twitter facebook instagram

Sabiedrība

Nāc un vingrot sāc!

26.Aug.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
241
1-OlDiena-SABIEDRIBA-IMG_0962.jpg

Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers gatavojas Olimpiskajai dienai. Tajā viņš sportos kopā ar vairāk nekā 23 000 skolēnu. Būdams arī Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents, Žoržs Tikmers Sportam atklāj, kāpēc 30. septembris šogad būs īpašs datums.

Memorands par sportu

29.Okt.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
343

Sports un aktīvs dzīvesveids uzlabo sabiedrības veselību un paaugstina dzīves kvalitāti.

Latvijas sportistu un komandu gūtās uzvaras saliedē sabiedrību, veicina patriotismu, motivē bērnus nodarboties ar sportu.

Fizisko aktivitāšu trūkuma dēļ strauji pasliktinās skolas vecuma jauniešu veselība, stāja, daudziem veidojas liekais svars un zūd motivācija nodarbībām, turpretim sports ir efektīvs līdzeklis minēto problēmu novēršanai un nelabvēlīgu atkarību profilaksei jauniešu sociālā riska grupās.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
342

Lai sniegtu iespēju pilnveidoties sievietēm, kuras ieņem augstāka vai vidēja līmeņa vadītājas amatu sporta organizācijā, un iedrošinātu speciālistes virzīties karjerā uz visaugstākajiem mērķiem, Elektrum olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) rīkotais sporta menedžmenta un līderības forums sporta organizāciju vadītājām Līdere sportā 2018.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
342

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā Olimpiskā diena 2018, kas ievadīja Eiropas Sporta nedēļu, 21. septembrī 650 norises vietās visā Latvijā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku rekordskaitu — vismaz 145 000 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.

Par ko balsot?

29.Sep.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
342

Lai jums palīdzētu izšķirties, par ko balsot 13. Saeimas vēlēšanās, Sports astoņām populārākajām partijām un to apvienībām uzdeva sešus sporta nozarei aktuālus jautājumus.

 

1. Kādai jābūt sporta valsts pārvaldības sistēmai?

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
339

Gandrīz pusmiljons rakstu zīmju un 300 fotoattēlu — tik apjomīgu Latvijas Olimpiskā komiteja izdevusi kārtējo grāmatu par spēlēm — Latvija Phjončhanā, kas nu pieejama jūsu vērtēšanai.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
338

ElektrumOlimpiskajā centrā Rīgā 22. aprīlī, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, jau 29. reizi norisinājās Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) rīkotie mazākumtautību sporta svētki Vienoti sportā, kuros piedalījās 22 Latvijas nacionālo kultūras biedrību bērni un jaunieši.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
335

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādātais projekts, lai reformētu sporta speciālistu (treneru) sertifikācijas kārtību, paredz, ka turpmāk par treneriem strādāt nedrīkstēs lielākā daļa C kategorijas trenera sertifikātu ieguvušie sporta speciālisti — viņiem vienīgais risinājums būs doties studēt uz Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kas ir vienīgā augstskola, kura atbilst izmaiņu projektā paredzētajai iegūstamajai izglītībai.

Numurs: 
335

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2018. gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīti olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

Miljonu vērta vēsture

25.Dec.2017 - Ieva Runge

Numurs: 
333

Nesatraucieties, tas nav honorārs!” Tā vieglatlētikas statistiķa un vēsturnieka Andra Staģa grāmatas atvēršanas svinību dalībniekus mierināja vakara vadītājs Gunārs Jākobsons. Izrādās, autoram bija vajadzīgs miljons rakstu zīmju, lai taptu 689 lappušu bieza un 1,4 kilogramus smaga Latvijas vieglatlētikas vēsture (1944—1991).

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Sindikāta saturs