twitter facebook instagram

Fitness visiem

VADĪBAS SPECIFIKĀCIJA FITNESA KLUBOS

10.Jūn.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
212
12-S.Luika-FITNESS VISIEM-P9260045.jpg

Signe LUIKA,

LSPA doktorante

 

Sarežģītā ekonomiskā situācija Latvijā ikvienam uzņēmējam liek pārdomāt savu darbību. Arī fitnesa klubu vadītājiem. Klientu skaits ievērojami sarūk, daudzi klienti atsakās no sporta pakalpojumiem, jo tā nav pirmās nepieciešamības prece. Lai noturētu klientus un iemantotu jaunu klientu uzticību, fitnesa klubu vadītājiem īpaša uzmanība ir jāpievērš sava uzņēmuma mārketingam. Fitnesa klubu īpašnieku, vadītāju un darbinieku uzmanība jāvērš uz fitnesa kluba mārketinga specifiku.

FITNESS ŠODIEN IR MODERNI

10.Jūn.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
212
13-Lubinska-FITNESS VISIEM-DSC_0047.jpg

Inese ĻUBINSKA,

LSPA docente

 

Kas šodien ir moderni, vakar bija dzīves norma.
Veselīgs dzīvesveids - ekskluzīvi.
Nodarboties ar fiziskām aktivitātēm - stilīgi, bet vai tā tiešām ir?

Iespējams, esam aizmirsuši patieso dzīves gudrību, ka veselība lielā mērā ir paša cilvēka ieguldījums sevī. Šoreiz pievērsīšu uzmanību sportiskajām aktivitātēm fitnesa zālēs, kurās rosība pavasara mēnešos ir īpaši pamanāma.

Ko vispār nozīmē vārds fitness?

IESILDĪTIES — TAS IR SVARĪGI

10.Jūn.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
212
14-Gladkija-FITNESS VISIEM-JBS_7430.jpg

Marika GLADKIJA,

trenere

 

Cilvēks kustībā, - dejojot, vingrojot vai sportojot vairāk izjūt savu ķermeni, vairāk iepazīst tā kustību izpausmes un pilnveido savas spējas. Notiek apzināta un neapzināta kustību analīze un pašregulācijas veidošanās. Kad ķermeņa daļas ir pareizi savstarpēji saskaņotas un muskuļi darbojas koordinēti, notiekošās kustības ir normālas, plūstošas un vienmērīgas, bet, ja ir izveidojusies nesabalansēta darbība, kustības kļūst sāpīgas, veidojas pārslodze, kas var izraisīt traumas un funkcionālos traucējumus.

Sindikāta saturs