twitter facebook instagram

Sporta dejas

Sports balles tērpā

05.Jan.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
154
1-Dejas-LIIDERI-Abols.11.jpg

Trīs vakarus Arēna
Rīga
būs saposusies kā uz balli, skanēs valdzinoša mūzika, jo tur norisināsies
sacensības visskaistākajā sporta veidā - sporta dejās.
Sestdien Eiropas
čempionātā jauniešiem standartdejās startēs arī Latvijas šāgada čempioni
Ronalds Ābols un Santa Vitenberga.
Santa
saka tieši: "Mums ar Ronaldu piemīt viena kopīga īpašība - nespēja
samierināties ar sliktu rezultātu, esam ļoti mērķtiecīgi - ja darām, tad

Dejot Latvijai

26.Nov.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
344

Sporta deju festivālā Baltic Grand Prix, kas notiks Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, 15.

Autori: 
Iveta Daine

Dejasdarbs pirms balles

21.Nov.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
332

Pasaules jauniešu čempionātā standartdejās, kas notiks 16. decembrī 36. starptautiskā sporta deju festivāla Baltic Grand Prix ietvaros, uz pašmāju deju grīdas Ķīpsalā izies latvietis Ričards Šteinfelds un lietuviete Atile Žukaite — septiņpadsmitgadīgu jauniešu pāris, kurš dejo kopā tikai pusotru gadu.

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
321

Prestižākais sporta deju festivāls Baltijas valstīs Baltic Grand Prix savā 35. norises reizē pulcēs vairāk nekā 2000deju pārus gandrīz no 40 valstīm. Tiks svinēti arī 90 gadi kopš pirmā deju turnīra Latvijā, sarīkojot Morica Grebzdes kausa izcīņu. Festivāla radītājs un rīkotājs, sporta deju tiesnesis Aigars Svars, ir iedziļinājies Latvijas sporta deju vēsturē.

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
321

PREZIDENTS

VITO FELDMANIS

Latvijas Sporta deju federācijas prezidents kopš 1997. gada. Pirms tam un paralēli visu laiku nodarbojies ar deju apmācību, trenējot pārus dažādu līmeņu sacensībām.

Maģistra grādu horeogrāfijā Vito Feldmanis ieguvis Latvijas Konservatorijā 1981. gadā. Drīz pēc tam — 1983. gadā — sācis strādāt Jūrmalas Mākslas skolā par sporta deju kolektīva vadītāju treneri. Tur sastopams arī šodien.

Dzīve kā deja

27.Nov.2015 - Ieva Runge

Numurs: 
308

Marts Smolko un Tīna Bazikina ir vienīgie Latvijas sporta dejotāji, kas startē profesionāļu divīzijā Latīņamerikas dejās.Viņi izies uz deju grīdas arī 19. decembrī Ķīpsalā, kur piedalīsies Baltic Grand Prixizcīņā.

Marts ierodas uz mūsu tikšanos un pasūta baltu kafiju, Tīna atnāk, iegādājusies kafiju pa ceļam. Dzeram kafiju? Jā, viņi dzerot kafiju, bet ne bieži.

Autori: 
Iveta Daine

Sports ar orķestri

17.Dec.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
297

"Galvenais, lai paši būtu apmierināti ar savu sniegumu," vienā balsī apgalvo Santa Dmitrijeva un Ilmārs Ozols, kas 21. decembrī Ķīpsalā startēs Pasaules Super Grand Prix profesionāļiem standartdejās. Ne tikai sportā vien abi veido profesionālo karjeru.

Autori: 
Iveta Daine

Dubultčempioni no 9. klases

19.Nov.2014 - Ieva Runge

Numurs: 
296

Varens gads... Divi Latvijas junioru čempionu tituli, desmitā vieta pasaules čempionātā. Bet sezona vēl nav galā. Decembrī daugavpiliete Marija Dolgopolova un Romāns Dobrecovs no Maltas atkal stāsies starmešu gaismā uzmanības krustpunktā.

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
285

Stass ir igaunis, Anda — latviete. Katrs ir savas valsts čempions, bet abiem kopā pieder tikai Latvijas zelts. Pasaules šāgada čempionātā 10 dejās jauniešiem Ķīpsalā startēs arī Staņislavs Varess un Gunta AndaZabrauska. Igaunis un latviete, kas kopā dejo tikai gadu, šajā laikā apliecinot sevi kā talantīgu un perspektīvu pāri.

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
284

Gada skaistākās un turklāt ļoti augstas klases sacensības,” tā tradicionālo sporta deju festivālu Baltic Grand Prix 2013 vērtē Latvijas vicečempioni standartdejās Edgars Līnis un Elīza Ancāne. Viņi kopā ar citiem 30 pāriem 13. decembrī Ķīpsalā startēs Eiropas kausa izcīņā standartdejās pieaugušajiem.

Autori: 
Iveta Daine
Sindikāta saturs