twitter facebook instagram

spīdvejs

Garšīgs sports

18.Sep.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
330

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē jau trešo gadu darbojas Rīgas spīdveja skola jeb Bērnu un jauniešu centra IK Auseklis spīdveja klubs Auseklis. Treniņi notiek divas reizes nedēļā — otrdienās un ceturtdienās. Tos vada spīdveja veterāns Antoni Kušels, kuru pirms treniņa kādā karstā otrdienā apciemoja žurnāls Sports.

Numurs: 
293

Latvijā spīdvejs pirmām kārtām saistās ar Daugavpili. Tur 1963. gada rudenī notika pirmās sacensības, tur tika izveidota pirmā spīdveja komanda, un kopš tā laika Daugavpils ir Latvijas spīdveja galvaspilsēta. Šovasar spīdvejs atgriežas galvaspilsētā Rīgā, un līdz ar to Latvijas ātrais ceļš (tā var tulkot speedway) kļūs platāks...

Dzelzs Gulbis uz motocikla

17.Nov.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
284

19 gadus vecais daugavpilietis Andžejs Ļebedevs aizvadītajā spīdveja sezonā ne tikai kļuva par Daugavpils Lokomotīves līderi, bet varbūt vairāk nekā jebkad agrāk ļāva cerēt, ka arī Latvijā drīz varētu būt pasaules klases spīdveja meistars. Viens no labākajiem junioriem pasaulē — Andžejs — ir jau tagad.

JUBILEJAS SALŪTS

Pasaule atgriežas Daugavpils ovālā

23.Aug.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
86
aktuali_spidvejs.jpg
 

Sestdien Daugavpilī Lokomotīves stadionā notiks pasaules spīdveja čempionāta Latvijas Grand Prix izcīņa. Cerību uz Latvijas sportistu panākumiem nav, taču ir skaidrs, ka šis ir viens no svarīgākajiem motoru sporta notikumiem Latvijā.

Šis un vēl divi gadi

Sacīkstes notiks 25. augustā pulksten 19 Latvijas vienīgajā moto ovālā. Šī būs jau otrā pasaules sērijas viesošanās mūsu zemē pēc daugavpiliešu rīkotāju veiksmīgas debijas pērn. Turklāt dienu pirms sacīkstes Latvijas posma organizētāji parakstīs līgumu par sacensību rīkošanu arī nākamajās divās sezonās. Sacīkšu kalendārā daugavpilieši konkurē ar slavenām sporta arēnām. Uz Grand Prix posmu rīkošanu nākamajos gados pretendē arī leģendārais Stade de France stadions Parīzē, savukārt Schalke stadionā Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē šogad notiks spīdveja debijas sacensības. Šā gada Latvijas posms būs 97. cīņa Grand Prix sēriju vēsturē, savukārt sacensības Gelzenkirhenē, kuras noslēgs šo sezonu, būs simtās.

Sindikāta saturs