Pagājušajā vasarā Latvijas regbijā notika varas maiņa — par jauno Latvijas Regbija federācijas prezidentu kļuva Aivars Pilenieks, kurš pie darba ķēries grūtā laikā, kad mūsu regbijā virmo milzu kaislības un nesaskaņas. Drīzumā pārmaiņas gaidāmas arī Latvijas izlasē, tā ka ovālās bumbas sporta veidā gaidāms interesants gads.

Tas trakais regbistu gads

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs:
343

Oktobra beigās ar Latvijas izlases Eiropas mačiem tiek izspēlēti pēdējie mūsu regbija sezonas akordi. Pirms tam Latvijas čempionu tronī otro gadu pēc kārtas kāpa RK Miesnieki, aizraujošā finālmačā pārspējot savus principiālos pretiniekus no RK Livonia.

Autori:
Numurs:
331

Pēc gada pārtraukuma regbija klubs Miesnieki atgriezies Latvijas čempionu tronī klasiskajā regbijā. Kā zināms, Latvijā valda divi regbija klubi — Miesnieki un Livonia. Šogad miesnieki kļuva par valsts čempioniem arī regbijā 7, toties livonieši abos šā sporta veida paveidos izcīnīja Latvijas kausu. Sezonas izskaņā vēl cīņā dosies Latvijas izlase, sākot jaunu Eiropas čempionāta ciklu.

Autori:

Regbija vecie rēķini

22.Mai.2017 - Ieva Runge

Numurs:
326

Sākusies Latvijas regbija sezona, kurā, kā jau ierasts, par visaugstākajām godalgām cīnīsies divi klubi — Livonia un Miesnieki. Abi mūsu stiprākie regbija klubi jau sezonas ievadā ir paspējuši tikt pie kārtējām trofejām. Savukārt Latvijas izlase ar pavasara mačiem veiksmīgi noslēgusi Eiropas čempionāta ciklu.

Autori:

Regbija sezona livoniešu gaumē

24.Okt.2016 - Ieva Runge

Numurs:
319

Ar regbija kluba Livonia triumfu noslēdzies Latvijas čempionāts regbijā, kur finālā Garkalne/Livonia sīvā cīņā ar 13:10 pārspēja galvenos konkurentus Miesnieki/Ķekava. ŠosezonRFC Livonia izcīnīja arī valsts meistaru titulu regbijā 7, bet RK Miesnieki var mierināt sevi ar savā īpašumā saglabāto Latvijas kausu. Ar to gan mūsu regbija sezona vēl nav beigusies, jo rudenī Latvijas regbija izlasi gaida pirmie mači jaunajā Eiropas čempionāta ciklā.

Autori:
Numurs:
316

Tikai otro reizi Latvijas olimpiādē risinājās arī regbija 7 turnīrs, kurš notika Rūjienā. Kungiem par čempioniem kļuva Ķekavas novada regbisti, kuri finālā ar 30:10 uzvarēja Garkalnes novada komandu. Zīmīgi, ka abus finālistus pārstāvēja mūsu valsts spēcīgākie regbija klubi — attiecīgi Miesnieki un Livonia. Atgādināšu, ka šogad Riodežaneiro regbijs debitēs olimpisko spēļu programmā.

Autori:

Regbisti sāk un uzvar

25.Apr.2016 - Ieva Runge

Numurs:
313

Uz pozitīvas nots sākusies mūsu regbija sezona — Eiropas Nāciju kausa izskaņā Latvijas regbija izlase pēc ilgiem laikiem uzvarēja mūsu kaimiņus lietuviešus, pabeidzot turnīru otrajā vietā. Mēneša beigās sāksies arī Latvijas čempionāts, kur virslīgā sacentīsies piecas komandas, bet galvenā intriga atkal būs abu mūsu vadošo regbija klubu Miesnieki un Livonia sāncensība.

EIROPAS NĀCIJAS

Autori:
Numurs:
311

Šis gads regbijam ir īpašs, jo gandrīz pēc gadsimta pārtraukuma viens no pasaules klasiskajiem sporta veidiem atgriežas olimpiskajā programmā, tiesa, tā samazinātajā variantā — regbijā 7. Latvijas regbistiem par spēlēm domāt vēl pāragri, taču arī mums ir cilvēki, kuri ar sirdi un dvēseli dzīvo līdzi regbijam. Viens no tādiem entuziastiem ir Regbija attīstības asociācijas vadītājs Aivars Pilenieks.

Autori:

Miesnieku septiņnieka laureāts

18.Jan.2016 - Ieva Runge

Numurs:
310

Regbijā šis gads būs īpašs, jo viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē pēc vairāk nekā 90 gadu prombūtnes atgriežas olimpiskajā programmā — vasarā Riodežaneiro olimpiādē tiks spēlēts regbijs 7. Latvijā par 2015. gada labāko regbija 7 spēlētāju tika atzīts regbija kluba Miesnieki pārstāvis Elmārs Šefanovskis. Viņš ir arī Latvijas regbija 7 izlases kapteinis.