twitter facebook instagram

Iespēja

Otrā Amerikas atklāšana

24.Mar.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
231
3-Jansone-IESPEEJA-Jansone.jpg

Pēc veiksmīgas karjeras ASV studentu sportā (NCAA) Laura Jansone rudenī Floridā kļuva par pirmo Latvijas golferi, kas izcīnīja tiesības spēlēt Dāmu profesionālā golfa asociācijas (LPGA) Futures tūrē. Šogad pēc atgriešanās Amerikā jūrmalniecei jau paveras iespēja lūkot ceļu uz LPGA tūri, kas sieviešu profesionālajā golfā ir visprestižāko cīņu arēna. Kārtējā mērķa sasniegšanai, iespējams, ar vienu gadu nepietiks, taču divkārtējās NCAA konferences čempiones līdzšinējais veikums atgādina, ka šķietami nepārvaramas robežas bieži vien ir tikai mūsu prātu radītas.

Atbalsts lidojumam

12.Mar.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
164
1-Muuze-IESPEEJA _7568.jpg

Savu spēju, talanta un sapņu īstenošanai 150
latus katru mēnesi visa gada garumā saņems jauniešu organizācijas Avantis rīkotā jauniešu konkursa ZZ stipendijas uzvarētāji. Sportā šis
nozīmīgais atbalsts piešķirts talantīgajai šķēpmetējai no Smiltenes Līnai Mūzei.
Līna ir jaunākā savā
ģimenē, viņai ir pieci brāļi un viena māsa, kuri jau dzīvo patstāvīgi.Līna ir Latvijas
jaunatnes čempione, valsts izlases kandidāte un šogad gatavojas divām nozīmīgām
sacensībām - Eiropas Jaunatnes vasaras olimpiādei un Pasaules Jaunatnes

Ernests Gulbis - olimpietis?!

07.Sep.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
88
Ceribas-Gulbis-5921.jpg

Ernesta Gulbja žilbinošā spēle un panākumi US Open turnīrā ļauj pamatoti cerēt uz mūsu tenisista līdzdalību nākamajās olimpiskajās spēlēs. Par Pekinas olimpieti var kļūt, ieņemot attiecīgu vietu ATP reitingā vai arī izcīnot šīs tiesības kvalifikācijas turnīrā.

Reitinga vērtība
Olimpiskajā vienspēļu turnīrā spēlēs 64 dāmas un tikpat daudz kungu. Lai noteiktu šo laimīgo sarakstu, vērā tiks ņemts 2008. gada 9. jūnija reitings (tūlīt pēc French Open), un no šī saraksta 48 labākie (un labākās) uzreiz iegūs tiesības spēlēt Pekinā. Vēl divas vietas organizatori plāno piešķirt mājiniekiem ķīniešiem. Par atlikušajām četrpadsmit ceļazīmēm jūnijā vai jūlijā notiks olimpiskais kvalifikācijas turnīrs. Viss it kā skaidri un vienkārši, taču tenisā ir dažas būtiskas nianses.

Burāšanas ābece miljoniem

29.Jūl.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
340

Par visprestižāko balvu zēģelēšanā uzskata uzvaru nonstopa soloburājumos apkārt pasaulei. Otrajā vietā tiek liktas sacensības maksijahtām šajā pašā distancē. Trešajā — pasaules čempiona tituls bērnu un jauniešu jahtiņām Optimist, jo tā ir pasaulē visizplatītākā klase. Tajā vispirms burāšanas pamatus apgūst un pēc tam neskaitāmās regatēs piedalās miljoniem bērnu visā Eiropā, abās Amerikās, Austrālijā, Āzijā un Āfrikā.

Autori: 
Dainis Caune

Sākumskolas teicamnieki

17.Okt.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
331

No Formula Future pasaules čempionāta ūdensmotosportā latvieši šovasar pārveda vienpadsmit dažādas godalgas. No tām Budapeštā deviņas izcīnīja trenera Reiņa Paegles audzēkņi, starp kuriem bija arī trīspadsmitgadīgais Nils Slakteris — pasaules un Eiropas čempions.

Garšīgs sports

18.Sep.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
330

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē jau trešo gadu darbojas Rīgas spīdveja skola jeb Bērnu un jauniešu centra IK Auseklis spīdveja klubs Auseklis. Treniņi notiek divas reizes nedēļā — otrdienās un ceturtdienās. Tos vada spīdveja veterāns Antoni Kušels, kuru pirms treniņa kādā karstā otrdienā apciemoja žurnāls Sports.

Numurs: 
325

Olimpiskās spēles pašreiz ir grūti iedomājamas bez tik populārā pludmales volejbola, kurš kopš 1996. gada ir to oficiālajā programmā. Izskatās, ka volejbols vēlas ielauzties arī ziemas spēlēs, jo arvien lielāku popularitāti gūst sniega volejbols.

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
324

Pavisam drīz — 15. aprīlī — Ogres Zilajos kalnos skanēs starta bungas taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2017 jaunās sezonas atklāšanai. Arī šajā gadā Stirnu buka visi septiņi posmi notiks izcili ainaviskās vietās, kurās veselīga dzīvesveida cienītāji varēs baudīt Latvijas augstākos paugurus un skaistākās dabas takas.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
314

Autosports ir tehniskais sporta veids. Tas, tāpat kā motosports un ātrumlaivu sports, ir specifisks kopējā sporta dzīves katlā. Tā dalībnieki neskrien, nemet, nesper, nesit, bet gan brauc — stūrē, bremzē ar kreiso kāju, piesēdina, frēzē, ķer iekšmalu. Kur viņi visu to samācās? Kas tā par skolu, kur to māca?

Autori: 
Viesturs Saukāns

Aizsprosts pret straumēm

29.Mai.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
314

Vai es varēšu bobā fotografēties?” pērngad Muzeju dienas drūzmā, sažņaudzis ceļveža lapu rokās, kāds puišelis raustīja tēti.

Autori: 
Iveta Daine
Sindikāta saturs