twitter facebook instagram

Runā prezidents

Smadzeņu handbols

28.Okt.2010 - Portāla Administrators

Numurs: 
221

"Sporta spēle stingriem lauku raksturiem, kurai nepiestāv lēta atraktivitāte un kuras apgūšana prasa pacietību un laiku," tā savu sporta veidu raksturo Latvijas Handbola federācijas prezidents Raimonds Emuliņš. Patiesi, Rīga lej tikai mazu urdziņu Latvijas handbola tērcē, kurā virpuļi tiek griezti Ludzā, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Skrīveros, Ogrē, Salaspilī, Ulbrokā, Vangažos, Jūrmalā, Olainē, Dobelē, Aucē, Vaiņodē vai Priekulē.

Numurs: 
188/189
3-DD-RUNAA PREZIDENTS-1.jpg

Latvijas Automobiļu federācijas prezidents
Dainars Dambergs, kurš šajā amatā stādā jau 12 gadus, bijis viens no vēršiem,
kurš sportu vilcis cauri krīzēm un sarežģījumiem. Labi apzinoties sporta veida
specifiku, prezidents skaidro, kā jūtas autosports šobrīd, kādam tam jābūt un
cik svarīgs tas ir sabiedrībai - ikdienas autobraucējiem, ātruma meklētājiem un
līdzjutējiem.

 

 

Kuram tagad viegli?

- Šobrīd sports pamatīgi cieš. Arī autosports?

Gargabalnieks virāžā

04.Dec.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
152
1-Strenga-runaa prezidents-torino, 15 km,rub medala 209.jpg

Klusi un
neuzkrītoši kamaniņu sports Latvijā šogad aizvada savu četrdesmitgadi. Svētku
uguņošana paredzama sacensību trasēs, svinības pēc sezonas. Jau otro sasaukumu
Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents ir Atis Strenga.- Nav nekāds
brīnums, ja bijušie sportisti kļūst par federāciju prezidentiem. Treneri - retums...
- Kas tikai dzīvē
negadās! Vēl studējot fizkultūras institūtā, biju pārliecināts, ka dzīvi saistīšu
ar vieglatlētiku. Bet radās iespēja izvēlēties - vairot padomju armijas

Numurs: 
346

Pagājušajā vasarā Latvijas regbijā notika varas maiņa — par jauno Latvijas Regbija federācijas prezidentu kļuva Aivars Pilenieks, kurš pie darba ķēries grūtā laikā, kad mūsu regbijā virmo milzu kaislības un nesaskaņas. Drīzumā pārmaiņas gaidāmas arī Latvijas izlasē, tā ka ovālās bumbas sporta veidā gaidāms interesants gads.

Autori: 
Kristiāns Girvičs

Jauna sporta dzimšana

29.Jūl.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
340

“Karsēju sports nav dejas un šovi basketbola spēļu starplaikos — tās nav karsējmeitenes!” jau sarunas sākumā piekodina Latvijas Karsēju sporta federācijas (LKSF) prezidente Katrīna Dimitre, kura ir arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsēju komandas sertificēta trenere. Maijā Latvijas šaurais karsēju sporta pulks ticis pie atzītas federācijas, tagad sākts darbs, lai lauztu kļūdainos priekšstatus par šo sporta veidu un panāktu tā attīstību.

Autori: 
Anastasija Tetarenko
Numurs: 
332

Mūsu saruna notiek jebkuras citas valsts bobsleja federācijas prezidentam droši vien nebūtiskas, bet Jānim Kolam ļoti nozīmīgās Reformācijas 500. gadadienā. Dzimtās Alūksnes baznīcā šim notikumam par godu viņš uzstādījis Martina Lutera krūšutēlu. Blakus ailē iecerētā vieta dižajam alūksnietim Johanam Ernstam Glikam pagaidām palikusi tukša, jo — izrādās — neviens nezina, kāds īsti Bībeles latviskotājs izskatījies, un viņa portreta meklēšana ārzemju arhīvos turpinās.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
328

Neapšaubāmi, sportā amatieru ir daudzkārt vairāk nekā profesionāļu, bet kopš deviņdesmito gadu sākuma, kad olimpiskās spēles kļuva atvērtas arī tiem, kas ar sportu pelna naudu, šajā jomā treknākus akcentus iespējams likt uz citiem pasākumiem un citām organizācijām, kam arī ir cienījama vēsture. Šādus centienus apliecināja CSIT Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuras šovasar Rīgā rīkoja Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
326

Kopš pērna gadā nogales Latvijas airēšanas saimei ir jauna prezidente — Renāte Līne. Iespējams, ka publiskajā telpā viņas vārds ne pārāk zināms, taču airētājiem Renāte ir gana pazīstama. Jaunībā viņa četriniekā kopā ar Indru Brinkmani, Ievu Kozlovsku un Ilzi Gunni pat aizcīnījusies līdz PSRS skolēnu spartakiādes sudraba medaļai, guvusi daudzus čempiones titulus Latvijas meistarsacīkstēs. Iepriekšējais no tiem izcīnīts... pērn un nepavisam ne Master konkurencē, kurā Renāte Līne regulāri gūst panākumus Eiropas un pasaules čempionātos.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Numurs: 
324

Pirms 25 ziemām — 1992. gada 28. aprīlī — atjaunotajā Latvijā, kas nule bija piedalījusies savās pirmajās pēckara olimpiskajās spēlēs Albērvilā, tika dibināta kāda vēl nebijusi sporta organizācija — Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), par kuras vadītāju ievēlēja šīs idejas iniciatoru, Latvijas Motosporta federācijas prezidentu Valdi Kleinbergu.

Autori: 
Dainis Caune

Politiskais motokross

19.Feb.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
323

Lielākie šīs tūkstošgades notikumi Latvijas motosportā risinājušies ar Dzintara Jaundžeikara līdzdalību. Astoņus gadus pildījis Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) viceprezidenta pienākumus, 2013. gadā viņš kļuva par prezidentu. Noslēgumam tuvojas vēl vien četrgade.

Sindikāta saturs