twitter facebook instagram

Pieccīņa

Kāpj vilnis

19.Aug.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
293

Izlases galvenā trenera Mihaila Jefremenko ģimenē pērnā decembra beigās atskrēja puika. Janvārī pie dēla tika Deniss Čerkovskis, maijā — Jeļena Rubļevska, jūlijā — Sandris Šika... Bet ne tikai tā Latvijas modernā pieccīņa rūpējas par savu nākotni.

TRĪSPADSMITAIS — VEIKSMES GADS

Autori: 
Dainis Caune

Iespējamībās nelimitēta

19.Aug.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
293

Olga trenējas piecos sporta veidos vienlaikus, un nereti viņai ir vairāk nekā divdesmit (!) treniņu nedēļā. Vienlaikus Olga, studējot dienas nodaļā, sekmīgi pabeidz RTU Būvniecības fakultātes ceturto kursu un, lai dzīve būtu saldāka, vēl vairākas stundas nedēļā paspēj būt peldēšanas trenere citiem. Šosezon 23 gadus vecā Olga Šišlova bija vienīgā Latvijas modernās pieccīņas pārstāve, kas kvalificējās Pasaules kausa izcīņas finālam, kurā piedalās tikai 36 labākie atlēti.

Autori: 
Dainis Caune

Starpfinišā

19.Aug.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
293

Pirms diviem gadiem pasaules junioru čempiona tituls stafetē, pērn Eiropas junioru vicečempiona sudrabs individuālā vērtējumā, bet šogad, kad sasniegts juniora īstais briedums, Pāvelam Švecovam nācies samierināties gandrīz vai tikai ar iekļūšanu finālos. Kas jaunajam talantam uzlicis bremzes un kad viņš tās laidīs vaļā?

Autori: 
Dainis Caune

Tandēms, kas stiprina

19.Aug.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
293

Ņikita Bistrovs ar Pāvelu Švecovu tandēmā trenējas jau gadus četrus. Abiem, un jo sevišķi jaunākajam Ņikitam, tas ir ļoti izdevīgi. Kļūstot par augstas klases sportistiem, pieccīņnieki Latvijā diemžēl kļūst arī par vientuļniekiem. Vispirms jau tāpēc, ka viņiem nav (līdz šim nebija) līdzvērtīgu treniņu biedru. Vienā ziņā jaunākais vecāko jau apsteidzis. Pāvels vēl tikai gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas ciklam, bet astoņpadsmitgadīgais Rīgas 68. vidusskolas 12. klases skolnieks Ņikita jau kļuvis par olimpieti.

Autori: 
Dainis Caune

Smaidīgā pieccīņa

29.Aug.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
217
10-Pieccina-YOG-IMG_5375.jpg

Raitis PURIŅŠ no
Singapūras speciāli Sportam

 

Universālākajai
Latvijas delegācijas sportistei Sindijai Rogai Jaunatnes olimpiskajās spēlēs
bija jāstartē divās modernās pieccīņas disciplīnās. Individuāli mūsu meitene
izcīnīja 19. vietu, bet komandu stafetē kopā ar ungāru Gergeju Demeteru palika
22. vietā.

Sindikāta saturs