twitter facebook instagram

Recepte

Dārgs. Par naudu nenopērkams

13.Jan.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
226
1-Zvejniece-RECEPTE CEMPIONAM-labs dels.jpg

"Bet mums vēl ir Miks!" kad Kristaps Zvejnieks, nule sagaidījis sešpadsmito dzimšanas dienu, pirmo reizi kļuva par Latvijas pieaugušo čempionu kalnu slēpošanā, šķelmīgi paziņoja uzvarētāja mamma Jana. Patiesībā viņiem jau tad bija arī Dāvis un Jurģis. Latvijā ir daudz kalnu slēpotāju ģimeņu, bet patlaban visrezultatīvākā un daudzsološākā ir Zvejnieki.

Numurs: 
322

Dāvis Bertāns, Kaspars Vecvagars, Jānis Bērziņš — šos talantīgos Latvijas basketbolistus vieno ne tikai Eiropas jaunatnes čempionātos izcīnītās medaļas un agrā debija valstsvienības sastāvā, bet diemžēl arī smagi savainojumi — atkārtoti ceļgala krustenisko saišu plīsumi, kuru dēļ nācies izlaist vismaz pusotru sezonu. Šī problēma ir aktuāla arī sieviešu basketbolā, bet nupat melno hroniku pagarinājis Latvijas basketbola balvas Gada cerība 2016 ieguvējs Rihards Lomažs.

Autori: 
Guntis Keiselis basket.lv
Numurs: 
284

Renārs Roze ilgus gadus nodarbojās ar orientēšanās sportu. Mērojās spēkiem arī ar nākamo pasaules čempionu Edgaru Bertuku. Taču kādā dienā viņš saprata: pietiek reiz mežā ķermeni spīdzināt, pietiek pakļauties tumsas diktatūrai! Renārs piepeši bija apjautis, ka skriešana ir tas, kur viņš var izpausties no visas sirds. Un nu Renčikam pieder sezonas otrs labākais rezultāts maratonā Latvijā. Viņš vārdos neatzīstas, taču no šī savdabīgā puiša staro pārliecība: olimpiskās spēles — tas ir laika jautājums...

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Sindikāta saturs