twitter facebook instagram

Sportings

Golfs ar divstobreni

12.Jūl.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
80
Kaa_tas_notiek-Caune-IMG_6664.jpg

Pasaulē populārākas par olimpisko apaļo un tranšeju stenda šaušanu ir tā neolimpiskās māsas - franču sportings (Parcours de Chasse), angļu lielais sportings, ko paši briti dēvē par pastaigu ar ieroci vai golfu ar plinti, un kompaksportings, kas ir apaļā un tranšeju stenda apvienojums. Tajā šķīvīšu lidojumu trajektorijas nav stingri ierobežotas - jo vairāk variantu, jo labāk.
Lai iepazīstinātu Sporta lasītājus ar šo stenda šaušanas paveidu, talkā aicinājām Pasaules kausa izcīņas Rīgas posma uzvarētāju kompaksportingā madonieti Agnesi Cauni, kura apsteidza rīdzinieci Irinu Kirensku un itālieti Ornellu Akaputo.

Jāstājas medniekos
"Lai ienāktu kompaksportinga lielajā apritē, jāstājas medniekos, lai varētu iegādāties bisi," skaidro Agnese Caune. "Bet tas nenozīmē, ka nevari iemēģināt roku šajā disciplīnā, nebūdams mednieks. Izvēloties kompaksportingu izklaidei, jādodas uz šautuvi. Tur var iznomāt gludstobra bisi ar skrošu lādiņu patronām, kuru kalibrs nav lielāks par divpadsmit milimetriem. Pēc tam instruktora pavadībā var ķerties pie lidojošo šķīvīšu šķaidīšanas. Iznomātas, protams, tiek arī austiņas un brilles.

Sindikāta saturs