twitter facebook instagram

BE ACTIVE

Numurs: 
343

Vislatvijas orientēšanās nakts, Nakts peldējums ar Ginesa rekorda mēģinājumu 100 x 100 metru stafetē, #BeActiveSporta un fitnesa nakts, Nakts skrituļbrauciens Eiropas Sporta nedēļa Rīgā noslēdzās ar enerģisku pasākumu virkni tumsas aizsegā. Dienas gaišajā pusē visā Latvijā risinājās tautas sporta pasākumi.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
342

Aktīvas, pozitīvas un pavisam noteikti sportiskas! das ir jaunās mammas. Lai rūpētos par veselīgu dzīvesveidu ģimenē, topošajām un jaunajām mammām jāsastopas ar lielu informācijas daudzumu, tādēļ 19.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
342

Rīgas Centra sporta kvartālā 23. septembrī ar pasaules čempionātu ielu vingrošanā atklāja Eiropas Sporta nedēļu, kas Latvijā risinās jau ceturto gadu. Patīkami, ka spēka trīscīņas kategorijā sudrabu izcīnīja Nils Miezis no Mālpils.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Piecelies un piecel citus!

29.Sep.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
342

Eiropas Sporta nedēļas tuvošanos iezvanīja topošās un jaunās māmiņas ar sportiskajām un izglītojošajām Māmiņu brokastu aktivitātēm, iesildīšanās Sporta nedēļai notika arOlimpisko dienu, kas īpaši populāra kļuvusi Latvijas skolās, taču oficiāli Eiropas Sporta nedēļ

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Piecel draugu no dīvāna!

27.Aug.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
341

No 23. līdz 30. septembrim Latvijā un visā Eiropā notiks ikgadēja Eiropas Sporta nedēļa. Tās mērķis — atgādināt par sportošanas un veselības saistību, un tāpēc - mudināt iedzīvotājus  ikdienā būt fiziski aktīvākiem. Šogad īpaši uzmanība būs pievērsta iespējām sportot brīvā dabā, vidē, kas ir pieejama ikvienam un neprasa papildu līdzekļus. 

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
331

Tāds ir šogad sasniegtais Olimpiskās dienas dalībnieku rekordskaits. Šis Latvijas Olimpiskās komitejas tradicionāli rīkotais pasākums, kas šogad ievadīja Eiropas sporta nedēļu, tika organizēts 563 norises vietās visā valstī.

Futbols Latvijas sirdī

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Eiropas Sporta nedēļa tika atklāta ar 12 stundu futbola turnīru Futbols Latvijas sirdī Rīgā, pie Brīvības pieminekļa. Līdz pat pusnaktij, sagādājot spilgtas emocijas sev un skatītājiem, kājbumbu azartiski spēlēja gan leģendāri sportisti, gan aizrautīgi amatieri, starp kuriem netrūka arī sabiedrībā pazīstamu dažādu profesiju personību.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
331

Ieskandinot Eiropas sporta nedēļu, ar aptuveni 3000 skrējējiem Gaujas Nacionālā parka senlejā aizvadīts krāšņais Līgatnes Stirnu buks, kas bija ainaviskā taku skriešanas seriāla sezonas pirmspēdējais — sestais — posms. Visgarākajā — Lūša distancē — uzvaru svinēja siguldietis Uldis Kļaviņš un Anete Švilpe no Rīgas.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Kā mainās sporta mārketings

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Kores zālē Eiropas sporta nedēļas ietvaros norisinājās mūsu valstī pirmais sporta komunikācijas forums SPORTSCOMM ’17— Pārmaiņas Latvijas tautas sporta mārketingā, kurā diskutēja par mārketinga metodēm sporta popularizēšanā un būtiskiem priekšnosacījumiem veiksmīgai sponsoru piesaistei.

Autori: 
Dainis Caune

Minam apkārt Rīgai!

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

Vietā starp K. Barona un A. Čaka ielu, kur kādreiz atradās ASK, vēlāk — LU stadions un nesen bija iecerēts būvēt grandiozu Futbola Māju, un kas tagad izveidota par Rīgas Centra sporta kvartālu, Eiropas sporta nedēļas laikā tika sasniegts jaunās Velosolutions trases pirmrekords. Trijās stundās kopīgi tika veikti 116,5 km jeb attālums, kas vienāds ar Rīgas robežas perimetru.

Autori: 
Dainis Caune
Sindikāta saturs