twitter facebook instagram

Arhīvs

Ar killera instinktu

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Latvijas čempionvienības Betsafe/Ulbroka līderis Kaspars Šķēls ir viens no spicākajiem vārtu guvējiem ELVI florbola virslīgā. Pērnajā pavasarī Šķēls atnesa Ulbrokai ilgi kārotās medaļas, taču patriotiskais uzbrucējs, kurš novembrī tika nosaukts par ELVI virslīgas čempionāta labāko uzbrucēju, nekad nav spēlējis pasaules čempionātos ne junioru, ne pieaugušo nacionālajā izlasē.

BIJA TĀDAS AIZDOMAS

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Sūrs darbs, skaisti bullīši

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Jurševskis šoruden kļuva par pirmo Latvijas florbolistu, kurš spēlē spēcīgajā Čehijas elites līgā. Apņēmīgais Pārgaujas florbola skolas audzēknis pastiprināja Brno Bulldogs komandas rindas, jau debijas mačā pamanoties iekļūt čempionāta pirmās kārtas labāko momentu video izlasē.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Islande no Stalbes

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Diez vai kāds prognozēja, ka 2016./17. gada Elvi virslīgas florbola čempionāta TOP4 iekļūs trīs komandas, kuras elites līgā nekad nav tikušas pie medaļām — Stalbes Pārgauja, Valmiera un Triobet/Ulbroka. Par lielāko pārsteigumu šajā kvartetā var uzskatīt Pārgaujas florbola komandu, kas ceturtdaļfinālā izslēdza titulēto Lekringu, pusfinālā krietni lika pasvīst Latvijas čempionvienībai Lielvārdei, novedot sēriju līdz pat septītajai spēlei, bet bronzas finālā dramatiskā cīņā ar 7:6 uzvarēja Valmieru.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Dievināt, apgūt un izbaudīt

19.Feb.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
323

Septiņpadsmitgadīgais Cēsu florbolists Pēteris Trekše decembrī apņēmīgi debitēja pasaules čempionātā Rīgā, viešot cerības, ka topošais elektrotehniķis nākotnē varētu kļūt par stabilu Latvijas izlases uzbrukuma vērtību.

Ikdienā Pēteris Trekše ir viens no rezultatīvākajiem Cēsu Lekringa uzbrucējiem, un sarunas sākumā bez viņa dzimtās pilsētas mēs iztikt nevaram.

— Vai tas maz ir iespējams — dzīvot Cēsīs un nespēlēt florbolu?

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
321

11. pasaules čempionāts florbolā vīriešiem tika atklāts 3. decembra vakarā Arēnā Rīga, sasniedzot turnīru atklāšanas spēļu apmeklētības rekordu. 8011 skatītāju klātienē vēroja, kā astoņkārtējie pasaules čempioni zviedri ar 7:2 pārspēja pasaules ranga piektās vietas īpašnieci Latviju.

Autori: 
Renārs Buivids

Pa īsāko ceļu aizsoļo Čehija

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Pasaules čempionāta otrajā dienā vienā no svarīgākajām B grupas spēlēm tikās Latvijas un Čehijas florbolisti, kuri bija pārāki ar 9:3, nodrošinot automātisko ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Līdz ar to čehi revanšējās par neveiksmi, kas tika piedzīvota 2012. gada pasaules čempionātā.

Autori: 
Renārs Buivids

Neizšķirts bez vērtības

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Pasaules čempionāta pirmajās divās kārtās kļuva zināms, ka no B grupas uz ceturtdaļfinālu dosies astoņkārtējie pasaules čempioni zviedri un čehi, Latvijai un Norvēģijai atlika sadalīt trešo vietu un iespēju astotdaļfinālā sacensties ar teorētiski vājākiem sāncenšiem. Norvēģija no 3:5 panāca neizšķirtu, kas viņiem bija uzvaras vērtē, jo vienādu punktu skaita gadījumā tika ņemti vērā rezultāti pret grandiem. Šajā rādītājā minimāls pārsvars bija latviešu sāncenšiem.

Autori: 
Renārs Buivids

Dāņi šokē visus

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Dānijas izlases florbolisti ar uzvaru pasaules čempionāta astotdaļfinālā pār Latviju šokēja ne tikai mūsu spēlētājus un viņu trenerus, kā arī vairākus tūkstošus līdzjutēju Arēnā Rīga, bet arī turnīra organizatorus, jo kalendārā nebija iekļauta neviena atruna par sacensību saimnieku iespējamo cīņu par devīto līdz 12. vietu. Kāpēc Latvija nespēja uzvarēt pamatlaikā, bet pēc tam zaudēja pēcspēles metienos? Vienas īsas atbildes nav, bet tikai un vienīgi tiesnešus gan nevajadzētu vainot!

Autori: 
Renārs Buivids

11 vārti Kanādai

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Nākamajā dienā pēc neveiksmes cīņā par vietu pasaules astoņu labāko izlašu pulkā Latvijas florbolisti mērojās spēkiem ar Kanādas valstsvienību. Emociju nebija daudz, taču Latvijas izlases meistarības pārākums pār sāncensi bija tik milzīgs, ka tika gūta graujoša uzvara — 11:1. Līdz ar to Latvija nodrošināja vismaz desmito vietu pasaules čempionātā.

Autori: 
Renārs Buivids

Latvija tikai desmitā

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Latvijas izlases florbolistiem neizdevās pasaules čempionātu pabeigt ar uzvaru, jo spēles par devīto vietu papildlaikā ar 5:6 tika piedzīvots zaudējums Slovākijai. Līdz ar to 11. pasaules čempionātu latvieši pabeidza ar vēsturiski sliktāko rezultātu — desmitā vieta.

Autori: 
Renārs Buivids