twitter facebook instagram

Pludmales volejbols

Samoilovs un Pļaviņš traucas augšup

14.Aug.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
137
10_pludvolejs.jpg

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš Pekinas olimpisko spēļu vēsturē paliks ne tikai kā lielākā pārsteiguma - uzvaras pār pasaules pirmo duetu Todu Rodžersu un Filu Dalhauzeru - autori, bet arī kā viens no sešiem pāriem, kuriem izdevies uzvarēt grupu turnīrā. Samoilovs un Pļaviņš savus sāncenšus astotdaļfinālā uzzināja ceturtdien.

Pludmales volejbolistu Jurģi

26.Jūn.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
130
PV-AKTUAALI.jpg

Latvijas pludmales
volejbola galvenās aktivitātes tāpat kā iepriekš notiks Jūrmalas pludmalē, taču
šovasar dažus kilometrus tuvāk Rīgai, jo sacensību rīkotāji pārcēlušies no
Dubultiem uz Majoriem. Valsts čempionāta posmu būs vēl vairāk nekā pirms gada,
taču pašlaik gan visu bīčvolejbolistu domas ir ārpus Latvijas, jo Aleksandrs
Samoilovs/Mārtiņš Pļaviņš un Inguna Minusa/Inese Jursone turpina cīņu par
ceļazīmēm uz olimpisko Pekinu.

Latvijas spēcīgākie dueti šajā nedēļā piedalījās Pasaules

Latvijas puiši veču smilškastē

18.Apr.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
120
Volejbols-CERIIBAS.jpg

Latvijas
pludmales volejbola dueti - Aleksandrs Samoilovs/Mārtiņš Pļaviņš, Inguna
Minusa/Inese Jursone - tuvākajās dienās dosies uz Ķīnu, lai piedalītos Pasaules
kausa izcīņa otrajā posmā un turpinātu cīņu par Pekinas olimpisko spēļu
ceļazīmēm. Puišu trenerim Genadijam Samoilovam gan jāatzīst, ka pārāk ātri mūsu
duets pārņēmis veču pludmales volejbola stilu, zaudējot ne mazums trumpju.Latvijas pludmales
volejbola olimpiskās cerības vēl pirms gada saistījās ne tikai ar minētajiem

Uzvar Jānis, atgriežas Toms

09.Aug.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
84
Atskats-pludmalesvolejbols-RBfoto-IMG_4293.jpg

Latvijas pludmales volejbola atklātā čempionāta - Cēsu alus Open - trešajā posmā vīriešiem Jūrmalā, Dubultu stadionā, pārliecinošu uzvaru izcīnīja tikai pirms šā turnīra izveidotais pāris - Jānis Grīnbergs un Jānis Šmēdiņš. Tomēr jau šonedēļ brāļi Šmēdiņi atgriezās Pasaules kausa posmu apritē, jo Tomam izdevies atgūties no kājas savainojuma.

Atgriešanās starptautiskajā arēnā brāļiem Šmēdiņiem bija sekmīga, jo viņi šonedēļ Kristiansandā (Norvēģija) Pasaules kausa posmu sāka ar kvalifikācijā izcīnīto uzvaru pār mājiniekiem Husebiju/Hellumu.
Cēsu alus Open trešajā posmā nestartēja visi spēcīgākie Latvijas pludmales volejbolisti, jo pašmāju spēcīgākie klubi - Lāse-R un SK Rīga -- tajā pašā laikā aizvadīja treniņnometnes, no kurām netika atbrīvoti, piemēram, Austris Štāls, Ruslans Sorokins un Andris Krūmiņš. Šādā situācijā par sacensību favorītiem atbilstoši Latvijas čempionāta rangam kļuva Grīnbergs/Šmēdiņš.

Numurs: 
341

Pludmales volejbolisti Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs jūlija izskaņā Majoru pludmalē triumfēja Eiropas U-22 čempionātā, izcīnot zelta medaļas. Savukārt pērn Ķīnā Šmits un Samoilovs kļuva par trešo Latvijas junioru duetu, kuram U-21 planētas meistarsacīkstēs izdevies tikt pie medaļām. Zīmīgi, ka 2005.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
334

Pludmales volejbols nav pokers, kur uzvarēt var arī ar sliktām kārtīm, pārliecinoši blefojot, tādēļ par 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm tiek domāts jau 30 mēnešus pirms to atklāšanas. Trīs no četriem olimpiskajās spēlēs jau startējušiem Latvijas pludmales volejbolistiem — Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs — mērķē arī uz olimpisko Tokiju, bet par ceturto biedru pasaules pludmales volejbola iekarotāju saimē kļuvis 29 gadus vecais Edgars Točs.

Autori: 
Renārs Buivids

Dāmu duets Nr. 1

18.Sep.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
330

Latvijas sieviešu pludmales volejbola šāgada labākais duets neapšaubāmi ir Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Viņas šovasar uzvarēja Latvijas čempionāta Ergo Open visos četros posmos, ieskaitot finālturnīru, kā arī Eiropas čempionātā Jūrmalā no četriem Latvijas dāmu duetiem bija pārliecinoši labākās. Graudiņa un Kravčenoka izcīnīja dalītu piekto vietu, pirmo reizi karjerā tiekot arī pie sieviešu pludmales volejbolam iespaidīgas naudas prēmijas.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
327

Hanzas ielas pludmales volejbola laukuma smiltīs Viļņas Universitātes dāmu duets pirmajās padsmit minūtēs tika pieveikts ar rezultātu 21:16, un likās, ka uzvara otrajā setā un arī visā turnīrā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentēm Alisei Lecei un Martai Ozoliņai jau tūlīt, tūlīt būs rokā. Taču, sānvējam sākot purināt smalkās, saulē uzkarsušās smiltis, otrajā setā bumba te lidoja pāri pretinieču laukuma līnijām, te netika uztverta savā laukuma pusē. “Vajadzēja mosties,” vēlāk atzina jaunietes.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
325

Olimpiskās spēles pašreiz ir grūti iedomājamas bez tik populārā pludmales volejbola, kurš kopš 1996. gada ir to oficiālajā programmā. Izskatās, ka volejbols vēlas ielauzties arī ziemas spēlēs, jo arvien lielāku popularitāti gūst sniega volejbols.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
324

Starptautiskā pludmales volejbola sezona startēja februāra otrajā nedēļā Fortloderdeilā (ASV), kur Latvija bija pārstāvēta ar trijiem duetiem, taču pilnus apgriezienus turnīru karuselis uzņems tikai maijā. Šīs vasaras nozīmīgākos medaļu komplektus dalīs pasaules čempionātā Vīnē (Austrija) un Eiropas čempionātā Jūrmalā. Latvijas pārstāvniecība šajos turnīros būs atkarīga no sasniegtajiem rezultātiem sezonas pirmajā daļā.

Autori: 
Renārs Buivids
Sindikāta saturs