus. Tomēr ar īstu vērienu zirgspēki tiks laisti brīvē aprīlī, kad notiks pirmās sacensības Latvijā. Drīz gaidāmi gan Latvijas čempionāta un Superkausa izcīņas posmi, gan pārrobežu vēriena sacīkstes, bet vasaras plaukumā līdzjutēju tūkstošus jau ierasti pulcēs pasaules čempionāta posmi Ķegumā.

 

Autori: 
Gundars Galkins

Samanta ir zirgā!

14.Sep.2012 - Ieva Runge

Numurs: 
266/267

Samanta Josta ir dzimusi Lāčplēša dienā un savos 16 gados jau paguvusi nogalināt sešus motociklus un kļūt par divkārtēju Latvijas čempioni motokrosā. Gaišmatainā alūksniete šosezon debitēja pasaules čempionātā sievietēm, un Samantas saceltos putekļus bieži vien nākas gremot arī vīriešu kārtas braucējiem.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Matīsam Karro ir noslēpums...

21.Jūl.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
239
4-Karro-CERIIBA-DSC_5793.jpg

„Es nevaru sevi iztēloties no rīta ejam uz darbu un tad vakarā braukt mājās. Man ir foršs sporta veids,” Latvijas ambiciozākais motokrosists Matīss Karro pēc pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix izcīņas, kas notika Ķegumā, atklāj karaliskā motokrosa neredzamās puses. Par smago sezonu, traumām, pieciem velosipēdiem, ģimeni, naudu...

Sindikāta saturs