Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā
Žurnāls: Nr. 280 Olimpiāde

JĀTNIEKU SPORTS

Krāšņajā Reņķa dārzā, gandrīz pašā pilsētas centrā, tika sadalīti olimpiādes pirmie medaļu komplekti Ventspilī. Zīmīgi, ka pirmo zeltu izcīnīja sacensību saimniece — ventspilniece.

Tiesa, Kate Prizeva dzīvo netālu no pilsētas, bet mācās Ventspils 1. vidusskolā. Toties pie mājām esot lieliski treniņu apstākļi, jo netālu atrodas jāšanas klubs Demora. Katei ir 17 gadi, no kuriem jau astoņus viņa trenējas jāšanā. Tik cītīgi, ka ar savu ķēvi Lēdija bija neuzvarama konkūrā. Katei jau ir arī starptautisku sacensību pieredze, un par godu savai pilsētai un skolai viņa cer gūt vēl ne vienu vien balvu.

Savukārt iejādē uzvarēja viena no jaunākajām olimpiādes dalībniecēm — trīspadsmitgadīgā rīdziniece Kristīne Čerņecka, kura mācās Rīgas 40. vidusskolas 8. klasē. Par šo panākumu Kristīne ir ļoti pateicīga sporta skolas Kleisti trenerei Indrai Gabaliņai, arī savām pirmajām trenerēm Svetlanai Rudmiezei un Anitai Mangalei. Un, protams, zirgam Bounty, ar kuru meitene ir kopā jau gadu, līdz šim viņš jauno jātnieci nav pievīlis.

Olimpiādes sacensībās piedalījās tikai meitenes.

 

REZULTĀTI

Konkūrs.1. Kate Prizeva (Ventspils) 63,75, 2. Patricija Kokina (Rīga) 60,5, 3. Rēzija Rumpe (Saldus novads) 49,3, 4. Nellija Nulle (Rīga) 49,0, 5. Sidnija Freimane (Talsu novads) 47,7, 6. Sabīne Siliņa (Ropažu novads) 36,6.

Iejāde.Kristīne Čerņecka (Rīga) 66,07, 2. Jūlija Ezīte (Rīga) 65,54, 3. Laura Ivanova (Rīga) 64,17, 4. Sabīne Anna Irbe (Rīga) 62,38, 5. Sabīne Saļma (Carnikavas novads) 62,32, 6. Anna Maļuga (Rīga) 62,20.