twitter facebook instagram

Partneris

Svētku radīšanas ikdiena

13.Mar.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
115
PARTNERIS.jpg

Bijušais
vieglatlēts, kurš sponsorē biatlonu. Lieluzņēmuma Tapeks valdes
priekšsēdētājs, kurš ne tikai rīko tautas sporta sacensības, bet arī pats tajās
piedalās. Latvijas Biatlona federācijas valdes loceklis Vilnis Priedītis.
It kā pasvītrojot
paradoksu, mūsu saruna šajā siltajā martā notiek, stāvot sniegā uz distanču
slēpēm Alūksnē.
- Iet vaļā jau
trešais ar jūsu tiešu līdzdalību rīkotais Sportlat balvu izcīņas
seriāls. Jūs vienīgie tā ietvaros šogad esat pratuši sarīkot pat divus masu

Matisons un dēli

07.Jūn.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
75
BMX-Partneris-103.jpg

1994. gadā krūmos pie Valkas šosejas Valmieras robežas malā būvuzņēmums SCO Centrs uzcēla benzīna tanku. Tagad krūmu tur vairs nav. Toties ir viena no labākajām BMX trasēm Eiropā. Un ne tikai. Ir tiesnešu nams ar visām ērtībām, halle sportistiem, futbola, volejbola, basketbola, strītbola un minigolfa laukumi, golfa treniņlaukums, kempings, kotedžas, viesību nams...
Diezin vai mums būtu par ko brīnīties un Valmierā jau trešo reizi notiktu Eiropas čempionāta sacensības, ja ne Jānis Matisons. Oficiāli - valmieriešu BMX kluba Tālava prezidents, SCO Centrs valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks, kā arī atpūtas un sporta centra Avoti vadītājs. Šajā uzņēmumā, kas apsaimnieko un attīsta tālāk šo kompleksu, Jānis darbojas kopā ar trim dēliem - Kristapu, Artūru un Jāni, kurš, starp citu, vienīgais izsprucis no BMX vilinājuma nagiem.

Aktīvo cilvēku process

31.Mai.2007 - Portāla Administrators

Numurs: 
74
Partneris-Webers.jpg

Reizi mēnesī mūsu žurnālā parādās lasītāju novērtēts plakāts - sacensību kalendārs ar labi pamanāmu uzrakstu Gerry Weber. Ne adreses, ne telefona... It kā kāds teiktu: Mēs tikai atgādinām, ka mēs esam." Plakātu sponsorē Gerry Weber tirdzniecības markas Latvijā pārstāvji - firma Neo prim, ko vada Māris un Dace Mergini.

Lai apģērbtu vīriešus

Rīdzinieki lielākoties zina, ka šādu uzrakstu realitātē var redzēt pie apģērbu veikaliem Tērbatas ielā, tirdzniecības centros Spice un Domina. Vācijas firma Gerry Weber International AG nebūt nav slēpju, bumbu vai trenažieru izplatītājs, bet gan šuj un pārdod visā pasaulē mūsdienīgas apģērbu kolekcijas. Šī firma ir viena no vadošajām modes un dzīvesstila kompānijām Vācijā un Eiropā lasām tās interneta mājaslapā, uzņēmums dibināts 1973. gadā, tā apgrozījums 2005. gadā bija 393,1 miljons eiro.

"Kopš 2006. gada augusta mums ir pavisam jauna vīriešu apģērbu kolekcija, tad mēs arī izlēmām, ka caur sportu mēs tos vīriešu varētu uzrunāt," atklāj SIA Neo prim direktors Māris Mergins. "Tāpēc radās doma reklamēties ar sportu saistītā izdevumā."

Sindikāta saturs