twitter facebook instagram

Sēdvolejbols

Numurs: 
301

Pieļauju, ka krievu literatūras klasikas varoņa Ostapa Bendera bērnības sapnis nokļūt Riodežaneiro, kur cilvēki staigā baltās biksēs, šobrīd kļūst par uzmācīgu ideju arī tiem, kuri nepavisam nav rakstītā vārda enciklopēdiski pārzinātāji, proti, 2016. gadā Brazīlijā risināsies gan olimpiskās, gan paralimpiskās spēles, uz kurām nokļūt ir daudzu mērķis. Jau šobrīd sākas ceļš uz šā apģērba pielaikošanu.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms

Olimpietis no Lejasskābenēm

27.Sep.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
91
invalidi-atskats 049.jpg

Rudens ir laiks, kad mūsu vadošie sportisti meklē iespējas pieteikt savu līdzdalību nākāmā gada izcilākajam notikumam sporta dzīvē - olimpiskajām  spēlēm Pekinā. Malā nestāv arī paraolimpisko spēļu dalībnieki, kuri Ķīnas galvaspilsētas arēnās izies mirkli pēc olimpiskajiem cīniņiem. Jau rakstījām, ka tiesības startēt  izcīnījusi Latvijas sēdvolejbola sieviešu komanda.

Nupat pasaules spēlēs, kas notika Taizemē, sportistiem ratiņkrēslos un ar amputētiem locekļiem izcili startēja mūsu ratiņnieks Aigars Apinis. Viņš izcīnīja divas zelta medaļas, kā arī diska mešanā un lodes grūšanā laboja pasaules rekordus. Bronzas medaļu pauerliftingā ieguva ieguva Aigars Višņevskis un diska mešanā - Ivita Strode. Atgriezes no smagā un nogurdinošā pārlidojuma, redakcijā ieradās Aigars Apinis, kurš ir ne tikai aktīvs sportists, bet arī Latvijas Invalīdu sporta federācijas prezidents.

Sindikāta saturs