Maratonā: Jolanta Liepiņa un Rolands Kaimiņš

Valmierā Skrien Latvija seriāla ietvaros par Latvijas čempioni maratonā kļuva jaunā salacgrīviete Jolanta Liepiņa, kura 42 195 m garo distanci sacensībās veica pirmo reizi — 3.08:46. 2. Karīna Helmane (Tukums) 3.13:05, 3. Sanita Jaudzema (Rīga) 3.14:28.

Kungiem 145 skrējēju konkurencē triumfēja Rolands Kaimiņš no Ogres novada — 2.30:39. Interesanti, ka viņa tēvs — daudzkārtējais Latvijas čempions distanču slēpošanā — Jānis Kaimiņš pusmaratonā V 60 grupā izcīnīja otro vietu, bet brālis Kristaps šajā distancē bija ātrākais V 30 vīru konkurencē. Par valsts vicečempionu maratonā kļuva valsts labākais soļotājs, olimpietis Arnis Rumbenieks (Ventspils) — 2.33:05, bronzas medaļu izcīnīja Normunds Runčs no Ogres — 2.39:03.