twitter facebook instagram

Atskats

Pārsteigumu aplis

19.Mar.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
165
1-BA-ATSKATS-DSC_5628.jpg

Tik daudz Eiropas un pasaules
čempionātos titulētu vingrotāju Baltijas aplī, šķiet, vēl nebija
redzēts. Daudziem par lielu pārsteigumu, tik daudz kļūdu un priekšmetu
zaudējumu arī ne. Pat titulētajām vingrošanas lielvalstu - Krievijas un
Baltkrievijas - zvaigznēm pinās lente, krita aukla, neklausīja aplis, aizripoja
bumba...Pēcolimpiskais ieskrējiens
Nezinātājam varēja likties, ka ir
kāds īpaši nelabvēlīgs zvaigžņu stāvoklis. Bet izskaidrojums nebeidzamajiem

782 noslēpumi

12.Feb.2009 - Portāla Administrators

 
Numurs: 
160
1-LJZO-ATSKATS-skolu ol 056.jpg

Arī tā var saukt Latvijas
Jaunatnes ziemas olimpiādes dalībniekus, kas Ērgļu novadā sacentās sešos sporta
veidos. Tiesa, daudzu vārdi Latvijas sportā jau skan, tomēr vairākums lielo
sacensību arēnās plaši pazīstami diezin vai būs, bet sports viņu vārdiem noteikti
palīdzēs kļūt skanīgiem kādā citā reizē un darbā.
Olimpiāde Ērgļos apliecināja,
ka sports nepavisam nav tikai izredzēto privilēģija. Medaļas izcīnīja 49 skolu
skolēni. Visplašāk pārstāvēta bija Āgenskalna ģimnāzija - 52 sportisti.Visvairāk medaļu - septiņas

Dievs un sirdsapziņa

21.Feb.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
112
Biatlons-ATSKATS.jpg

Viņi ir maģiski un noslēpumaini, viņus dievina kā Dievus, bet nereti arī lamā pēdējiem vārdiem. Slēpju smērētāji ir katras komandas sirds, dvēsele un sirdsapziņa. Latvijas vīriešu biatlona izlasē šīs funkcijas pilda Aivars Bogdanovs un Intars Spalviņš.

Abi ir olimpieši. Aivars startējis Albērvilas spēlēs biatlonā, Intars, kurš joprojām ir viens no labākajiem Latvijas distanču slēpotājiem, - Turīnā. Testējot slēpes, dienā katrs noslēpo līdz 30 kilometriem. Slīdamība tiek novērtēta ne tikai uz īpaša kalniņa, bet arī distancē, kur sniega struktūra nekad nav viendabīga. "Svarīgi saprast, kā slēpe jūtas uz kājas," skaidro Intars Spalviņš. Tāpēc testētājam jābūt arī labam slēpotājam, lai spētu novērtēt tik smalkas nianses. Līdz startam tiek iesmērēti apmēram 50 pāru slēpju, izmēģinātas vairāk nekā 10 receptes. Līdz paliek divi trīs pāri slēpju, kurus vēlreiz notestē, izvēloties vienīgo īsto.

Misija izpildīta!

20.Dec.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
103
hokejs U 20 ATSKATS-JBfoto.jpg

Latvijas hokeja junioru (U-20) izlase dramatiskā sacīkstē izcīnījusi uzvaru pasaules čempionāta pirmajā dīvīzijā, iegūstot tiesības nākamgad spēlēt elites grupā. Pirmo vietu mūsējie nodrošināja turnīra pēdējā spēlē ar galvenajiem konkurentiem baltkrieviem, cīņas izskaņā izraujot uzvaru ar 3:1. Kā jau pirms turnīra tika prognozēts, pirmās vietas liktenis izšķīrās sacensību pēdējā spēlē, kurā tikās Latvijas un Baltkrievijas jaunie hokejisti. Ņemot vērā, ka iepriekšējos četros mačos baltkrievi nebija zaudējuši ne punkta, bet Latvijas izlase ar 2:3 piekāpās slovēņiem, laukuma saimniekiem bija vajadzīga vienīgi uzvara pamatlaikā.

Nervu cīņa
Izšķirošā cīņa pārvērtās par īstu hokejistu rakstura un nervu pārbaudi, jo spēles visas sešdesmit minūtes laukumā ritēja sīva cīņa par katru laukuma metru, kur katra kļūda varēja izrādīties liktenīga. Latvijas hokejistiem gan bija viens papildus trumpis - vairāk nekā deviņu tūkstošu līdzjutēju vētrains atbalsts. Var piekrist Baltkrievijas izlases galvenajam trenerim Andrejam Rasoļko, ka ar šādu atbalstu Latvijas komanda nemaz nevarēja neuzvarēt. Pēc spēles abu izlašu treneri bija vienisprātis, ka abas vienības spēku samēros bija līdzīgas, bet veiksme bija labvēlīga latviešiem.

Uzvar Jānis, atgriežas Toms

09.Aug.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
84
Atskats-pludmalesvolejbols-RBfoto-IMG_4293.jpg

Latvijas pludmales volejbola atklātā čempionāta - Cēsu alus Open - trešajā posmā vīriešiem Jūrmalā, Dubultu stadionā, pārliecinošu uzvaru izcīnīja tikai pirms šā turnīra izveidotais pāris - Jānis Grīnbergs un Jānis Šmēdiņš. Tomēr jau šonedēļ brāļi Šmēdiņi atgriezās Pasaules kausa posmu apritē, jo Tomam izdevies atgūties no kājas savainojuma.

Atgriešanās starptautiskajā arēnā brāļiem Šmēdiņiem bija sekmīga, jo viņi šonedēļ Kristiansandā (Norvēģija) Pasaules kausa posmu sāka ar kvalifikācijā izcīnīto uzvaru pār mājiniekiem Husebiju/Hellumu.
Cēsu alus Open trešajā posmā nestartēja visi spēcīgākie Latvijas pludmales volejbolisti, jo pašmāju spēcīgākie klubi - Lāse-R un SK Rīga -- tajā pašā laikā aizvadīja treniņnometnes, no kurām netika atbrīvoti, piemēram, Austris Štāls, Ruslans Sorokins un Andris Krūmiņš. Šādā situācijā par sacensību favorītiem atbilstoši Latvijas čempionāta rangam kļuva Grīnbergs/Šmēdiņš.

Tas trakais regbistu gads

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Oktobra beigās ar Latvijas izlases Eiropas mačiem tiek izspēlēti pēdējie mūsu regbija sezonas akordi. Pirms tam Latvijas čempionu tronī otro gadu pēc kārtas kāpa RK Miesnieki, aizraujošā finālmačā pārspējot savus principiālos pretiniekus no RK Livonia.

Autori: 
Kristiāns Girvičs

Daugavpils un pieci reģioni

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Lai gan latviešu futbola līdzjutēju uzmanības centrā pārsvarā ir notikumi Latvijas čempionāta virslīgā, ar mūsu valsts plašo futbola ģeogrāfiju vislabāk var iepazīties pirmajā un otrajā līgā.

Autori: 
Kristiāns Girvičs

Bez svētā Patrika palīdzības

29.Sep.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
342

Potenciāli ne spēcīgākajā sastāvā vasaras beigās uz pasaules amatieru komandu čempionātu devās Latvijas golferes, toties izlasē pulcētās skolas vecuma spēlētājas Īrijā pašaizliedzīgi cīnījās vērienīgajā un smagajā turnīrā sarežģītos laukumos, kuros gūtā pieredze palīdzēs ceļā uz mērķi iegūt sporta stipendijas ASV augstskolās. Kopš golfs ir atgriezies olimpisko spēļu programmā, amatieru komandu čempionāta popularitāte arvien aug un turnīrs nostiprinājies kā jauno talantu skate, kur tikai reta spēlētāja ir pāraugusi klasisku studentes vecumu.

Autori: 
Gundars Galkins
Numurs: 
342

Eiropas labākie 3x3 basketbola meistari trešo reizi par čempionu tituliem cīnījās Rumānijas galvaspilsētā, šoreiz gan lielveikala telpas nomainot pret Bukarestes Metropolitena cirka manēžu.

Autori: 
Renārs Buivids

Bez sajūsmas elpas

27.Aug.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
341

XXIV Eiropas čempionāts vieglatlētikā risinājās mums tik dramatiskajā Berlīnes olimpiskajā stadionā, no kura, 1936. gada spēlēm noslēdzoties, Latvijai ar vienu sudraba un bronzas medaļu, pašai negribot, no olimpiskās kustības nācās aiziet uz 56 gadiem. Kopš tiem laikiem stadions, kas joprojām saglabājis totalitāro monumentalitāti, divas reizes pārbūvēts un tagad tajā sacensības var vērot gandrīz 78 000 skatītāju. 1936. gada augustā olimpiešus Rīgā sagaidīja ar ovācijām un medaļnieki, ziediem apbērti, tika vizināti vaļējā valdības auto.

Sindikāta saturs