twitter facebook instagram

Kā tas notiek?

Numurs: 
234
2-smukulis1-KAA TAS NOTIEK- 428.jpg

Gatis Smukulis patlaban ir vienīgais mūsu pārstāvis profesionālās riteņbraukšanas augstākajā līgā, kurā no janvāra līdz oktobrim risinās World Tour velobraucieni. Startējot ASV reģistrētajā HTC-Highroad komandā, Gatis pēc daudzu gadu pārtraukuma ar Latvijas vārdu atkal spējis finišēt pirmais tik prestižās sacensībās, sensacionāli uzvarot Katalonijas velobrauciena pirmajā posmā. Smukulim, kurš Pekinā bija viens no jaunākajiem mūsu olimpiešiem, ir nopietnas ambīcijas startam Londonā.

Sniegavilcienu galastacijas

27.Jan.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
227
1-Tomasnovbords-KA TAS NOTIEKb-TVasin 058.jpg

Toms Vasins pirmo uzvaru ar sniegadēli guva pirms sešiem gadiem, pārstāvot savu Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē Ērgļos. Februāra pirmās nedēļas nogalē Ozolkalnā Eiropas kausa izcīņas posmā snovbordkrosā viņš centīsies pierādīt, ka šosezon mūsu kontinentā jau spēj būt viens no labākajiem. Starp sacensībām LSPA students Toms Vasins Cēsīs trenē puišus, kas gatavojas Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādei Liberecā.

Neredzamais sports

22.Mai.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
125
Sirmais-KAA TAS NOTIEK.jpg

Iepriekšējā Eiropas
čempionātā Igaunijā Mārtiņš Sirmais pirmo reizi Latvijas orientēšanās sporta
vēsturē kāpa uz pjedestāla, lai saņemtu sudraba medaļu vidējā distancē.
Nākamnedēļ Ventspils apkaimē viņš centīsies šo sasniegumu uzlabot.

Šai sezonai sagatavošanās
periods bijis par diviem mēnešiem garāks. "Forma jau ir sasniegta, tagad
tikai svarīgi to noturēt," nedēļas sākumā savā dzimtajā Kusā, kur
lielākoties vienatnē ar apbrīnojamu neatlaidību Mārtiņš arī trenējas, Sportam

Pekinas vārtos

07.Jūn.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
75
Moderna-pieccina-kaa-tas-notiek-.jpg

Pirms trim vasarām Atēnās Deniss Čerkovskis, modernajā pieccīņā izcīnot ceturto vietu, palika sprīdi pirms olimpiskā pjedestāla. Pirms diviem gadiem Eiropas čempionātā viņš finišēja otrais. Šonedēļ šādas sacīkstes notiek Rīgā, un Latvijas vīriešu komandas līderis Čerkovskis, kurš pirmajā Pasaules kausa posmā bija ceturtais, cīnīsies par uzvaru, bet ne mazāk priecīgs viņš būs arī par... astoto rezultātu, jo astoņi labākie Rīgā saņems ceļazīmes uz nākamajām olimpiskajām spēlēm Pekinā.

Tieši tāpēc Rīgā ieradušies visi Eiropas spēcīgākie atlēti, kuri vispirms pusfinālos (sacensības notiek bez jāšanas) cīnīsies par tiesībām iekļūt 36 finālistu skaitā, kuri nostāsies Pekinas vārtos. Deniss Čerkovskis laipni piekrita būt par mūsu lasītāju gidu šajā interesantajā un sarežģītajā sporta veidā.

Numurs: 
347

Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF) enerģiski strādā pie sieviešu hokeja popularizēšanas. Arī Ziemeļamerikā sieviešu hokejs kļūst vēl populārāks — 2019. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) zvaigžņu spēles meistarības sacensībās vārds tika dots divām dāmām, kuras sastādīja vērā ņemamu konkurenci pasaules labākajiem hokejistiem. Latvijā licencēto dāmu hokejistu skaits svārstās ap 100, taču ir pazīmes, ka spēlētāju skaits varētu palielināties.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Ledus roņi

27.Jan.2019 - Ieva Runge

Numurs: 
346

Vai zini, ka janvāra izskaņā Beberliņu ezerā 43. ziemas peldēšanas sezonas laikā notiks Latvijas čempionāta sacensības? Jā, ledus roņi ne tikai rūdās un ķer kaifu, mērcējoties āliņģos, bet arī mērojas spēkiem pat starptautiskos mačos, ik gadu noskaidrojot savus pasaules čempionus. Un cik gan pasaulē ir tādu zemju kā Latvija, kurās var izbaudīt ziemas peldes!

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
341

Toms Skujiņš Tour de France 3 3349  kilometros

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
340

Augusta sākumā Latvija pirmo reizi uzņems pasaules čempionātu orientēšanās sportā, kas pulcēs gan visus spēcīgākos orientieristus, gan arī simtiem šā sporta veida entuziastu un skatītāju. Čempionāts ieies vēsturē kā pēdējais tradicionālajā formātā, iekļaujot pilnīgi visas orientēšanās sporta distances. Sākot ar 2019. gadu, meža un sprinta čempionāti risināsies atsevišķi katrs ik pēc diviem gadiem. Bet Latvijā startēs pasaules labākie sportisti, no kuriem daudzi nedēļas laikā veiks pat sešas dažādas distances.

Numurs: 
334

Orientēšanās sports Latvijā vienmēr izcēlies ar to, ka ir brīvi pieejams ikvienam — ņem karti un skrien. Tomēr tā paveids — orientēšanās ar slēpēm —, pēc Latvijas ziemas orientēšanās izlases līdera Raivo Kivlenieka domām, pat mūsu platuma grādos ir kaut kas ļoti ekskluzīvs.

Numurs: 
328

Trīs darba dienas meklēju kurpes!” tā sievišķīgi sākās saruna ar Latvijā titulētāko rogaininga meistari, soļotāju, olimpieti Anitu Liepiņu. Kurpes izrādās tika meklētas pamatīgai ballītei — šogad 18.—19. augustā Rāznas ezera apkaimē norisināsies pasaules čempionāts rogainingā. Klasiskajā 24 stundu distancē Anita, kā ierasts, dosies kopā ar savu komandas biedru Valteru Kaminski. Gandrīz vienlaikus ar pasaules čempionātu rogainings Latvijā svin 15. gadskārtu, jo nosacīti par tā dzimšanas dienu var saukt 2002. gada 26.

Autori: 
Santa Roze
Sindikāta saturs