twitter facebook instagram

Attīstība

Numurs: 
346

Deviņdesmitajos gados viņš kļuva par pirmo Latvijas pārstāvi, kas ievēlēts par kādas starptautiskas olimpiskā sporta veida federācijas viceprezidentu. Kopš pērnās vasaras Einars Fogelis ir Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas (FIL) ģenerālsekretārs.

Autori: 
Dainis Caune

Elektriskie motopamati

26.Nov.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
344

Kaspars Kuļikovs Siguldā ir aizsācis jaunu ēru motosportā. Tā ir E jeb elektriskās jaudas ēra. Tas ir finansiāli izdevīgāks un videi draudzīgs veids, kā apgūt motosporta pamatus.

Hokejs trakajiem un čaklajiem

26.Nov.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
344

Par vienu no iedvesmojošākajiem sporta klubiem Latvijā kļuvis viscaur latviskā garā veidotais HK Kurbads.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
331

Gan abās pirmajās jaunatne ziemas olimpiskajās spēlēs, gan grandiozajā Soču olimpiādē bija zināms, ka kaut kur organizācijas komitejā darbojas savs, plašākai publikai gluži nepazīstams jauns cilvēks. Kopš pērnā gada Ilva Ciemite strādā Latvijas Sporta federāciju padomē (LSFP), kopš jūnija viņa ievēlēta Eiropas Nevalstiskās sporta organizācijas (ENGSO) valdē. Laiks iepazīties tuvāk.

NEBĪTIES NO DURVĪM

Autori: 
Dainis Caune

Lai būtu iemesls jautāt

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Vēl pavisam nesen viņš spēlēja Latvijas rokasbumbas virslīgā un Ogres komandas rindās kļuva par vicečempionu, bet tagad ir Latvijas junioru izlases treneris un vada savu MSĢ/LAT-2000 komandu SynotTip virslīgas spēlēs, kā arī trenē jaunos handbolistus Murjāņu sporta ģimnāzijā. Tas nav nekas ārkārtējs, ka spēlētājam nākas pārlēkt no vienas lomas citā un no sportista kļūt par treneri. Tā noticis arī ar Arnoldu Straumi, taču viņš sevi šādam pavērsienam sāka gatavot jau spēlētāja karjeras laikā.

Numurs: 
330

Teniss kļūst arvien populārāks arī Latvijā, un to veicina mūsu sportistu panākumi pasaulē. Īpaši jau Aļonas Ostapenko triumfs šāgada Francijas atklātajā čempionātā un pēc tam ceturtdaļfināla sasniegšana Vimbldonā. Augstu reitingā ir arī Anastasija Sevastova, un tik mazai valstij divas spēlētājas pasaules TOP 20 ir visai unikāls gadījums. Pēc ilgstošiem savainojumiem formu atgūst Ernests Gulbis, un tas sekmē interesi par šo sporta veidu. Arvien vairāk bērnu sāk trenēties, arī daudzi pieaugušie cenšas apgūt tenisa spēli.

Autori: 
Māris Rīmenis
Numurs: 
326

Starptautiski atzīts jaunzēlandiešu speciālists Sems Makenzijs, kas vairākus gadus strādā ar Somijas un Jaunzēlandes Optimist klases izlasēm, jau otro gadu sadarbojas ar Rīgas jahtkluba treneri olimpieti Žaklīnu Litaunieci. Lai gan mazajās Optimist jahtās bērni sāk savu ceļu burāšanā, šajā klasē, kurā tomēr trenējas līdz pat 16 gadu vecumam, ir plaši attīstīts sacensību tīkls, Eiropas un pasaules čempionātus ieskaitot.

Autori: 
Dainis Caune

Legālais dopings

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Bobslejā lielo eksperimentu un mūsu pirmajam pilotam Oskaram Melbārdim arī veselības atgūšanas sezona beigusies. Tagad jāievelk elpa, jāizdara pareizā izvēle un jāspiež pedālis grīdā. Pagaidām visi atrodas uz vienas starta līnijas, jo kvalifikācija Phjončhanas olimpiskajām spēlēm vēl tikai sāksies.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
323

Vairāki desmiti miljonāru Ziemeļamerikas milzu zālēs līdz pat jūnija beigām turpinās piegādāt ik rīta ziņu sižetus visas pasaules TV sabiedrībām, līdz būs noskaidroti Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) 71. sezonas čempioni. Latvija tik ilgi negaidīja — pirmie NBA Junioru līgas čempioni savu kausu un tradicionālos gredzenus saņēma jau 11. februārī Ventspilī, kur notika finālspēle starp Minnesota Timberwolves un Detroit Pistons komandām jeb, pārtulkojot saprotamākā valodā, Rīgas Āgenskalna sākumskolas un Salaspils 1.

Autori: 
Guntis Keiselis basket.lv
Numurs: 
322

Astoņas uzvaras 12 spēlēs, divi kausi no četriem un vērtīga starptautiskā pieredze četriem jaunajiem tiesnešiem — tāda īsumā ir bilance Baltijas jūras kausa izcīņai U-18 un U-16 vecuma grupās, kas jau 12. reizi janvāra pirmajās dienās Tallinā ievada basketbola jaunatnes izlašu starptautisko sacensību sezonu. Šogad tradicionālajiem ieguvumiem pievienojās arī plašs spektrs dažādu atziņu, ko mājās pārveda Latvijas Basketbola savienības Treneru komisijas un Jaunatnes komisijas dalībnieki, kas divas dienas vēroja turnīra norisi klātienē.

Autori: 
Guntis Keiselis basket.lv
Sindikāta saturs