twitter facebook instagram

Dzīvesveids

Valtera Raņķa džentlmeņu spēle

18.Jūl.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
133
Regbijs.jpg

Regbijs ir īsta vīru spēle, ko spēlē džentlmeņi. Tā
vismaz saka veca angļu paruna. Regbija kluba Miesnieki komandas STATS/ASK
pārstāvis Valters Raņķis desmit gadus nodarbojas ar šo tradīcijām bagāto spēli,
iekrājot pamatīgu Latvijas čempionāta zelta medaļu ražu. Viņš ir arī viens no
Latvijas izlases līderiem - gan klasiskajā regbijā, gan arī regbijā 7.
„Skolā nedaudz spēlēju
basketbolu, taču nebiju nekāds izcilais basketbolists un skolas komandā vairāk

Numurs: 
347

Šefpavārs Mārtiņš Kristons savā paralēlajā dzīvē ir vienā pajūgā ar haskijiem. Tā ir viņa sporta komanda. Kopā viņi aizpērn kļuvuši par pasaules vicečempioniem, bet pērn izcīnījuši Pasaules kausu.

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
345

du ģimeņu mums nemaz nav tik daudz. Tēvs divkārtējs olimpisko spēļu dalībnieks (divreiz 9.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Numurs: 
343

Aivaram Krūzem izdodas pārsteigt. 1972. gadā viņš kopā ar airēšanas slalomu gatavojās debitēt Minhenes olimpiskajās spēlēs, pirms 30 gadiem Krūze bija starp tiem 25 drosminiekiem, kas publiski parakstījās zem aicinājuma atjaunot Latvijas Olimpisko komiteju. Tagad viņš skrien jau vairāk nekā 1690 dienas pēc kārtas un apņēmies savu 90.

Autori: 
Dainis Caune

Būtībā viens

27.Aug.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
341

Motofrīstailists Kalvis Skrastiņš ir 22 gadus vecs sportists no Smiltenes. Viņš ir vienīgais šā sporta veida pārstāvis Baltijā. Uz sarunu Kalvis ierodas ar savu busiņu, kurā šad un tad gadījies arī nakšņot. Busiņš ir nedaudz aprūsējis un apdauzīts.

Numurs: 
341

Garo distanču skrējēja Vita Devjatņikova šovasar Līgo nakti nepavadīja ar vainadziņu, lecot pāri ugunskuram vai garšojot Jāņu sieru. Vita skrēja no Rīgas uz Valmieru… Diez vai Latvijā atradīsiet daudz tādu dāmu, kuras ir gatavas parakstīties tik ekstremālam izaicinājumam. Turklāt, visu dzīvi sportojot bez trenera padomiem, Vita pamanījās gāzt 107 km garās distances rekordu.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
339

Līgo priekšvakarā varam paziņot, ka latviskās vērtībās sakņotajā taku skriešanas seriālā Stirnu buks startējusi 131 Līga un 360 Jāņi. Šosezon pēc trim Stirnu buka posmiem pārliecinoši ātrākie starp visiem Jāņu bērniem ir gludo distanču speciāliste Līga Girgensone, kura svinējusi divas uzvaras dinamiskajā Zaķa trasē, un orientierists Jānis Kūms, kurš ir sezonas vicelīderis garākajā — Lūša  distancē.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Kubertēna rēgs biatlonā

12.Feb.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
334

Oskars Muižnieks paveicis šķietami neiespējamo — trijos mēnešos kvalificējies startam olimpiskajās spēlēs. Tā gan nav gluži patiesība, jo šķietami neiespējamus darbus viņš veic jau gadiem. Būdams absolūts amatieris, Oskars Muižnieks elites konkurencē startējis pasaules čempionātos trijos sporta veidos — distanču slēpošanā, biatlonā un riteņbraukšanā.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
331

Pusmaratonos un vēl garākās distancēs notiekošo viņš fotografē, skrienot kopā ar dalībniekiem, bet ne tikai tāpēc vien pērn atzīts par gada fotogrāfu vieglatlētikā. Mareks Gaļinovskis...

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
326

Šopavasar taku skrējējs Andris Ronimoiss sarūpēja jaunu ierakstu Latvijas sporta vēsturē. 22. aprīlī Madeiras salā cēsnieks Jēzus vecumā kļuva par pirmo latvieti, kurš kādā no Pasaules tūres kalnu ultramaratoniem finišējis labāko desmitniekā, izcīnot 9. vietu prestižajās Madeira Island Ultra Trail sacensībās.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Sindikāta saturs