twitter facebook instagram

Latvijas Gada Balva sportā

Dubultsudraba gada laureāti

30.Dec.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
225
1-Gada balva sportaa-JBS_1261.jpg

Aizvadītā olimpiskā dubultsudraba gada sekmīgākie sportisti tika sumināti Sapņu fabrikā. Gan žūrijai, gan balsotājiem TV tiešraidē nebija viegli izvēlēties Gada balvas cienīgākos, jo godalgu mums tomēr mazāk nekā izcilu sportistu.

Numurs: 
346

Pagājušā gada izskaņā kinoteātrī Splendid Palace svinīgā un sirsnīgā gaisotnē notika Latvijas Gada balva sportā 2018 pasniegšanas ceremonija, godinot mūsu valsts sporta izcilniekus 17 nominācijās.

 

Labākais Latvijas sportistsOskars Melbārdis (bobslejs)

Labākā Latvijas sportisteAnastasija Sevastova (teniss)

Populārākais Latvijas sportistsPauls Jonass (motosports)

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
345

Uz pedagoga darbu var raudzīties dažādi.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
345

Sporta stundās Bauskas sākumskolas sporta skolotāja Aiva Aišpure neapsēžas — nemitīgi jāpārrauga sporta zālē notiekošais, sekojot līdzi mazāko skolēnu zibenīgajām kustībām.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
345

Kad darbs ir vaļasprieks, tad kājas pašas nes uz darbu. Nu jau 29.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
345

Šo datumu viņš atceras joprojām 1968. gada 18. janvāris. Saņēmis ripu, Valdis metās uzbrukumā, bet dūšīgais Lauksaimniecības mašīnbūves rūpnīcas komandas aizsargs viņu tomēr panāca, gāza pret ledu un ar visu savu gandrīz simtkilogramīgo sparu trieca apmalē.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
345

4. decembrī LMT Brīvības centrāsvinīgā pasākumā paziņoja pretendentus desmit nominācijās Latvijas Gada balvai sportā 2018, kā arī balvas Mūža ieguldījums Latvijas sportā ieguvēju.

Numurs: 
334

Latvijas Gada balvas sportā 2017 svinīgajā noslēguma ceremonijā kinoteātrī Splendid Palace gada labākā sportista balvas saņēma Latvijas basketbola valstsvienības līderis, Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis un tenisa pasauli pārsteigusī Aļona Ostapenko. Savukārt līdzjutēju balsojumā populārākā sportista balvu izpelnījās pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass.

Numurs: 
333

Bērnībā mamma lika daudz sportot, veda uz dažādām nodarbībām peldēšanā, mākslas vingrošanā, dejošanā. Man vienmēr paticis sportot un piedalīties dažādās aktivitātēs. Droši vien tāpēc, mācoties 5. klasē, sāku nopietni trenēties volejbolā. Tas ir ietekmējis arī augstskolas izvēli,” tā par savu ceļu uz profesiju stāsta Rīgas Austrumu vidusskolas sporta skolotāja Irina Tihomirova.

Autori: 
Santa Roze
Numurs: 
333

Viņš bija viens no tiem vīriem, kura izvietotos kontrolpunktus šogad meklēja pasaules čempionāta dalībnieki rogainingā. Viņš ir arī Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta galvenais tiesnesis un Smiltenes sporta centra valdes loceklis, kā arī pilda citus pienākumus, jo sevišķi aktīvi orientēšanās sportā. Bet vispirms Māris Stabiņš ir Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs un klases audzinātājs.

Autori: 
Santa Roze
Sindikāta saturs