twitter facebook instagram

Latvijas Gada Balva sportā

Dubultsudraba gada laureāti

30.Dec.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
225
1-Gada balva sportaa-JBS_1261.jpg

Aizvadītā olimpiskā dubultsudraba gada sekmīgākie sportisti tika sumināti Sapņu fabrikā. Gan žūrijai, gan balsotājiem TV tiešraidē nebija viegli izvēlēties Gada balvas cienīgākos, jo godalgu mums tomēr mazāk nekā izcilu sportistu.

Numurs: 
334

Latvijas Gada balvas sportā 2017 svinīgajā noslēguma ceremonijā kinoteātrī Splendid Palace gada labākā sportista balvas saņēma Latvijas basketbola valstsvienības līderis, Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis un tenisa pasauli pārsteigusī Aļona Ostapenko. Savukārt līdzjutēju balsojumā populārākā sportista balvu izpelnījās pasaules čempions MX2 klasē Pauls Jonass.

Numurs: 
333

Bērnībā mamma lika daudz sportot, veda uz dažādām nodarbībām peldēšanā, mākslas vingrošanā, dejošanā. Man vienmēr paticis sportot un piedalīties dažādās aktivitātēs. Droši vien tāpēc, mācoties 5. klasē, sāku nopietni trenēties volejbolā. Tas ir ietekmējis arī augstskolas izvēli,” tā par savu ceļu uz profesiju stāsta Rīgas Austrumu vidusskolas sporta skolotāja Irina Tihomirova.

Autori: 
Santa Roze
Numurs: 
333

Viņš bija viens no tiem vīriem, kura izvietotos kontrolpunktus šogad meklēja pasaules čempionāta dalībnieki rogainingā. Viņš ir arī Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta galvenais tiesnesis un Smiltenes sporta centra valdes loceklis, kā arī pilda citus pienākumus, jo sevišķi aktīvi orientēšanās sportā. Bet vispirms Māris Stabiņš ir Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs un klases audzinātājs.

Autori: 
Santa Roze
Numurs: 
333

“Man pat prātā nenāca, ka būšu skolotāja, kur nu vēl sporta, bet dzīve izdara savus grozījumus. Bērnudārzā sapņoju kļūt par muzikālo audzinātāju kā mamma, arī tēvs brīvajā laikā spēlēja pūtēju orķestrī. Bet trenere Inta Andrejanova pamanīja manas dotības peldēšanā un prata mani noturēt peldēšanas sportā ilgstoši,” tā par ceļu uz savu profesiju stāsta Latvijas Gada balvas sportā pretendente Valmieras sākumskolas sporta skolotāja Signe Lūsiņa.

Autori: 
Santa Roze
Numurs: 
333

Mūžīgā cerība — tā ir biatlona burvība, jo laiku pa laikam kādam tā tiešām piepildās. Viņš varēja ieķerties Pasaules kausa (PK) izcīņas kopvērtējuma labāko desmitniekā, bet Anesī Legrānbornānā ar astoņām kļūdām 15 km distancē ar kopējo startu noslīdēja uz četrpadsmito pozīciju. Vienalga PK pirmais trimestris Latvijas biatlona līderim Andrejam Rastorgujevam ir karjerā labākais sezonas sākums.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
333

“Man nodarboties ar taekvondo profesionālā līmenī Latvijā ir grūti — trūkst ne tikai finansiāla, bet arī sava sporta veida federācijas morāla atbalsta,” atzīst Latvijas talantīgākā taekvondo cīņas meistare Inese Tarvida, kura, izcīnot pasaules čempionāta bronzas medaļu svara kategorijā līdz 53 kilogramiem un kļūstot par Eiropas vicečempioni (līdz 57 kg), guvusi līdz šim augstākos sasniegumus Latvijas taekvondo vēsturē. Lai virzītos pretim sapnim par olimpiskajām spēlēm, tūlīt pēc 12. klases izlaiduma Bauskas 1.

Autori: 
Anastasija Tetarenko

Aļona

25.Dec.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
333

Aļonas Ostapenko panākumi šogad žilbināja ne tikai Latviju, bet arī visu tenisa pasauli. 20 gadu vecumā pirmā uzvara Grand Slam turnīrā — French Open, pēc tam likumsakarīga ielaušanās pasaules labāko desmitniekā un sezonas nogalē līdzdalība WTA labāko astoņu finālturnīrā Singapūrā. Aļona ir azartiska, un tāda vienmēr bijusi arī viņas spēle. Sportiste nekad nepadodas, cīnās līdz pēdējam un daudzām sāncensēm ir neparocīga pretiniece. Izcils gads, teicami panākumi, kurus nevar saukt par nejaušiem.

Autori: 
Māris Rīmenis
Numurs: 
322

Pērnais Latvijas sporta gads finišēja greznajā Splendid Palace kinoteātrī, kur svinīgā un atraktīvā ceremonijā tika pasniegtas Latvijas Gada balvas sportā.

 

Gada uzlecošā zvaigzne.Svarcēlāja Rebeka Koha, kura 18 gadu vecumā olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu un kļuva par divkārtēju Eiropas U-20 čempioni

Gada notikums tautas sportā.Balvu saņēma Aigars Nords, kura vadībā organizētais Lattelecom Rīgas maratons pulcēja 33600 dalībniekus no 65 valstīm

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
322

Viens no modernās pieccīņas pamatlicējiem Latvijā un divkārtējs republikas čempions Ainars Eglons Leja īsi pirms Ziemassvētkiem no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa rokām saņēma Latvijas Gada balvu sportā par mūža ieguldījumu. Pērn savu 85. dzimšanas dienu viņš joprojām sagaidīja trenera darbā, kurā 62 gadu laikā sagatavojis 104 sporta meistarus, 4 starptautiskās klases sporta meistarus, 30 gadus bijis Latvijas izlases treneris, lielākā vai mazākā mērā līdz Londonas spēlēm piedalījies visu mūsu olimpiešu sagatavošanā.

Sindikāta saturs