twitter facebook instagram

Skriešana

Numurs: 
295

Valmierā Skrien Latvija seriāla ietvaros par Latvijas čempioni maratonā kļuva jaunā salacgrīviete Jolanta Liepiņa, kura 42 195 m garo distanci sacensībās veica pirmo reizi — 3.08:46. 2. Karīna Helmane (Tukums) 3.13:05, 3. Sanita Jaudzema (Rīga) 3.14:28.

 

Autori: 
Dainis Caune

Labi pastrādāts

08.Apr.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
289

Marta sākumā, kad Latvijā nav ievērojamu sportisko aktivitāšu un pavasaris tikai taustās pie durvīm, grupa Latvijas rogaineru un skrējēju devās uz Grankanārijas salu, kur kopā ar gandrīz 2900 citiem piedzīvojumu kārotājiem piecās dažādu garumu distancēs piedalījās tradicionālajā taku maratonā TRANS GRAN CANARIA 2014. Daļa izvēlējās šķērsot salu no vienas malas līdz otrai, trasē pieveicot 126 kilometrus ar kopējo kāpumu summu 8200 metri.

Autori: 
Dainis Caune

Olimpiskā skrējēju diena

24.Mai.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
73
Skrejeju diena-Valmiera.jpg

Piecas dienas maijā vairākās Latvijas pilsētās risinās Olimpiskās skrējēju dienas pasākumi. Savu vārdu jau teikuši limbažnieki, gulbenieši, liepājnieki un valmierieši. Vēju pilsētā skrējienam vienmēr bijusi liela piekrišana, jo ikviens var izmēģināt spēkus. Šoreiz aktīvākie bija paši jaunākie skolēni, kuri mācās no 1. līdz 5. klasei. Skrējēju un skatītāju lielu atbalstu guva Ceļu policijas priekšnieks Madars Kleinbergs. Viņš startēja ne tikai ģimeņu, bet arī meistaru un VIP klases skrējienā.

Sindikāta saturs