Cīņa ar dēmoniem Havaju salās

02.Nov.2011 - Portāla Administrators

Numurs:
246

Ironman jeb 3,8 km peldējums, 180 km ar riteni un 42 km skrējiens ir klasiskā triatlona distance. Tie, kuri spēj to paveikt, tiek dēvēti par dzelzs vīriem. Rinalds Sluckis, kurš pazīstams arī kā Digital Mind izveidotājs, 2011. gada oktobrī kļuva par pirmo latvieti, kurš šo trasi pieveica pasaules čempionātā — leģendārajā Ironman dzimtenē Havaju salās, mežonīgā gandrīz divtūkstoš atlētu konkurencē izcīnot 97. vietu. „Deviņas stundas tu esi viens pats. Viens pats ar sevi, savām domām un dēmoniem,” ekskluzīvā intervijā žurnālam Sports stāsta pats varonis.

Kanāriju raganas

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs:
325

Februāra beigās vairāki desmiti Latvijas taku skriešanas cienītāju posās ceļā uz Grankanārijas salu, lai mērotos spēkiem ar citu valstu piedzīvojumu meklētājiem dažādu garumu kalnu skrējienu distancēs. Daži mūsējie izcīnīja augstas vietas. Irita Puķīte 30 km distancē (9750 augstummetri) bija trešā ātrākā dāma ar rezultātu 2.30:43, 800 dalībnieku kopvērtējumā ierindojoties 23. vietā. Andrejs Jesko 42 km kalnu taku maratonā (2500 augstummetri) finišēja piektais — 3.14:42.

Numurs:
311

Vienas no ekstrēmākajām pasaulē — tā pavisam īsi var raksturot tradicionālās izturības sacensības motosportā Enduropale du touquet, kas janvāra beigās risinājās Francijā. Pirmo reizi šo sacensību 41 gadu garajā vēsturē solo motociklu klasē startēja arī Latvijas sportists — ātrākais mūsmāju seniors Leons Kozlovskis. Gandrīz 1000 motobraucēju konkurencē, kas startē vienlaikus, Leons izcīnīja 167. vietu, bet savā klasē ierindojās 19. pozīcijā.

SENIORU KLASES BIEDS

Numurs:
301

"Brīvību Latvijai!" — 1989. gadā tie bija ļoti aktuāli vārdi, un ar šādu moto tovasar notika Jāņa Daliņa fonda organizētais skrējiensoļojums no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sīmaņa baznīcai Valmierā, kas tika rīkots piecus gadus pēc kārtas. Tāds pats moto saglabāts pērn ultramaratona atjaunotajā versijā. Skrējiensoļojums šogad kļuva arī par labdarības akciju, kuras laikā tika vākti līdzekļi sešus gadus vecās Undīnes Ozoliņas ārstēšanai.

Autori:
Santa Roze

Līdz asarām laimīga

29.Jūn.2012 - Ieva Runge

Numurs:
260/261

Šāgada 26. maijā pussešos no rīta Olga Kotova kļuva par pirmo Latvijas un arī visas Baltijas alpīnisti, kas sasniegusi zemeslodes augstāko punktu — Everesta virsotni (8848 m virs jūras līmeņa). Šo panākumu viņa guva kopā ar vēl vienu mūsu kāpēju Vadimu Prudņikovu.