twitter facebook instagram

Kā tas notiek?

Numurs: 
234
2-smukulis1-KAA TAS NOTIEK- 428.jpg

Gatis Smukulis patlaban ir vienīgais mūsu pārstāvis profesionālās riteņbraukšanas augstākajā līgā, kurā no janvāra līdz oktobrim risinās World Tour velobraucieni. Startējot ASV reģistrētajā HTC-Highroad komandā, Gatis pēc daudzu gadu pārtraukuma ar Latvijas vārdu atkal spējis finišēt pirmais tik prestižās sacensībās, sensacionāli uzvarot Katalonijas velobrauciena pirmajā posmā. Smukulim, kurš Pekinā bija viens no jaunākajiem mūsu olimpiešiem, ir nopietnas ambīcijas startam Londonā.

Sniegavilcienu galastacijas

27.Jan.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
227
1-Tomasnovbords-KA TAS NOTIEKb-TVasin 058.jpg

Toms Vasins pirmo uzvaru ar sniegadēli guva pirms sešiem gadiem, pārstāvot savu Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē Ērgļos. Februāra pirmās nedēļas nogalē Ozolkalnā Eiropas kausa izcīņas posmā snovbordkrosā viņš centīsies pierādīt, ka šosezon mūsu kontinentā jau spēj būt viens no labākajiem. Starp sacensībām LSPA students Toms Vasins Cēsīs trenē puišus, kas gatavojas Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādei Liberecā.

Neredzamais sports

22.Mai.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
125
Sirmais-KAA TAS NOTIEK.jpg

Iepriekšējā Eiropas
čempionātā Igaunijā Mārtiņš Sirmais pirmo reizi Latvijas orientēšanās sporta
vēsturē kāpa uz pjedestāla, lai saņemtu sudraba medaļu vidējā distancē.
Nākamnedēļ Ventspils apkaimē viņš centīsies šo sasniegumu uzlabot.

Šai sezonai sagatavošanās
periods bijis par diviem mēnešiem garāks. "Forma jau ir sasniegta, tagad
tikai svarīgi to noturēt," nedēļas sākumā savā dzimtajā Kusā, kur
lielākoties vienatnē ar apbrīnojamu neatlaidību Mārtiņš arī trenējas, Sportam

Pekinas vārtos

07.Jūn.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
75
Moderna-pieccina-kaa-tas-notiek-.jpg

Pirms trim vasarām Atēnās Deniss Čerkovskis, modernajā pieccīņā izcīnot ceturto vietu, palika sprīdi pirms olimpiskā pjedestāla. Pirms diviem gadiem Eiropas čempionātā viņš finišēja otrais. Šonedēļ šādas sacīkstes notiek Rīgā, un Latvijas vīriešu komandas līderis Čerkovskis, kurš pirmajā Pasaules kausa posmā bija ceturtais, cīnīsies par uzvaru, bet ne mazāk priecīgs viņš būs arī par... astoto rezultātu, jo astoņi labākie Rīgā saņems ceļazīmes uz nākamajām olimpiskajām spēlēm Pekinā.

Tieši tāpēc Rīgā ieradušies visi Eiropas spēcīgākie atlēti, kuri vispirms pusfinālos (sacensības notiek bez jāšanas) cīnīsies par tiesībām iekļūt 36 finālistu skaitā, kuri nostāsies Pekinas vārtos. Deniss Čerkovskis laipni piekrita būt par mūsu lasītāju gidu šajā interesantajā un sarežģītajā sporta veidā.

Numurs: 
341

Toms Skujiņš Tour de France 3 3349  kilometros

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
340

Augusta sākumā Latvija pirmo reizi uzņems pasaules čempionātu orientēšanās sportā, kas pulcēs gan visus spēcīgākos orientieristus, gan arī simtiem šā sporta veida entuziastu un skatītāju. Čempionāts ieies vēsturē kā pēdējais tradicionālajā formātā, iekļaujot pilnīgi visas orientēšanās sporta distances. Sākot ar 2019. gadu, meža un sprinta čempionāti risināsies atsevišķi katrs ik pēc diviem gadiem. Bet Latvijā startēs pasaules labākie sportisti, no kuriem daudzi nedēļas laikā veiks pat sešas dažādas distances.

Numurs: 
334

Orientēšanās sports Latvijā vienmēr izcēlies ar to, ka ir brīvi pieejams ikvienam — ņem karti un skrien. Tomēr tā paveids — orientēšanās ar slēpēm —, pēc Latvijas ziemas orientēšanās izlases līdera Raivo Kivlenieka domām, pat mūsu platuma grādos ir kaut kas ļoti ekskluzīvs.

Numurs: 
328

Trīs darba dienas meklēju kurpes!” tā sievišķīgi sākās saruna ar Latvijā titulētāko rogaininga meistari, soļotāju, olimpieti Anitu Liepiņu. Kurpes izrādās tika meklētas pamatīgai ballītei — šogad 18.—19. augustā Rāznas ezera apkaimē norisināsies pasaules čempionāts rogainingā. Klasiskajā 24 stundu distancē Anita, kā ierasts, dosies kopā ar savu komandas biedru Valteru Kaminski. Gandrīz vienlaikus ar pasaules čempionātu rogainings Latvijā svin 15. gadskārtu, jo nosacīti par tā dzimšanas dienu var saukt 2002. gada 26.

Autori: 
Santa Roze

Vēl viena airēšana

19.Jūn.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
327

Vējš gaudoja kokos, viļņi no maziem vāliem cēlās arvien lielākos, un rīkotāji, saslējuši degunus ciklona plosītajās Somijas debesīs, saspringti vēroja skrejošos ziemeļu mākoņus. Arvis un Dagnis Iļjini, gatavojoties debitēt Eiropas mačos stāvairēšanā, pēc savas ilggadējo gludūdens kanoistu pieredzes nosprieda: “Viss skaidrs, tūlīt slikto laikapstākļu dēļ startu atcels.” Viņi kļūdījās par 180 grādiem. Organizatori gaidīja, kad pūtiens kļūs vēl stiprāks, viļņi vēl lielāki, lai tieši tad sāktu sacensības stāvairēšanā.

Autori: 
Dainis Caune

Sumo cīkstonis robots

16.Jan.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
322

Pirmās robotikas sacensības Latvijā notika 2007. gadā. Lai pārsteigtu pasauli, latviešiem vajadzēja vien nieka septiņus gadus, kad Einārs Deksnis un Agnese Kapace ar savu robotu Blitz kļuva par All Japan Robot Sumo Tournament Internationalčempioniem. Šā turnīra 26 gadu vēsturē tā bija pirmā reize, kad kāds ārvalstnieks satrieca japāņus, kuri ir šā sporta veida pamatlicēji.

Sindikāta saturs