twitter facebook instagram

Manā novadā

Numurs: 
334

Māris Magurs ar svarbumbu celšanu nodarbojas vairāk nekā pusgadsimtu. Pērnruden Baltkrievijas pilsētā Vitebskā šā sporta veida olimpiādē viņš veterānu ieskaitē palika nepārspēts trijās disciplīnās, kā arī palīdzēja Latvijas komandai izcīnīt 3. vietu stafetes sacensībās. „Sportā esmu līdz ausīm,” saka Magurs.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Sporta tradīciju Šerifs

25.Dec.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
333

Vakarā futbola spēle, nākamajā dienā —  divi hokeja mači...  Ne jau televizorā skatoties, bet pašam spēlējot laukumā. Tomēr vēl lielāku cieņu Normunds Šērs guvis, vadot citus spēlētājus daudz plašākā laukumā — viņš ir Engures novada sporta darba organizators, deputāts. Bet ikdienā lielisks galdnieks, kas arī tiešajā darbā saistīts ar hokeju, jo aicināts mēbelēt komandu ģērbtuves.

PIESKARTIES STENLIJA KAUSAM

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
326

30 gadus pēc Kamaniņu un bobsleja trases uzcelšanas Siguldā ekspluatācijā nodots nākamais vērienīgais būvniecības objekts — Siguldas Sporta centrs, kura izmaksas pārsniedz vairāk nekā astoņus miljonus eiro, no kuriem 2 918 133 eiro iedalījusi Izglītības un zinātnes ministrija. Pārējais — pašvaldības varējums.

Autori: 
Dainis Caune

Otrais solis — peldus!

22.Mai.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
326

Soli pa solim attīstās Rēzeknes Olimpiskais centrs. Futbola stadionam un viesnīcai maija sākumā pievienojās atklātais 25 m peldbaseins ar sešiem celiņiem un visām starptautiskās federācijas prasībām atbilstošām iekārtām.

Autori: 
Dainis Caune

Islande no Stalbes

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Diez vai kāds prognozēja, ka 2016./17. gada Elvi virslīgas florbola čempionāta TOP4 iekļūs trīs komandas, kuras elites līgā nekad nav tikušas pie medaļām — Stalbes Pārgauja, Valmiera un Triobet/Ulbroka. Par lielāko pārsteigumu šajā kvartetā var uzskatīt Pārgaujas florbola komandu, kas ceturtdaļfinālā izslēdza titulēto Lekringu, pusfinālā krietni lika pasvīst Latvijas čempionvienībai Lielvārdei, novedot sēriju līdz pat septītajai spēlei, bet bronzas finālā dramatiskā cīņā ar 7:6 uzvarēja Valmieru.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
323

Smiltenes novads sevi uzskata ne tikai par latviskāko, bet arī par vienu no sportiskākajiem novadiem valstī. Novada Gada balva sportā, kurā labākie un populārākie tika noteikti deviņās nominācijās, apliecināja arī to, cik daudzveidīgs ir sports Smiltenes pusē. Labākās sportistes titulu pēc trīs gadu pārtraukuma atguva simpātiskā šķēpmešanas zvaigzne Līna Mūze.

VIETA, KUR AUGT

Ģenerālis Pīlādzis

19.Dec.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
321

Vai jūs varat iedomāties mototrasi savas mājas pagalmā? Runa nav par putekļainu karjeru, bet gan par veselu kompleksu. Sporta un atpūtas parks Pīlādžu mototrase ir gluži kā motosporta Disnejlenda tepat Stelpē, 60 kilometru no Rīgas, ko Ēriks Pīlādzis un viņa ģimene lolo kopš 2003. gada.

Numurs: 
320

Ir taču gadījies, ka, aicinot kādu atraut pēcpusi no ierastā datorkrēsla vai dīvāna stūra un izkustēties pie dabas krūts, pretī dzirdēts vien urkšķiens, ka jāpalūko tāda vai šitāda filmiņa, noteikti jāpaspēlē datorspēlīte, citādi virtuālie bonusi ies secen... Kā pārliecināt, lai šāds krēsla deldētājs tomēr palūkojas, kas notiek ārpus virtuālās realitātes vai ikdienišķās rutīnas gulta—darbs—dīvāns (krēsls)—TVpults (datorpele)? Piedāvājam Jēkabpils Sporta centra pieredzi.

Sindikāta saturs