twitter facebook instagram

Visi

17 pavasaru pieredze

19.Apr.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
277

 

Plašākā sporta organizācija mūsu valstī ir Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), kura šobrīd vieno 85 dažādu sporta veidu organizācijas. Zem LSFP jumta nonāk tikai atzītās federācijas, kuras spēj izpildīt noteiktas kvalitātes prasības. Maija beigās notiks šīs ietekmīgās organizācijas valdes un prezidenta vēlēšanas.

Sportsaicina uz sarunu līdzšinējo septiņpadsmit gadu LSFP prezidentu Andri Kalniņu.

— Lūdzu, vienā teikumā, kas būtu LSFP galvenais uzdevums?

Autori: 
Dainis Caune

Varoņi un veselība

08.Mar.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
276

 

Kā zināms, sportam mūsu valstī nav sava individuālā jumta. Tas joprojām mitinās namā, pie kura parādes durvīm pat netiek rakstīts tā vārds. Tomēr nevar teikt, ka, Robertam Ķīlim pirms gandrīz pusotra gada kļūstot par izglītības un zinātnes ministru, sports būtu atstāts rāmai pašplūsmai. Gluži otrādi.

 

Autori: 
Dainis Caune

Atgriešanās Seļivanova gaumē

12.Apr.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
65
selivanovs-RBfoto.jpg
  Jānis Erenbergs

Līdz 16. aprīlim Austrijas pilsētās Kremsā un Vīnē risināsies kārtējais Eiropas čempionāts volejbolā kadetu izlasēm, kurā piedalīsies arī Latvijas valstsvienība. Mūsu komanda sākumstadijā iedalīta vienā grupā ar Poliju un Beļģiju.

„Lai iekļūtu nākamajā kārtā, divās spēlēs jāizcīna vismaz viena uzvara," sarunā ar Sportu pastāstīja Latvijas izlases delegācijas vadītājs, savulaik populārais Rīgas Radiotehniķa spēlētājs Pāvels Seļivanovs. „Tiesa, mūsu komandai nav izvirzīts konkrēts uzdevums izcīnīt kādu noteiktu vietu, jo galvenais bija pati kvalificēšanās finālam, kas jau ir izdarīts. Protams, tagad jāturpina cīnīties par pēc iespējas augstāku vietu, demonstrējot labu sniegumu."

- Ja nemaldos, tādā amatā kā Latvijas volejbola izlases delegācijas vadītājs esat pirmoreiz...

- Jā, tā tas ir. Es negribētu apgalvot, ka tāpēc mani būtu pārņēmis pirmsstarta stress un pie katra lēmuma pieņemšanas trīcētu rokas, taču zināms uztraukums ir. Man liekas, ka viss nostāsies savās vietās, tikai tad, kad puiši dosies volejbola laukumā. Viņiem, 1989. un 1990. gadā dzimušajiem spēlētājiem, tad sāksies atbildīgākais posms.

- Šķiet, būtu lieki jautāt, kāpēc tieši jums uzticēta kadetu komandas delegācijas vadība?

- Par to jūtos ļoti gandarīts. Zināmā mērā es jauniešos saskatu sevi un savus komandas biedrus šajā vecumā. Tādējādi man ir vieglāk no malas norādīt uz viņu kļūdām, palīdzēt izsargāties no tiem misēkļiem, kurus paši pieļāvām šajā vecumā. Es negribu viņus mācīt „pareizi" dzīvot, drīzāk otrādi - no savas pieredzes varētu pastāstīt, kas šādā vecumā tiek darīts nepareizi un kāpēc.

Sindikāta saturs