twitter facebook instagram

Rallijkross

Numurs: 
295

Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis šogad izcīnīja Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klases bronzas medaļu. Lai gan tas ir otrais labākais Latvijas sportistu sasniegums pēc Reiņa Nitiša čempiontitula šajā ieskaitē pērn, Baumanis nav mierā — nākamgad jābrauc pēc čempiontitula!

SEŠI PJEDESTĀLI, TRĪS KLUPIENI

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
287

Pērnā gada Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klases čempions Reinis Nitišs šogad startēs pasaules rallijkrosa čempionātā Ford rūpnīcas atbalstītā komandā OlsbergsMSE. Nosacījumi un iespējas jaunajam latviešu braucējam ir fantastiskas, Reinis ir nonācis sapņu valstībā. Taču priekšā sarežģītākais — sapni noturēt un nepieļaut kļūdu, kas pēkšņi liktu nelaikā pamosties.

Autori: 
Viesturs Saukāns

Mūsas solis jaunā ērā

12.Jūl.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
280

Jūlija vidū Mūsas trasē pie Bauskas tiks aizvadīts NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta trešais posms. Starptautiska sacīkste pats par sevi ir liels notikums jebkurai autosporta disciplīnai. Taču šo brīdi īpašu dara tas, ka NEZ posms kļūs par pirmo soli Mūsas trases jaunajā ērā — kopējā rallijkrosa buma iespaidā leģendārais sporta komplekss tuvosies šīs disciplīnas augstākajam līmenim.

Pretrunīgais, vajadzīgais NEZ

Autori: 
Viesturs Saukāns

Ātrs un stabils...

06.Jūn.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
279

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs maija beigās šokēja Eiropas čempionāta sabiedrību ar pārliecinošu uzvaru Super 1600 klasē trešajā posmā Ungārijā. Reiņa izaugsmei no pirmajām dienām līdzi seko 2000. gada Eiropas autokrosa čempions Uģis Traubergs, kurš atzīmē — jaunais sportists ir ātrs un stabils. Traubergs uzskata, ka rallijkross var kļūt par daudz nozīmīgāku pasaules autosporta disciplīnu, nekā ir šobrīd.

 

Autori: 
Viesturs Saukāns
Numurs: 
277

 

Aprīļa pirmajā dienā septiņpadsmitgadīgais Reinis Nitišs Eiropas rallijkrosa čempionāta pirmajā posmā Lielbritānijā Super 1600 klasē izcīnīja sesto vietu. Tas bija Latvijas sportistu labākā rallijkrosa rezultāta atkārtojums. Turklāt sestā vieta nedaudz sarūgtināja, jo latviešu jauneklis varēja kāpt arī uz pjedestāla. Kas ir Reinis Nitišs? Kā viņam izdevies īstajā laikā nonākt īstajā vietā?

LATVIJAS CERĪBU JAUNĀ PAAUDZE

Autori: 
Viesturs Saukāns

Rallijkrosa blīkšķis Latvijas klusumā

21.Jūl.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
215
10-Rallijkross-AKTUAALI-RC1.jpg

Nedēļas nogalē Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta
bāzē, tiks aizvadīts NEZ Ziemeļeiropas zonas rallijkrosa čempionāta trešais
posms. Pieteikušies gandrīz 40 dalībnieki, taču rīkotāji prognozē, ka sportistu
skaits pēdējā brīdī varētu augt. Atraktīvā kontaktu sporta sacīkstēs startēs
dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Somijas, Norvēģijas,
Polijas un citām valstīm. Šis būs viens no lielākajiem rallijkrosa pasākumiem
Baltijā un gandrīz vienīgās rallijkrosa aktivitātes Latvijā.

 

 

Sindikāta saturs