twitter facebook instagram

Snovbords

Sniegavilcienu galastacijas

27.Jan.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
227
1-Tomasnovbords-KA TAS NOTIEKb-TVasin 058.jpg

Toms Vasins pirmo uzvaru ar sniegadēli guva pirms sešiem gadiem, pārstāvot savu Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē Ērgļos. Februāra pirmās nedēļas nogalē Ozolkalnā Eiropas kausa izcīņas posmā snovbordkrosā viņš centīsies pierādīt, ka šosezon mūsu kontinentā jau spēj būt viens no labākajiem. Starp sacensībām LSPA students Toms Vasins Cēsīs trenē puišus, kas gatavojas Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādei Liberecā.

Numurs: 
335

Tūkstošgades sākumā no saplākšņa Cēsīs sev taisījuši pirmos sniegadēļus, Jānis Jansons un Jānis Daļeckis Phjončhanas olimpiskajām spēlēm būvēja grandiozo sloupstaila trasi. Abi snovbordu izkoduši līdz kaulam.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
323

“Šai tūkstošgadei sākoties, visi gribēja izmēģināt snovbordu, daudzi to izdarīja un atgriezās kalnu slēpošanā,” dalībnieku skaita samazināšanos kādreiz vai visplašākajā jaunatnes olimpiādes disciplīnā skaidro festivāla sacensību galvenais tiesnesis sniegadēļu slalomā Gerds Sīmanis, kurš ir arī Latvijas ziemas olimpiādes čempions. “Nu dalībnieku skaits stabilizējies, un viņi snovbordam ir uzticīgi līdz galam,” uzsver Sīmanis.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
300

Mācos, strādāju, sportoju — tā par sevi saka abi olimpiādes čempioni paralēlajā snovborda slalomā Signe Valdusa un Andris Ablažēvics. Abi bijuši labākie arī iepriekšējā olimpiādē, abi nāk no Siguldas Valsts ģimnāzijas 2011. gada izlaiduma paralēlklasēm.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
299

Lai arī putenī, bet ātri un pārskatāmi Viešūrkalnā risinājās snovbordistu sacensības paralēlajā slalomā. Dalībnieku skaitu gan atkušņi bija izšķīdinājuši mazāku nekā parasti. Bet visi stiprākie bija klāt.

Autori: 
Dainis Caune

Demokrātisks dēlis

08.Mar.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
276

 

Rīdzinieki, siguldieši, cēsnieki, valmierieši un... pēkšņi medaļās arī Vestienas un Mārcienas pamatskolas, turpat blakus pjedestālam — Rūjienas vidusskola! Jāatzīst, ka snovbordam tāpat kā distanču slēpošanai ir plaša ģeogrāfija.

 

SNOVBORDS

Paralēlais slaloms

Jaunietes

Vecākā grupa

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
276

 

Šogad ziemas sporta draugus pārsteidza arī Toms Petrusevičs. Latvijas snovborda frīstaila izlases dalībnieks pēc vairākiem veiksmīgiem startiem janvārī un februārī ieņem 3. vietu Eiropas kausa izcīņā sloupstailā — visjaunākajā olimpiskajā disciplīnā. Marta vidū taps zināms, vai Toms piedalīsies Soču olimpiskajās spēlēs. Ņemot vērā uzlecošās zvaigznes progresu, apņēmību, nervu sistēmu, kā arī veiksmes faktoru, kas šajā snovborda stilā mēz būt tik izšķirošs, Latvijai briest vēl viena olimpiskā cerība.

 

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
253

 

Snovbords ir demokrātisks, bet tāpat kā demokrātija — grūti vadāms sports. Tas iejūsmināja startam olimpiāde pieteikties krietni vairāk nekā 200 dalībnieku, bet ar paralēlā slaloma nopietnību gandrīz pussimtu nobiedēja. Pateicoties sniega dēlim, Mārcienas pamatskolai vienīgo zelta medaļu izcīnīja Didzis Avotiņš un tādu pašu godalgu uz Talsu Kristīgo vidusskolu aizveda Kristiāna Sniedziņa.

Autori: 
Dainis Caune

Laiks ziemai

12.Jan.2012 - Ieva Runge

Numurs: 
250

Divi Eiropas kausa izcīņas posmi snovbordkrosā Ozolkalnā, Skandināvijas kausa izcīņa distanču slēpošanā Smeceres sila bāzē Madonā... Vai globālā siltuma ilkņi nokaus šīs ziemas plānus, tas lielā mērā izšķirsies jau nākamnedēļ.

Vislabākās izredzes šoziem Latvijā izdzīvot ir Skandināvijas kausa izcīņas posmam distanču slēpošanā, galvenokārt pateicoties madoniešu enerģiskajai apsviedībai.

SNIEGA PIERADINĀŠANA

Autori: 
Dainis Caune

Kamēr Toms Vasins dziedē traumu.

10.Mar.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
230
11-Notikumi-Kamer-Tarauskis.jpg

Ozolkanā par Latvijas čempionu snovbordkrosā kļūst siguldietis Mihaels Turauskis (attēlā priekšplānā). Dāmu konkurencē nepārspējama ir Signe Valdusa.

Sindikāta saturs