twitter facebook instagram

Pieredze

Kā buks lēca Himalajos

23.Dec.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
345

Ellīgi grūti, bet sasodīti skaisti gan!” tā par daudzdienu augstkalnes taku skriešanas sacensībās Nepālā piedzīvoto secina Rimants Liepiņš.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Domājiet atšķirīgi!

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Eiropas Sporta nedēļas forumā Finansējums sportā jeb cik maksā sports?spožākā menedžmenta zvaigzne starp visiem runasvīriem bija sporta mārketinga eksperts Tjerī Borā, kurš stāstīja par komunikācijas lomu cīņā par finanšu resursiem. Pēc uzstāšanās forumā Borā sniedza interviju žurnālam Sports.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Cik maksā sports?

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Eiropas Sporta nedēļas gaitā notikušajā forumā Finansējums sportā jeb cik maksā sports? eksperti vērsa uzmanību — finansējuma apjoms ir viens no Latvijas sporta nozares aktuālākajiem un sāpīgākajiem jautājumiem. Būtiskākie secinājumi: lai uzlabotu situāciju visos sporta līmeņos, ir nepieciešama politiskā griba un laikmetīga, uz inovācijām balstīta pieeja digitālajā komunikācijā.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Spēks no Olimpijas

29.Jūl.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
340

No 16. līdz 30. jūnijam Antīkajā Olimpijā risinājās 58. Starptautiskā olimpiskā sesija jauniem dalībniekiem. Pateicoties Latvijas Olimpiskajai akadēmijai (LOA), globālajā pasākumā, kurā pulcējās speciālisti, jaunie sporta funkcionāri, olimpieši un olimpiskie čempioni, studenti, brīvprātīgie no vairāk nekā 70 pasaules valstīm — no visiem kontinentiem un pat atsevišķām mazo salu valstīm —, Latviju kārtējo gadu pārstāvēja divi dalībnieki. Viens no laimīgajiem biju es — šo rindu autors.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
328

Lielas sporta organizācijas naudas priekšniece — galvenā grāmatvede — reiz man strikti noprasīja: “Kas futbolā ir asesors un ar ko viņš nodarbojas?” Šāda sitiena apžilbināts, atzinos, ka pēdējos pāris gados asesors esmu arī es. Biju jau ievilcis elpu un gatavs skaidrot asesora funkcijas, kad cienījamā dāma, sava amata spīdekle, mani apsteidza: “Kas jums tajā futbolā notiek?! Jauni amati, jauni termini, droši vien arī jauni štati.

Tēvi un dēli

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Motosportists Agris Neija dzimis panākumu krekliņā. Deviņdesmitajos gados ar apskaužamiem rezultātiem un sponsoru atbalstu braucis motošosejā, pat piedalījies prestižajās Lemānas diennakts sacensībās, tagad sevi no jauna apliecina kvadriciklu klasē. Turklāt diezgan droši var teikt — Neiju vārds motosporta pasaulē vēl ducinās, jo Agrim ir divi dēli, kuri arī šim sportam garām nav pagājuši.

Ārpus komforta zonas

17.Apr.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
325

Mārtiņš Gulbis savu vārdu Latvijas basketbola vēsturē ierakstīja nepilnu 22 gadu vecumā, kļūstot par, iespējams, visu laiku jaunāko vīriešu virslīgas komandas galveno treneri. Divi gadi pie BK Jelgava stūres, otrā sezona (ar pārtraukumu) kā Barona kvartāla galvenajam trenerim, trīs vasaras Latvijas U-20 un U-16 izlases otrā trenera amatā un nu jau arī kadetu izlases galvenā trenera postenis — diezgan iespaidīgi jaunam cilvēkam, kura vienaudži basketbolā vēl tikai tuvojas spēlētāja karjeras pilnbriedam.

Autori: 
Guntis Keiselis basket.lv
Numurs: 
324

Lai gan veselīga dzīvesveida cienītāju aprindās uzņēmēji Raimonds un Ieva Biedrīši ir visnotaļ pazīstami, vēl pirms gada viņi ar sportu nenodarbojās un bija tuvu tam, lai kļūtu par pastāvīgiem aptieku klientiem, taču kļuva par... skrējējiem. Par... skrējēju ģimeni!

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Kāpt kāpā

29.Mai.2016 - Ieva Runge

Numurs: 
314

Sporta klubs kā domubiedru grupa... Pēckara Latvijā viens no pirmajiem tāds tika izveidots Carnikavā. Tagad Kāpas rīkotāstrīsdienas, kas notiek kopš 1987. gada, ir lielākās orientēšanās sacensības Baltijā, kurām vairāk nekā 1600 dalībnieku. Laiks atskatīties uz sākumu.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
312

Latvijas Universitātes students un tagad arī Kuldīgas sporta skolotājs Kristaps Bērziņš pērn kļuva gan par Latvijas čempionu maratonā, gan bija labākais taku skrējējs, uzvarot Stirnu buka seriālā. Skriešanai Kristaps nopietni pievērsās tikai 17 gadu vecumā.

 

HARMONIJAS ATSLĒGA UN ĒSMA

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Sindikāta saturs