twitter facebook instagram

Volejbols

Vilde atgriežas Grieķijā. Ir varianti!

27.Mai.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
211
1-Volejbols-AKTUAALI-RBfoto-IMG_5440.jpg

Latvijas izlases volejbolisti trenera Raimonda Vildes vadībā no 28.maija līdz 30.maijam Hēraklejā (Grieķija) turpinās cīņu par ceļazīmēm uz 2011. gada Eiropas čempionāta finālturnīru. Savulaik profesionālās karjeras laikā Vilde spēlēja tieši Grieķijā, joprojām atceroties līdzjutēju mestās drahmu monētas!

 

 

Numurs: 
339

Latvijas vīriešu volejbola izlase jaunā galvenā trenera igauņa Āvo Kēla vadībā šo vasaru iesākusi ar sekmīgu startu Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Sudraba līgā. Taču tā bija tikai sagatavošanās galvenajam izaicinājumam — cīņai par vietu 2019. gada Eiropas čempionāta 24 finālistu pulkā. Ja jau Latvijas volejbolisti nodēvēti par vilkiem, tad var droši apgalvot, ka pašreiz viņi ir pēc lieliem panākumiem izsalkuši vilki. Viņu pulkā sevi nopietni pieteicis arī siguldietis Edvarts Buivids.

Autori: 
Renārs Buivids

No saknēm līdz mūsdienām

20.Mai.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
338

Atvērta Gunta Keisela vadībā un līdzautoru Daiņa Āzena, Andra Kļaviņa un Jura Visocka izpildījumā tapusī grāmata par volejbola vēsturi Latvijā Volejbols Latvijā. No saknēm līdz mūsdienām.

Grāmatas autori izseko volejbola attīstībai Latvijā, sākot ar sporta veida pirmsākumiem XX gadsimta 20. gadu sākumā, kad ar to latviešus iepazīstināja amerikāņu organizācijas YMCA (Jaunekļu kristīgā savienība) sporta instruktori, un beidzot ar 2017. gadu.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
332

Latvijas volejbola čempionāta Nacionālās līgas pagājušās sezonas sudraba medaļu ieguvēja OC Limbaži/MSĢ šoruden veikusi nozīmīgu soli komandas attīstībā, debitējot Baltijas līgā. Latvijas izlases ilggadējā spēlētāja Laura Iecelnieka trenētie puiši pirmos mērķus — uzvarēt setu, izcīnīt punktu, triumfēt visā spēlē — sasniedza jau 1. novembrī.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
328

“Nekad nebūtu ticējis, ka sirmā vecumā trenēšu meitenes!” pavasarī ar izbrīnu balsī nosmējās Maskavas olimpisko spēļu čempions volejbolā Pāvels Seļivanovs, kam pieder arī Monreālas sudrabs. Sirmums lielmeistara matos tik tiešām saskatāms, bet sirdī un darbībās no vecuma vēl ne miņas. To apliecināja arī Rīgas izlases meitenes, kas savam trenerim volejbola finālturnīrā Smiltenē sagādāja skaistu dāvanu gaidāmajā 65. gadu jubilejā.

Autori: 
Dainis Caune

Volejbola mūrnieks

13.Mar.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
324

Ar jēkabpiliešu volejbolistu prasmi nu jau rēķinās ne tikai Baltijas mērogā. Viņu spēku izjutuši arī citviet Eiropā. Kaut vai dabūjot pa mizu janvārī Horvātijā pasaules junioru čempionāta atlases turnīrā, kurā Latvijas U-21 volejbola izlase pierādīja, ka ir cienīga cīnīties par ceļazīmi uz pasaules čempionāta finālturnīru un kurā startēja četri jēkabpilieši, kuri turklāt ir jaunāki par galvenajiem konkurentiem šajā vecuma grupā. Šo panākumu varētu argumentēt vienkārši: viņi taču jau vairākus gadus spēlē lielo puiku spēles Baltijas līgā!

Numurs: 
322

Latvijas volejbolā jaunais gads sākts ar panākumu — Latvijas U-21 izlases juniori no Horvātijas atgriezušies ar ceļazīmi uz 2017. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu. Starptautiskos eksāmenus gada pirmajās nedēļās kārtoja arī Latvijas U-18 un U-20 izlašu meitenes, kā arī Latvijas U-19 izlases puiši. Savukārt klubu līmenī atsākās Baltijas līgas turnīrs, priekšā otrā apļa spēles, lai noteiktu astoņas labākās komandas dalībai izslēgšanas mačos.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
322

Baltijas valstu vīriešu volejbola klubu turnīra — Baltijas līgas — pagājušā sezona beidzās ar lieliskiem Latvijas vienību panākumiem. Biolars/Jelgava spēlēja finālā, bet Poliurs/Ozolnieki izcīnīja bronzas medaļas. Šajā sezonā Baltijas līgā ir rekordliels dalībnieku skaits — 14 klubi (seši no Igaunijas un Latvijas, kā arī divi no Lietuvas), bet Latvijas komandu sportiskie rezultāti vismaz pirmajā aplī nav bijuši pietiekami labi, lai saglabātu 2016. gada martā Pērnavā Četru finālā izcīnītās pozīcijas.

Autori: 
Renārs Buivids

Bumba lido debesīs...

29.Nov.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
320

“Bumba lido debesīs un nostājas priekšā saulei, tad, gravitācijas spēkam iedarbojoties, tuvojas man...” Šis citāts ņemts no Rugāju novada vidusskolas 12. klases skolnieces Elīnas Smoļakas esejas Mana vēstule jebkuram volejbolistam, kas sekmīgi piedalījās Olimpiskās dienas konkursā. Tajā risinājās arī radoša fotosacensība, bet jaunākie skolēni zīmēja savu Sapņu bumbu.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
313

Volejbola sezona tuvojas izskaņai. Vēl tikai jānoskaidro Latvijas čempioni un medaļnieki vīru konkurencē, kur finālā tiekas RTU/Robežsardze un Poliurs/Ozolnieki. Dāmām zeltu atkal ieguva LU/Jelgava, kas sērijā līdz divām uzvarām ar 2:1 (3:2, 2:3, 3:1) pārspēja Zeltaleju/MSĢ. Jau pavisam drīz volejbols no zālēm izbirs smiltīs arī Latvijā. Sezonas centrālais notikums būs olimpiskais turnīrs Kopakabanas pludmalē, bet drīz pēc tam Jūrmala pulcēs CEV Masters dalībniekus.

JOPROJĀM IGAUŅU DOMINANCE

Autori: 
Arturs VAIDERS, ParSportu.lv
Sindikāta saturs