twitter facebook instagram

Sporto pats!

Numurs: 
294

Pasaulslavenais britu riteņbraucējs Marks Kavendišs, kas uzvarējis 25 Tour de France posmos un guvis daudz citu nozīmīgu panākumu, pirms gada viesojās Latvijā, lai piedalītos Vienības braucienā, taču viņa vārds jau labu laiku pirms tam ieņēma ievērojamu vietu Latvijas amatieru basketbolā. Četras sezonas ar nosaukumu Cavendish tajā cīnās komanda, kura šāgada pavasarī triumfēja Latvijas Basketbola alternatīvajā līgā (LBAL).

Autori: 
Renārs Buivids
Numurs: 
281

Sacensībās arvien biežāk redzami sportisti, kuru locītavas un muskuļus rotā krāsainas lentes. Tas liecina, ka viņi izmanto teipa metodi, kas pazīstama arī Latvijā. Informācijā par teipa iedarbību un izmantošanu dalās Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeits Mareks Osovskis.

„Mani klienti lielākoties ir sportisti,” iesāk fizioterapeits, tiklīdz pa durvīm izgājis kārtējais aplīmētais atlēts. „Sākumā viņi skeptiski skatījās uz teipošanas metodi, bet tagad daži nav pat gatavi startēt sacensībās, pirms teips nav uzlīmēts.”

Autori: 
Iveta Daine
Numurs: 
278

 

Amatierim dzīves ritms ir daudz sarežģītāks nekā profesionālam sportistam. Vispirms viņš darbojas kā ikviens parasts cilvēks, iet uz darbu vai mācībām, bet pēc tam kļūst par sportistu. Sanāk divas dienas vienā. Tātad arī ēšanas režīmam jābūt īpašam.

 

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
277

 

Divritenis nav jāizdomā no jauna, par to vienkārši jāpadomā. Jo sevišķi tiem, kas ziemas saīsināto velopavasari sagaida ar MTB maratonu nepacietības trīsām. Viņi zina — divritenis nav zirgs, ēst neprasa, bet vienalga tas jākopj un jābaro. Turklāt zirgi ir dažādi...

Padomus sniedz Artis Kalveits — veloeksperts, riteņbraucējs (triatlons, MTB) un Raivis Jansons — velomehāniķis, riteņbraucējs (MTB, Downhill).

TĪRĪŠANA. Apdomīga un regulāra tualete

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
275

Ja kalnu slēpošanā ir būtiski tiekties pēc vislabākā inventāra pat tiem, kas grib piedalīties tikai amatieru sacensībās, jo tas palīdz vieglāk apgūt griezienu tehniku, tad hokejā amatieri griestus var sasniegt ar vidējas klases inventāru. Pērkot visjaunākos nūju, slidu un aizsargu modeļus, tiek maksāts par prestižu un specifiskām niansēm — tas nepalīdzēs ātrāk slidot vai iemest vairāk ripu...

 

Autori: 
Kristaps Zaļkalns
Numurs: 
272/273

Alūksne, Alauksts, Priekuļi, Madona, Vietalva, Pļaviņas, Talsi, Biķernieki, Krimulda, Sigulda un vēl citas vietas jau gatavojas šīsziemas tautas slēpojumu batālijām. Veikali gandrīz vai plīst pušu no distanču slēpošanas inventāra pārpilnības, debesīs un uz zemes krājas sniegs.

Izvēlēties to, kā jums vēl trūkst, palīdz divkārtējais biatlona olimpietis, tagad Latvijas izlases distanču slēpotāju galvenais treneris JĒKABS NĀKUMS.

SLĒPES. NE TIKAI GARUMS, ARĪ SVARS!

Autori: 
Dainis Caune

Čempion, dod padomu!

16.Nov.2012 - Ieva Runge

Numurs: 
270/271

Aigaru Apini intervē sporta fans, vienpadsmit gadus vecais Fricis Gustavs Alliks, puisis ar kustību traucējumiem, kurš šobrīd ir izvēles priekšā — ar kādu sporta veidu nodarboties. Kur nu vēl labāks padomdevējs kā trīskārtējais paralimpiskais čempions Aigars Apinis!

— Ko jūs ieteiktu darīt tādiem puišiem kā man?

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Numurs: 
242
18-GAILIS- Gailis JBS_9395.jpg

INSTRUCTIONS FOR INDIVIDUAL RUNNING SESSIONS AND PRACTICING

Vingrojumi ar ”nūdeli”

08.Sep.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
242
19-ZALKOVSKA--DSC_0105.jpg

EXERCISES WITH THE POOL NOODLE
In the existing economic situation more and more people chose exercises that can be done at home and suitable equipment. One example of such equipment is the pool noodle, which can be used for aerobics not only to make the sessions more vivid with multiple colours but also to engage all body’s muscle groups. It can also be used for aerobics, yoga, remedial gymnastics, swimming, stretching and other exercises. The author gives descriptions of independently practicable exercises for various muscle groups with the rules of their methodical execution.

Lokanība visiem

08.Sep.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
242
20-TOROPCINA-JBS_3635.jpg

FLEXIBILITY FOR EVERYONE

Sindikāta saturs